čtvrtek 18. dubna, 06:03 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 21:02
     

    .. morčák stále nemá vyklizeno... nechce se vám do toho někomu? angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 22:08
     

    Nechce se mi do ničeho, vedro je úděsné o suchu na zahradě lépe nemluvit, nebaví mne to sad smiley .

    Nevím, zda jít do chválící či nadávací - malou si odvezli dnes po o, nachystala jsem si žehlení a zašívání a že si na hodku srovnám záda - bylo 13.00 - vzbudila jsem se 16.30 eye rolling smiley . Do čeho se mi nechtělo, jsem prostě zaspala, potom už jiné každodenní akce. Ach, jo.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 22:15
     

    elo, práce ti neuteče a možnost, že to někdo udělá za tebe asi taky nehrozí eye rolling smileyaspoň sis odpočinula winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 08.08.2013 21:46
     

    Mně už se delší dobu nechce DĚLAT NIC,ale vždycky se nechám do něčeho uvrtat ještě zítra pohlídám vnoučata a o víkendu se nechám zapírat grinning smiley grinning smileya nebudu k mání doufám grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 09.08.2013 22:13
     

    cha,cha,cha grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 10.08.2013 07:52
     

    Mě čeká týden nonstop vaření v penzionu pro mladé volejbalistky a nějak mi došel elán.

    Dnes začínají obědem, tak už jdu, ať nehladoví, ale že by se mi chtělo, to tedy ne...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.08.2013 08:50
     

    Dnes jdu vyklidit kuchyň v hospodě, aby tam zítra mohli nastoupit malíři. Vůbec se na těch několik dní práce a hlavně bordelu a jeho uklízení netěším a vůbec se mi do toho nechce. thumbs up

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.08.2013 11:03
     

    SPIKE, uklízet kuchyň je dřina ze všech dřin největší thumbs up

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.08.2013 11:03
     

    přesně jak Draga - nic se mi nechce. thumbs up sad smiley dnes odpoledne jede jedna familia na zbytek týdne do Alp - a po neděli po prázdninách malý do školky ---konec hlídání .tak jsem zvědava jak se budu nudit -- mám obavy , že bude pořád marod a budou ho tady strkat nemocného -- ach jo - uteklo to - hlídala jsem ho od 3 měsíců .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 16.09.2013 12:31
     

    Už se mi nechce nic, jsem utahaná po svatebním víkendu.

    Bylo dost práce s přípravou, pak zas s úklidem (to je holt "výhoda" svatby ve vlastní hospodě).

    Včera jsem ještě uklidila 3 pokoje penzionu, vše už je vyprané, vyžehlené a zpět. A já bych nejradši už jen ležela a odpočívala.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 16.09.2013 12:51
     
    a4pgtth4k0nz3tiozrqbcnckz2w8mu1ukgclky7b9g9h-nstmu7w-e-cccr7jv3qnpqj3ka.jpg

    Tak přesně takhle se dnes cítím. Jsem v té první fázi, zítra přejdu do druhé grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 16.09.2013 13:10
     

    Sice po svatebním maratonu ani úklidovém nemám (Věrko jsi dobrá thumbs down ), ale zavařovalo se zase, opět plná sušička, už druhá hotová švestek, teď znovu jablka. Táta vyrazil lovit tak jsme včera s klukama uklidili garáž (na chvilku), dnes jsem přesadila nějaké pokojové kvítí, uvařila, upekla ze dvou dávek povidla a uf..... sedím u PC.

     
  • Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 17.09.2013 09:38
     

    Dneska se mě strasně nechce v práci pracovat a od rána mě honí mlsná, to je šílená dvojkombinace angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 18.09.2013 19:49
     

    Nechce se mi do podzimních prací na zahradě - vyndat jiřiny, zrýt po zelenině, uklidit pokojovky a balkonovky....nějak se letos nemůžu k ničemu hecnout.... eye rolling smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 18.09.2013 20:21
     

    Mono, já chodím na zahradu pracovat i když mírně prší angry smiley U nás totiž prší skoro pořád. Tak se musím nutit. Dneska jsem na polovinu půdy vysela hořčici. Druhou půlku udělám asi taky za deště.

    Máš už sklizená rajčata co jsi měla venku? Dneska jsem si říkala, že je asi všechny orvu. Ráno jsme měli 1 stupeň thumbs up Je jich hodně nedozrálých, ale v krabici dozrají..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.