pátek 29. března, 09:06 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 18.09.2013 20:27
     

    Arturko...zeleninu mám už sklizenou. Rajčata mi chytly plíseň, takže šly naráz. Mám tam ještě okurky, ale to už je zbytek. Jinak mně se právě do toho deště. Zkusím počkat do příštího týdne, to má být líp.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 18.09.2013 20:28
     

    Moni, myslím, že to máme všechny stejně. tAky se mi do ničeho nechce, když furt leje. Vylezu občas tak na čtvrt hodiny, udělat to nejnutnější, ale to se nestihne skoro nic.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 20.09.2013 08:00
     

    Zítra mě čeká poslední letošní turnaj na kurtech, tedy mě coby kuchařku. Tak jdu vařit a vůbec se mi do toho nechce sad smiley

    Lidí bude nejmíň 50, tak to zas bude makačka.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 21.09.2013 12:13
     

    Věrko, jak říkáš, je to napsledy, tak vydrž winking smiley Aby ti ten šrumec pak nechyběl grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 21.09.2013 20:54
     

    Šrumec to tedy byl, strávila jsem tam celý den. Nastoupila jsem rádno v 7 a přišla před chvílí domů. Zmrzlá a utahaná, nohy mě bolí od celodenního stání. A aby toho nebylo málo, tak soused něco buduje a rachotí sbíječkou angry smiley A mně je zima, dost se ochladilo. Dám si horkou sprchu a zalezu do peřin, abych to neodmarodila.

    Zítra už kiosek na kurtech uklidím a zazimuju a pro změnu budu vařit na pondělní Pěknou hodinku, která se odehrává v hospodě. To bude trochu fajnovější vaření - dršťkovky jsem udělala víc a mám ji zchlazenou, tak udělám už "jen" slepičí nudlovou polévku, upeču kachničky, udělám uzené s br. knedlíkem a špenátem.... Letos tedy nepeču skopové ani nendělám svíčkovou, trochu jsem jim to pozměnila.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 21.09.2013 20:56
     

    Věrko, jsi borec thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 21.09.2013 21:18
     

    Teď si připadám spíš zborcená než jako borec grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 14:23
     

    Koukám že si tu nejvíc stěžuju já confused smiley

     

    Teď už mám plný zuby žehlení, žehlím s pauzami tady u weeku od rána a prádlo pořád přibývá. Měla jsem tuhromadu bílých ubrusů ze svatby. Ještě jich dost není ani vypraných, protože jsem se nechtěla té nevyžehlené hromady děsit až tak moc, tak si je dávám přídělově - 14 jsem jich dnes zmákla. taky tu byla hromada našeho prádla, co čekala na žehličku, další dnes peru a mnohé už bude suché, tak ani žehličku neuklízím, jen je podruhé vypnutá, došla v ní voda (mám na 1 litr vody). Tak mám zas nucenou pauzu, až klesne v nádobě na vodu tlak, doplním další a hned ji zas zapnu, aby se nahřála.

    A to jsem si myslela, že půjdu na houby!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 14:29
     

    Dneska bych spíš napsala, co se mi chce dělat. V práci kosa jak hrom, jsem úplně vymrzlá, tak bych si uvařila kávu, zalezla pod deku a vzala si knížku thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 14:40
     

    Včera jsem byla něco koupit v domácích potřebách a paní prodavačka na mě nevěřícně koukala, že jsem jen v tričku s krátkým rukávem. Ona byla zmrzlá v mikině. smoking smiley

    Já jsem tedy odjakživa spíš horkokrevná a byla jsem právě po cvičení, takže rozhicovaná. Venku občas i trochu vykouklo sluníčko, zatímco ona tam měla šero a opravdu chladno. Čučet tam celý den, není žádná pohoda.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 14:44
     

    Na me uz tu cumi vycitave kos pretekajici pradlem asi tyden. No, se nezblaznim. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 15:09
     

    Didi, myslela jsem, že na tebe vyčítavě kouká kos. Ten černej pták grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 15:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 15:16
     



    Anavi napsal(a):

    Didi, myslela jsem, že na tebe vyčítavě kouká kos. Ten černej pták grinning smiley

    Ten by na ni vyčítavě koukal, na žehlení trval úpně umanutě, po té co vyslechl naše hovory na prvním srazu, do té doby ani netušil co je žehlička.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.09.2013 15:43
     

    Teď jsem si to zjednodušila - většinu prádla ze sušičky jsem hned krásně složila bez žehlení. Zbylo mi tu jen pár kousků, tak počkám na další várku. Jdu zatím dělat něco jiného.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.