středa 17. dubna, 00:50 Svátek má Rudolf
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Cyklo oblečení

Datum: 31.07.2011 18:27
 

Zdravím, chci se zeptat v čem jezdíte na kole. Kupujete si spešl cyklo oblečení, nebo to neřešíte a jedete v tom co je zrovna po ruce?

Josefína

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Lenicka5
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 26.01.2012 08:28
     

    No je to blbí s časem co ?tongue sticking out smiley ... Já jsem se taky stále vymlouvala na čas, ale pak jsem si řekla musím prostě začít jezdit častejš...tak jsem i nějaký ten den jela na kole do práce apod. Ale je pravda, že nejlepší jsou ty volné víkendy, kdy člověk může někam vyarzit...někam dál. A v létě na dovolenou někam do kempu třeba a okolí projezdit na kole...to prostě miluju.

    Jinak jsem včera vyzkoušela ten můj nový dres od Rogelli a musím říct, že suprově sedí..netlačí...je pohodlný, takže doufám, že bude i nadále takový smiling smiley super!smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cyklo oblečení

     
     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 29.11.2012 11:08
     

    Když už je chladněji, máte dlouhé cyklokalhoty nebo krátké a k tomu návleky na nohy??Nevím co by bylo lepší si pořídit na chladnější dny.Teď už je teda na mě dost zima,ale třeba na začátek jara

     
  • Autor: Nina88
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 29.11.2012 12:31
     

    Ahoj, já si teď pořídila tyhle od rogelli Paradiso Short ... měla jsem dlouho kraťase od kellys, ale vadilo mi, že jsou dlouhé, mám je až skoro nad kolena.. a tyhle jediné, když si oblíknu, tak jsou krátké, takže v létě, když je nádherně, tak to aspoň nemám blbě vypálené smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 23.08.2013 10:53
     

    Zajdi do Lidlu winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 31.07.2018 22:40
     

    Oblečení na kolo s přítelem řešíme přes [www.klimatex.eu], takže prostě funkční topy i se spodkama, velikosti ani neřešíme, protože mi přijde, že to oblečení sedne jak na Sko tak na XXL spinning smiley sticking its tongue out a botky nosíme New Balancky (ale nosíme je teda i do města) a objednáváme tu [www.eobuv.cz] flower smiley snad jsem se svými amatérskými tipy aspoň trošku pomohla coffe smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 01.08.2018 07:22
     

    pokud oblečení sedí jak na S, tak na XXL, pak nesedí pravděpodobně nikomu nono smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 01.08.2018 09:02
     

    Berte to prosím s nadsázkou coffe smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.