pátek 29. března, 08:58 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Mangold

Datum: 30.08.2006 10:01
 
Právě jsem na zahradě odrbala mangold. A co teď s ním dál?? Prý jako špenát. Ale: mám vykrojit řapíky, nebo i s nimi? Dochutit jako normální špenát? Díky předem.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 10:53
     
    mamka to nějak ručně od těch řapíků otrhala (řapíky ne!), povařila, rozmixovala, zmrazila. Dochucovala až potom při vaření.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Mangold

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 10:58
     
    Ježíš!! Tak špatně. Já to sice od řapíků odrbala, ale nevařila jsem a rovnou to dala dusit jako špenát. S tím zmrazením je to fajn nápad, budu ho mít víc, tak budu postupně mrazit. Díky.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 11:02
     
    neděs se smiling smiley. asi matu, ona to taky spíš dusí, než že by to vařila ve vodě...
     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 11:16
     
    Mono, já jsem ho zrovna o víkendu zpracovávala. Poprvé. Normálně jsem celé listy blanšírovala ve vroucí vodě, pak jsem vytahala ty řapíky a zbytek rozmixovala tyčovým mixérem. Je z toho špenát. Dala jsem to do mrazáku. Nejvíc mě ale pobavilo, že jsem toho lupení měla plný lavor a pak z toho byl pytlík tak na jeden oběd a večeři. Každopáně se neboj toho dušení, podle mě tím nic nezkazíš. Nedávno jsem dávala mangold na pizzu a taky jsem ho jen podusila.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 11:18
     

    Pejsku...grinning smiley..přesně!!! Já myslela, že se mi to ani nevejde do kastrolu, padalo to při prvním zamíchání ven...teď je umazané dno...grinning smiley

    Ale holky, chuťově dobrý.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 11:31
     

    Ahoj . Když jsem ještě pěstovala mangold, tak jsem jako špenát dělala jen lupení. Řapíky jsem vypreparovala a dávala vařené v osolené vodě, pokapané máslem a opraženou strouhankou jako chřest nebo obalovala jako květák. Do mrazáku je lepší jen oblanšírovat,t.j povařit, tak 2-3 minuty v osolené vodě, rychle zchladit  a studené vykapané do igeliťáků a do mrazničky. jako špenát jsem to mixovala nebo mlela, až když jsem to potřebovala. Na pizzu nebo i jako jinou přílohu, jsem nechala celé lupeny.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 11:40
     

    hespo...dík za tipy. Já už jsem ty řapíky chtěla dát králíkům...ale nejspíš budou k večeři.winking smiley

    Je to trochu nahořklé. Ale jen malinko. Dělám něco špatně? Třeba výběr listů...protrhávám nepoškozené, velké...

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 11:53
     

    Ony myslím, trochu nahořklé bývaly.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 12:07
     
    Tak ne...bylo to moc dobré...hořkost zmizela. Dokonce i dcera, která jinak špenát moc nemusí, mlaskala.thumbs down
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 14:55
     
    Jojo. Hlavně je to zdravější neš špenát. Myslím,že v mangoldu není kyselina šťavelová.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 14:57
     
    Já mám ještě semínka tří druhů...ale prošvihla jsem termín výsevu. Tak až příští rok. Jo a špenát jsem vysela minulý týden a už leze!!winking smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 15:05
     
    Joo, to když jsem měla ty latifundie,pod ořechem(to tam ještě samozřejmě nebyl) Tak jsem pěstovala kde co. Hrozně dobrý byl černý kořen,(hadí mord) Je to taková dlouhá černá mrkev,pod slupkou úplně bílá dřeň,hrozně křehká. Pří dobývání jsem musela používat rycí vidle a chce to sypkou půdu(ne ten jíl na cihly,co tu máme). Bylo to slaďounké za syrova, a nakládala jsem to jako celer. Bylo to moc dobrý, do polívky (taková ta krémová)i podušený jako mrkev.Jenže, právě kvůli té zemině,jsem to přestala pěstovat,ale o tuhle zeleninu nikde nezavadíš. Ani nevím,jestli se seženou vůbec semínka.confused smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 15:06
     
    To zní zajímaqvě. Já byla dopol na průzkumu našich dýní...Petr je dává rybkám...a máme asi osm druhů...něco už slušně narostlo, něco stávkuje.
     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Mangold

    Datum: 30.08.2006 15:09
     
    Mono, to mají naši sousedi na zahradě, asi 15 oranžových balvanů. Nechtěla bych se s tím zavařovat. I když je to žrádlo, žrádlogrinning smiley
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.