úterý 23. dubna, 12:45 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.11.2016 12:56
     

    Čistit okna . Jedno mám právě rozdělaný. Než jsem se k němu dostala ve svém kutlochu ložnici, stěhovala jsem půl květinářství...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 26.11.2016 20:12
     

    já mám hotovou ložnici, jěště převléknu, aby mě nové vyšlo těsně před svátkama,... ale dál se mě do ničeho moc nechce

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.11.2016 09:08
     

    Kordulko, mně zase tak moc už taky ne. Ale další okna jsou jak čuně a musím využít situaci, kdy tu není druhá polovička. Snad jediné, co mě utěšuje je, že až vyčistím, tak se osvítí další okna. Do ulice svítím třemi. Zatím jsem hotová s jedním.Tenhle víkend musím víc pracovní, ještě jsem nebyla v žádném skanzenu.Pak bude po práci.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.11.2016 09:40
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, mně zase tak moc už taky ne. Ale další okna jsou jak čuně a musím využít situaci, kdy tu není druhá polovička. Snad jediné, co mě utěšuje je, že až vyčistím, tak se osvítí další okna. Do ulice svítím třemi. Zatím jsem hotová s jedním.Tenhle víkend musím víc pracovní, ještě jsem nebyla v žádném skanzenu.Pak bude po práci.

    ......okna jsem myla nedávno a tak je jen přelíznu, vytírám , nebo vysávám každý den. Kočičina u nás nesmrdí, jen ty chlupy, ty se tady najdou .....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 09:11
     

    Moc se mi nechce, ale musím využít toho, že dnes nikam nejedu a venku se trochu oteplilo (večer chodníky namrzaly, teď je nad nulou). Umyju zbytek oken. Minulý týden jsem zvládla obývák, dnes bych měla udělat všechna zbylá okna. Úklid uvnitř tolik nespěchá, ten není závislý na počasí.

    Včera jsem strávila celé odpoledne zdobením perníčků. Vnučka mi "pomáhala", svoje výtvory + něco ode mě si odnesla potom domů. Ty, na něž už nezbyla poleva, zůstanou hnědé, nebo na některé přilepím půlky mandlí. Na víc nemám sil. grinning smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 09:39
     

    Okna taky odkládám a dneska na ně určitě nedojde, fouká tu severák thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:06
     

    Já se vzmužila o víkendu a udělala všechny do ulice. Hlavní poháněčem je pověšení světýlek. eye rolling smiley Řekla bych, že jsem si práci s leštěním docela usnadnila přípravkem na leštění. Kdysi byli o Savo na okna. Leštilo bez šmouh. Téměř. Přestalo se vyrábět. Nebo jsem na něj nikde nenarazila. Tak jsem na vyzkoušení koupila v Praze, když jsme čekali na Žofku čistič na zrcadla z HG řady. [www.hgshop.cz]

    Jsou dražší ale funkční. Rychlé schnutí a minimum šmouh potvrzuju. Já kupovala v Hornbachu. Mívá i OBI. V prvním cena 85Kč.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:31
     

    Já už se s okny dlouhé roky neleštím stydlin smiley , umyju míň vyždímanou hadrou z mikrovlákna a 2 x setřu hodně vyždímanou a kašlu na to. šmouhy nevidím.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:39
     

    Já, když mě tlačí čas, okna umyju (jarem, ev. při větším zašpinění realem) a stáhnu stěrkou. Když pak nestíhám doleštit, stěrkou stahuji opatrně a po stažení ji otřu, aby při dalším použití nedělala stopu. Není to 100%, ale záclona to vyřeší. grinning smiley

    Ale ono to leštění po stěrce není tak hrozné. Jen odstraním pěšinky po stěrce a trochu dočistím rohy oken.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:45
     

    no nechce se mi , ale jdu na to . aspoň ty menší od cesty, kam chci dát výzdobu .. smoking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:49
     

    A do umývací vody dávám ocet, po jaru se mi zdají šmouhaté a opravdu nutné k přeleštění. Se stěrkou neumím stydlin smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:49
     

    Já někde četla radu od profíka, že Jarem nikdy, že se mají okna mýt buď něčím s alkoholem a nebo čpavkovou vodou:-). Zkusila jsem a je to milé, omyju čpavkovou vodou, přelštím mikrovláknovou hadrou suchou nebo s trošinkou Okeny a hotovo. Jen tedy ten hnusný smrad, ale ten mě udržuje ve střehu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 10:56
     

    hmm- Jar teda na okna ne- ten se maže. doporučuje se fakt líh - ten je obsažený ve většině přípravků na okna anebo ocet . ten ocet jsme četla na více věcí . ve sprchovém koutě na kachličky , dokonce na WC . ale tam ještě i s tím Jarem kvůli tomu aby nestékal rychle pryč.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 11:14
     

    Dělám to podobně jako Ela,hadrou z mikrovlákna a pak stáhnu stěrkou.Šmouhy taky nevidím.Rámy umyji vodou s jarem.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.12.2017 11:55
     

    Lihový přípravek používám až na leštění, zaprášená a zamušincovaná okna myji tekutým realem (taky se nedoporučuje, asi dělá mikroškrábance). Stěrka to spolehlivě stáhne a pak už jen stříknu nějakou "okenu" a přeleštím mikroutěrkou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.