pátek 19. dubna, 18:45 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.01.2014 19:10
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Nevěřím svým očím!!!! Dobrý člověk ještě žije!! eye popping smiley eye popping smiley

    Vítej zpátky, ale žes nás nechal čekat, ty jeden nono smiley winking smiley grinning smiley love smiley

    Blb napsal(a):

    Já bych hrabal, až bych brečel! Jenže všechno shrábli námi zvolení vyvolení ze Sněmovní. -(

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.01.2014 19:15
     

    Jééééžiš,ten Honzík mi udělal takovou radost,že jsem zapomněla napsat,že se mi nechce chodit do práce....zase mi přidali....nové povinnosti.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 19.03.2014 15:07
     

    Dala jsem se do většího úklidu obýváku a stále hledám důvody, proč od toho utíkat. Teď např. čekám, až se vyperou záclony. Okna jsou umytá, čekají na ty záclony. Pokračovat v úklidu nemůžu, protože mám od oken odtaženou sedačku, kterou dám po pověšení záclon zpět na místo a teprve budu uklízet dál. No hlavně že si ty pauzy umím zdůvodnit. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 09:27
     

    Tady se snad nechce leccos dělat jen mně! grinning smiley

    Včera jsem uklidla pokojovky z letního venčení. Naštěstí. Dnes prší, bylo by to náročnější.

    Dnes se chystám do úklidu ve skříňce s oblečením. Už to mám v plánu hooodně dlouho, ale protože nemůžu pár oblíbených kousků oblečení najít, tak se do toho chci dát právě dnes. Počasí je na to ideální. Ale jak vidíte, je půl desáté a já si stále vymýšlím důvody, proč sedět u počítače nebo dělat něco úplně jiného.

    Mám tu nychystané krabice, kam dám to, co je mi malé, nebo to, co stejně už dlouho nenosím z nejrůznějších důvodů. Něco z toho nabídnu mamce a ev. dalším lidem z mého okolí, věci bavlněné pošlu do Ugandy a ostatní půjde do konťáku na oblečení, který máme i u nás ve vsi (asi ho zahltím). grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 10:02
     

    měla jsem v plánu, že shrábnu listí na chodníku, ale stále prší, tak čučím doma a nechce se mi nic. Domů jsem o víkendu sklidila jen ibišky stromky (už stromy). Dostanou po odkvětu radikální řez, jinak mě vystěhujou grinning smiley.

    Převlíkla jsem, měla bych vyprat, ale počkám, až bude líp, aby cejchy uschly venku.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 14:56
     

    No toto je krásný téma, ale že jsem na něj narazila až ted´ confused smiley . to opravdu vypadá, že je tady samá pilná včelka, zatímco já bych sem mohla každý den psát toto: nechce se mi vařit, hlídat vnoučata a ani moc uklízet tongue sticking out smiley . No jo no , jsem hrozná eye rolling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 15:12
     

    já dnes ne ,že se mi nic nechce - já opravdu nic nedělám . dopoledne tady dědek začal strouhat jabka na zavaření - do buchet . a řekl mi at´ nepřekážím . tak jsem se zdekovala do postele a hezky zdřímla . venku zima , tma , mokro , vítr . po O spal zase on, tak jsem akorát utřela okna ,co se zamlžila a jdu si číst . jak já tu zimu jenom přečkám ?????

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 15:28
     

    kaaj, no neměli se ti Broučci líp? Na zimu si zalezli a leháro winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 15:43
     

    Od rána třídím oblečení. Hromadí se mi tu to, co půjde rovnou do konťáku, další hromada na vyprání (je to nositelné, jen se to skrývalo někde vzadu a potřebuje to tedy provonět)... Vypadá to u nás, jako když vybouchla atomovka. Kdy já to všechno sklidím!? sad smiley confused smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2016 20:02
     

    Mě už se taky někdy nechce nic dělat,já jsem se vždycky divila starším koleginím,když to říkaly a tedˇ už jsem na stejných místech. Ale minulý týden jsem vyprala,vyžehlila a uklidila všechno letní oblečení.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.10.2016 20:08
     

    Měla bych uklidit kuchyň po myší invazi, nádobí mám umyté a v banánovkách v dětském pokoji, takže potřebuji jen řádně vydrbat kuchyňskou linku a narovnat vše zpět. Ale vzhledem k tomu, že manža začal s malováním chodby a koupelny, kde to nebylo tak akutní, ale v kuchyni to přímo po novém nátěru volá, ale na to nemá čas. Takže představa, že já teď pečlivě vydrbu linku a on mi ji příští víkend zase celou zafláká, se mi teda vůbec nelíbí

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 21.10.2016 09:52
     

    Nějak pořád odkládám likvidaci věcí po dovolené. Trochu mě omlouvá, že jsem měla hned po příletu hlídací povinnosti, ale i tak mi to nejde od ruky a pořád hledám výmluvy, proč to odložit. Vyprala jsem prádlo, ale ještě není vyžehlené a na chodbě je hromádka dalších věcí z kufru a čeká na uložení na patřičná místa. smoking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.10.2016 09:23
     

    Mě se už několik dní nechce umýt okno v tom pokoji kde zimuju fuchsie.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.10.2016 10:02
     

    Nechce se mi odpoledne do práce eye rolling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.10.2016 10:14
     

    Evčo, tak to jsme dvě sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.