čtvrtek 25. dubna, 05:39 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Dálkové ovládání světel v bytě

Datum: 02.04.2012 22:10
 

Nemáte někdo zkkusenost s podobným systémem? Potřebovalala bych bezdrátový vypínač, ale nějak se nejsem schopná zorientovat v nabídce. Co jsem našla nejjednoduššího, že se našroubuje takový bazmek přímo do objímky E27, ale já bych chtěla ovládat led pásek.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

    Datum: 14.07.2012 19:11
     

    Děvčata,chtěly byste vidět chytrý dům?Znamená to vše elektrické,ovládané dálkově počítačem.Můj syn, postavil dům,ve kterém se při vstupu rozsvěcí světla,vytahují žaluzie,nastaví topení a průchodem místnostmi se rozsvěcí postupně světla.Pokud jsou delší dobu pryč,je nastaven systém náhodného rozsvěcení světel a zhasínání,jako by tam někdo byl.Stejně je dům zabezpečen při porušení čidel SMS na mobil.Na Syna jsem patřičně hrdý.

    JABRAKA

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

    Datum: 14.07.2012 22:19
     

    Jabrako, to je dobře, když se děti vyvedou a jsou šikovný, tak je to radost.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

    Datum: 15.07.2012 08:59
     

    To bychom potřebovali... winking smiley Dorazím domů v půl čtvrté z práce a zjistím, že se svítí na wc, kde byl syn v půl osmé ráno. To mě může vzít ďas. eye rolling smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

    Datum: 15.07.2012 09:36
     

    Mě by se to rozsvěcení světel šiklo na chodbu a na to wc vlastně taky. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram.
    Status: nováček

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

    Datum: 29.10.2012 20:48
     

    ahoj, není to nic složitého. podívej se třeba tady

    w
    w
    w
    .
    e
    -
    l
    i
    g
    h
    t
    .
    cz/svetlo-osvetleni-urceni/ovladani-osvetleni/dalkove-ovladani-pro-osvetleni/ - lze napojit samozřejmě i na několik pokojů přes jeden ovladač, záleží na dosahu ovladače. zkus se zeptat v prodejně - komunikují v poho i mailem nebo telefonem.

     

    doporučuji teplé světlo, ať už zvolíš jakou barvu, ale samozřejmě je to na tobě

     

    jinak nejlépe se pracuje se samolepícími pásky, jde je i rozdělit na různé délky dle potřeby.

     

    co se týče ovládání přes net, není to také až tak složité. důležité je, mít net doma pak už si jen říci zda chci byt i vidět nebo jen vědět o světle. počítej s tím, že samozřejmě je to i o tom, že je vidět, když někdo přišel domů a tak.

     

    jinak samozřejmě lze i celý byt či dům naprogramovat dle potřeby. není to nic složitého, spíše v dnešní době taková srandička, která společně s dalšími systémy spoří dost peněz. nedávno jsem si něco takového pořídil a náklady na energie na celý dům se pohybují v řádu stovek na měsíc.

    ale chce to kvalitního architekta a hodně trpělivosti a pokory. ale to je na jiné vyprávění. v každém případě se vždy lépe pracuje s v rámci projektu nového domu než upravovat stávající (pokud není od nějakého hodně dobrého architekta smiling smiley )

     

    příjemné svícení :-)

     

    eM

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram. (29.10.2012 20:57)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dálkové ovládání světel v bytě

    Datum: 01.11.2012 14:35
     



    Trixinka napsal(a):

    Mě by se to rozsvěcení světel šiklo na chodbu a na to wc vlastně taky. eye rolling smiley grinning smiley


    Vyřešila jsem to světly do zásuvky s čidlem a je to paráda. Jen se děti divily, že bychom teď už teda nemuseli mít normální světla smiling smiley. Na těch chodbách je to výborný. Osvětlí se to při pohybu a když tam nikdo není, asi po minutě to zhasne. Už jsem si na to zvykla a nejradši bych to dala nejen na "kritická" místa, kde zapomínají, ale všude smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.