pátek 26. dubna, 00:02 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Co vy a očkování proti chřipce?

Datum: 08.01.2009 16:32
 
Anketa
Dáváte se očkovat proti chřipce?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 20 uživatelů.
Ano 3
 
15%
Ne 12
 
60%
Uvažuju o tom 2
 
10%
Nikdy bych se nedal/a 3
 
15%

Chtěla bych si přečíst Vaše názory na tohle očkování. Díky smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 16:49
     

    Já očkování ne, protože jsem chřipku nikdy v životě neměla. Mám štěstí nebo jsem imunní, či co? thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 16:51
     

    Kdysi jsem byla a je fakt, že jsem měla následně jen lehkou virózu. Teď chci volat doktorovi a zeptám se, jestli vakcínu má a aspoň JS by se měl nechat naočkovat Kdyby omarodil........ živí nás eye rolling smiley

     
  • Autor: JanaF

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 16:59
     

    Nechávám se očkovat již asi 7 let, chřipku jsem něměla pouze slabou virozu a to sym i manžel si chřipku v tomto období protrpěli a ne jednou.

     
  • Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 17:02
     

    Já se dávám očkovat už asi 5 let, opravdovou chřipku jsem v té době neměla. Moje poslední chřipka stála za to a nechci už to zažít. Vím že ta ochrana není na 100% může přijít jiný vir, ale při dnešní nemocenské se ty dvě stovky fakt vyplatí :-)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 17:11
     

    Nikdy jsem se nedala a nemarodím vůbec... winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 17:35
     
    winking smiley... az RAZ!!! sa nasej lekarke podarilo ma "odchytit" a zaockovat...ale ten rok som mala taku hnusnu chripku ako predtym dlho nie...
    Kedze podla mna nie je zrovna zaruka, ze ta ockovacia latka sa "trafi" na tie typy virusov, ktore v tom roku "panuju"...tak som sa do toho nikdy nehrnula...a ani nebudem....
    ...ale osobne by som ockovanie uplne nezatracovala pre tych, ktori sa pohybuju vo vacsich kolektivoch...
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 18:20
     

    Nedávám a krom lehkých viróz nemarodímsmoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 18:37
     

    Mě když skolí pravá chřipka jsem na umření, fakt to očkování potřebuju grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 18:40
     

    ani my sa nedávame očkovať,neako sa mi tej chémie nechce,radšej pred chrípkovou sezonou papáme homeopatiu(influenzin) a obídeme celkom dobre,teda aspoň doteraz to tak bolo

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 20:06
     

    Já ano. Kdysi, koncem devadesátých let , nám vakcínu hradil zaměstnavatel, ale i když jsem změnila zaměstnání, nechávám se očkovat pravidelně. Chřipku jsem měla za celý život dvakrát, a děkuju pěkně, už bych se bez ní obešla.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 20:54
     

    Když jsem chodila ještě do práce, také nás zaměstnavatel nechával očkovat. Nevím, jestli to bylo očkováním, ale chřipky mě moc neklátily ani bez očkování. Buď jsem odolnější nebo mám kliku. Měli jsme tam ale kolegyni, kterou porazilo všechno i s očkováním.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 21:06
     

    Nám také zaměstnavatel hradí, ale ani přesto se nedávám očkovat..., mám odolnej organismus..,tak ať jede imunita na plný obrátky sama..Antibiotika nevím co jsou...za celej život jsem je brala asi třikrát a to ještě dvakrát z toho když jsem si přivodila otravu krve grinning smiley Jednou za čas dostanu horečku tak na 12 hodin..nechám jí volnej průběh..je to známka, že imunita pracuje a zabrání případné nemoci.. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 21:13
     

    Jednou mě chřipka skolila během půl hodiny, a bylo to kruté. Imunita zřejmě pracovala protože horečka mi vyletěla téměř okamžitě. Jen ty sny pri té horečce to mě nejvíc děsí.

     
  • Status:

    Re: Co vy a očkování proti chřipce?

    Datum: 08.01.2009 21:33
     

    Očkovat se nedávám. Klasickou chřipku jsem už neměla pěkně dlouho (ťukťukťuk). Většinou jen nějaká ta rýma, průdušky apod. Zajímavé, že to chytnu každej rok (někdy i víckrát), nikdy ale nemám ani zvýšenou teplotu, natož horečku. confused smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.