pátek 29. března, 02:18 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník
Výsledné hodnocení: 5

dekorační svíčky

Datum: 11.05.2008 18:09
Hodnocení kategorie "Interiérový design": 5
 

Zdravím vás, zajímal by mě váš názor na tyto dekorační svíčky: [www.unipariberia.es]

Dle mého názoru jsou to moc pěkné originální svíčky. Co vy na to?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Edrom

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 22.06.2008 00:29
     
    Pro mne jsou všechny svíčky dokonalé a krásné. Jsem vášnivý sběratel dekoračních svíček všeho druhu.
     
  • Autor: Reklama

    Re: dekorační svíčky

     
     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 22.06.2008 08:19
     
    Kerie jsou dokonaléthumbs down vybrala bych si
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 22.06.2008 11:06
     
    p6220002.jpg
    Další fotografie:

    Jaji...winking smiley aj ja by som si vybrala...to mam spolocne nielen s tebou, ale aj Keinou...love smiley ..

    Uff..poslednu dobu ma este viac drzia vonne tycinky - ale to mam len urcite druhy, lebo vacsina mi "smrdi".!!!....ale taka Darshan ..eye popping smiley fantazia!!!(skoda, ze sa neda sprostredkovat ta nadherna vona..

    ..a ked som pri tej exotike , tak vam pridam este jeden obrazok - tentoraz z "Arabie" - luster si nasi mladi doniesli vlani z dovolenky ..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 22.06.2008 11:55
     

    Já teprve včera objevila, že je u nás nová prodejna i s dílnou na svíčky..vše ruční práce... eye popping smiley

    Vím, že se to tam předělávalo,ale ještě před měsícem, nebylo poznat co tam vlastně bude. Zátím jsem okoukla jen to za výlohama...,musím se tam dojít kouknout.. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 24.06.2008 21:00
     

    Holky tak si představte že ty nádherné svíčky z odkazu jsou naše české svíčky thumbs down úplně mě nadchly prostudujte si to česky grinning smiley , nepřišla jsem na to sama musela jsem k tomu být dokopnuta.

    unipar.cz

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    stirice

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 02.10.2008 12:15
     

    MOJE MAMINKA JE VÁŠNIVÝM SBĚRATELEM VOSKOVÝCH SVÍČEK MÁ JICH NĚCO PŘES 600 A TAK JSEM SE CHTĚLA ZEPTAT JESLI JE NĚJÁKÝ KLUB SBĚRATELŮ SVÍČEK. DIKY ZA ODPOVĚĎ. PIŠTE MI KOPRIVOVAJARKA@SEZNAM.CZ

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 07:56
     

    Tady bych si vybrala..

    [www.iv-svicky.cz]

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 16:19
     
    Další fotografie:

    tyhle krasavice jsem dostala od kluků na vánoce.koupili je na vánočním jarmarku.

     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 18:51
     

    Já jsem na svíčky ujedá. To je moje úchylka. Pálím je ostošest. Dekorativních mám už jen pár, a ty mám jen na ozdobu. K pálení si většinou kupuju velké naplněné sklinky. Ale ta spotřeba je děsná... radši ani nechci vědět kolik toho za rok propálím. sad smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 19:03
     


    Nathanaella napsal(a):

    Ale ta spotřeba je děsná... sad smiley eye rolling smiley


    Nathanaelko... winking smiley...aj ja, aj ja...Cez leto to byvaju vecery s vonnymi tycinkami...v zime sviecky...U tych mam odskusane, ze tie kvaltinejsie( ale hovorim skor o strednych cennovych relaciach - nie o tych superdrahych vonnych a pod.) vydrzia celkom obstojne ..A spotreba cajovych do vonnych lamp - dtto - velke balenia...Ale je to romantika, za ktoru sa to oplati...Dokonca som si vsimla, ze ked nezapalim podvecer sviecku ja...tak to urobi moja mamka... love smiley (hm...a hovori sa , ze plamen odhana zlych duchov od domu smoking smiley...vsak preto u starych narodov stale musel horiet v dome vecny plamienok...)
     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 19:11
    Hodnocení fotografie "dekorační svíčky": 5
     

    Já jsem na ně taky ujetá, ale u mě je to s příchodem krátkých dní, během léta mě to ani nenapadne. Ale teď to je jedna čajovka za druhou a na chalupě tam mi těch svíček hoří vždycky několik

     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 19:22
     

    Jáji, Keria... těch čajových si kupuju taky to veliký balení. Denní spotřeba (třeba o víkendu, nebo když jsem doma) je minimálně 6 kousků. A svíčky ve skle kupuju taky radši kvalitnější, ale ještě za celkem rozumnou cenu. K vánocům jsem dostala taky jednu ve skle - obsah cca 3dl a stála přes 500. eye popping smiley No a pálím ji každý den a polovina už je v čudu. eye rolling smiley Ale já bez toho nějak nemůžu bejt, obzvlášť v zimě, kdy už venku škaredě, brzo tma. To pak ty svíčky potřebuju a jsou pro mne nezbytné. Vyzařují takové příjemno a "teplo". A samo, že aromalampa musí být pořád plná. Vonné tyčinky jsem používala kdysi, ale teď mi nějak vadí to jejich aroma.

     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 19:33
     

    [ztrade.inshop.cz]

     

    Tady jsem našla další obchod se svíčkama. Svíčka je ideální dárek:

    1.finančně Vás nezruinuje

    2.chvíli zdobí byt

    3.při každém zapálení si vzpomenete na dárce

    4.přirozeně vytvoří místo novému dárku a nezakrámovává se byt zbytečnostmi :-)

     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 19:59
     

    [www.moravec-letohrad.cz]

     

    Tohle nám vyrábějí takřka za humny, bohužel jsou drahé.

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.