čtvrtek 25. dubna, 21:25 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 13:46
     

    žádné vzpírání nono smiley hezky ho vyčisti, ať je spokojené grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 13:59
     

    Také jsem měla v dětství morčici Zrzku a ta se naučila chodit do kameninové misky. Byla velmi čistotná, vždy tam nechala jen zadek a nožkama stála na okrajích misky, takže si je neušpinila. Ale je pravda, že jsem ji měla od mláděte. Tu misku tam měla od začátku, nějak se to naučila sama. Přiběhla na zavolání a venku chodila za mnou jako ocásek. Kdybych neměla kočky, tak bych měla určitě morče love smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 14:47
     

    manko, tohle mi taky dárci slibovali: že uslyší na zavolání, bude přítulnej, nechá se hladit atd. Tak opak je pravdou. Na své jméno neslyší vůbec, jak se někdo mihne kolem, už je nedobytně zakutanej v domečku. Když ho chceš pohladit, tak kousne smiling smiley, vyloženě mazlíček. Za to, když otevřeš lednici, strhne hysterický řev, dokud se nedočká kusu žvance.Asi tak si ho "užíváme" winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 14:56
     



    Anavi napsal(a):

    Za to, když otevřeš lednici, strhne hysterický řev, dokud se nedočká kusu žvance.Asi tak si ho "užíváme" winking smiley


    To mi neco silne pripomina. grinning smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 15:11
     

    Anavi, já jsem slyšela, že takoví jsou morčata chlapi, ale že morčata ženský jsou daleko inteligentnější, čistotnější a učenlivější, no holt, tak jako u lidí. Jejda, doufám, že to tady nebudou číst Franta, Ruda a další spinning smiley sticking its tongue out .

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 15:15
     

    Už jsem tu , já to slyším , grinning smiley jakmile bych měl příspěvek na toto téma, je logické že se snese snůžka kritiky od všech bab a podpoří vždy dotyčnou, ač má druhý pravdu nebo ne. Proto si myslí své u spousty příspěvků a ani do toho nezasahuji. Já jsem taky někdy pruďas. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 15:25
     

    mně se nechce už po 3. dělat zalévací kolo

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 15:27
     

    Nechce se mi jet nakoupit, ale je to nutný. Nemáme ani ždibec ničeho grinning smiley 

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 15:28
     

    To zalívání květníků je na vraždu, co?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 15:46
     

    mám tu okurky a musím je už zavařit.....hm....ale nechce se mi zvednout od weeku sad smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 16:04
     

    Pruďasi Franto love smiley , tady by se určitě žádná taková debata muži versus ženy nerozproudila a já to ani s takovým úmyslem nenapsala. To bylo jen škádlení a zkouška, jestli nedáváš odpoledního šlofíka, ale vidím, že číháš.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 18:11
     

    Jo jo jo jo eye popping smiley všechno sleduji i v jiných tématech, nic mě neunikne.

    Nechce se mě ustřihávat chilli papričky na balkoně, na sušení , jednu jsem ochutnal a přestalo mě skoro po týdnu bolet mé nemocné ucho. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 19:19
     

    No ta musí mít grády. grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 19:47
     

    Já jí chutnal, nestrkal jsem si jí do ucha grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Nechce se mě zítra sprchnovat ibi, jsou tam zase molice. To zas bude bordelu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 21:01
     



    jaja99 napsal(a):

    To zalívání květníků je na vraždu, co?

    povídej mi o tom chvilku grinning smiley eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.