čtvrtek 28. března, 17:52 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.08.2013 13:47
     

    Dnes už se mi nechce dělat vůbec NIC,celé dopoledne jsem po včerejší vichřici a bouřce dávala do pořádku zahrádku a kytky no a teď bych měla něco málo žehlit angry smileyale nevím nevím eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.08.2013 13:48
     

    Od doby, co jsem si koupila ten šikovný mop, tak už mi neva ani to vytírání. To spíš tahání luxu mě neba.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 05.08.2013 15:03
     



    Anavi napsal(a):

    Od doby, co jsem si koupila ten šikovný mop, tak už mi neva ani to vytírání. To spíš tahání luxu mě neba.


    Od te doby, co jsem si koupila sikovny lux, uz mi zase neva luxovani. Tim nemyslim ten kulaty, co prej vsechno dela sam, ten mam taky nekde ve sklepe, zatim se neosvedcil, a z v novem, kde bude hodne prostoru a min nabytku, ale mam takovy sikovny bez snury, na nabijeni.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 08:55
     
    attxnsa6.jpg

    Vám se nechce makat ?? Když tenhle maká jako kůň ??!!!

     
  • Autor: nelu
    Status: nováček

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 12:07
     
    120384f.jpg



    Didi napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Od doby, co jsem si koupila ten šikovný mop, tak už mi neva ani to vytírání. To spíš tahání luxu mě neba.


    Od te doby, co jsem si koupila sikovny lux, uz mi zase neva luxovani. Tim nemyslim ten kulaty, co prej vsechno dela sam, ten mam taky nekde ve sklepe, zatim se neosvedcil, a z v novem, kde bude hodne prostoru a min nabytku, ale mam takovy sikovny bez snury, na nabijeni.

    No já mám jediného speciálního pomocníka (nemluvím o mopech a vysavači, co má doma snad každý) a tím je ruční vysavač. Už ho mám nějaký pátek, dostala jsem ho od mamky, objednávala na Klingel, jsem s ním spokojená, myslím, že už funguje přes dva roky a žádný problém s ním není.

    Do kuchyně ideální, pořád jinak musím zametat dropky ...a občas s ním vezmu i rohy v pokojích....

    Taky máte všude svoje vlasy ? já mám občas pocit, že už musím být bez vlasů, kolik toho vždycky při vytírání a zametání vidím. angry smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil nelu (09.08.2013 11:44)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 12:13
     

    Tak moje vlasy jsou též všude sad smiley. Nejlepší je odpad ve vaně eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 12:15
     

    moje též angry smiley angry smiley angry smiley, ale zapírám a zapírám. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: nelu
    Status: nováček

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 12:21
     

    No o odpadu mi ani nemluvite.... když už jsme u toho - nějaká osvědčená kyselina na čistění ?? confused smiley 

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 12:23
     

    O vlasech vím svoje eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 13:02
     



    nelu napsal(a):

    No o odpadu mi ani nemluvite.... když už jsme u toho - nějaká osvědčená kyselina na čistění ?? confused smiley 


    Nasyp kypřící prášek do výlevky a zalej 1 až 2 deci octa a nech chvilků působit. Ale nestrkel k tomu hlavu . Potom po 3 minutách prolii vřelou vodou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 13:09
     



    nelu napsal(a):

    No o odpadu mi ani nemluvite.... když už jsme u toho - nějaká osvědčená kyselina na čistění ?? confused smiley 


    pravidelně prolévám Savem na odpady nebo Tiretem.

     
  • Autor: nelu
    Status: nováček

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 13:46
     

    Díky, nejdřív vyzkouším kypřící prášek... to mám všechno doma.... když nebude dostačující, tak Tiretem. flower smiley 

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.08.2013 17:13
     

    Dodatek : myslím si , že stejně dobré je , né-li lepší použít jedlou sodu a ten ocet . Nebo taky je dobré použít dle návodu hydroxid sodný,granule. K dostání v každé drogerii za stovku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.08.2013 13:28
     

    čistit odpoledne morčeti bednu eye rolling smiley . U nás taková klasika - děti hrozně chtěly zvířátko, ale starat se musí maminka. Ale asi se už vzepřu sad smiley. Dneska ho musím i vykoupat, protože ještě ke všemu to je hrozný čuně sad smiley. Dostali jsme morče už starší, zvyklé z králíkárny a nějak tím pádem bobkuje naprosto všude. kamarádka měla morče od mimina a chodí krásně do rohu, takže ona vyčistí jen jeden kout a mají čisto. Já pořád musím drbat celou bednu sad smiley, musím se k tomu vždycky tři dny přemlouvat. eye rolling smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.