úterý 16. října, 04:25 Svátek má Havel
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: milenka88
Status: nováček

co vy a cvičení ?

Datum: 07.12.2015 18:16

Ahoj maminky, máte na sebe při dětech čas ? chodíte někam cvičit ? staráte se nějak o sebe v tomto směru ? Já nych chtěla začít ale nějak nevím co by mě tak bavilo smiling smiley

Komentáře a názory

Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: tak63
    Status: expert

Re: co vy a cvičení ?

Datum: 07.12.2015 19:10

Milenko, teď jsi mi připomněla, že jsem si vybudoval ve sklepě tělocvičnu. Už ani nevím, kudy se tam jde stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley . A přitom tam mám TV, DVD, HI-FI věž a také nějaké cajky na cvičení. Že bych to v zimě oprášil confused smiley . Ještě to promyslím winking smiley . Jdu večeřet. Zbyl tam od neděle nějakej ten řízek mls smiley . Potom káva, sakra, zase nezbyl čas na cvičení .... thumbs up

• Autor: Reklama

• Autor: Evca
    www.evciny-stra..

Datum: 07.12.2015 20:23

Taku,ani jsem netušila,že jsi maminka confused smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 07.12.2015 21:50

Maminka nejsem a snad bych ani holkou nechtěl být. Sportovně uznávám, že to máte v životě těžší. To máte, rodění, vaření, praní, žehlení, uklízení, nakupování, .............. a ještě být milá, usměvavá a příjemná. No to je úžasný thumbs down

spinning smiley sticking its tongue out. Ale to jsme odbočili od cvičení winking smiley , no a ještě cvičení winking smiley .

• Autor: Pinka

Datum: 08.12.2015 11:28

[www.youtube.com]

To bych eště možná zvládla grinning smiley

• Autor: milenka88
    Status: nováček

Datum: 09.12.2015 17:32

Tak takovou motivaci bych potřebovala smiling smiley to by mě bavilo i cvičit smiling smiley

• Autor: samanka

Datum: 09.12.2015 18:58

když si porovnám hodnoty na těchto odkazech confused smiley confused smiley confused smiley tak proč se ještě někam trmácet grinning smiley grinning smiley grinning smiley

[www.kaloricke-tabulky.cz]

[sjidelnicek.cz]

• Status: nováček

Datum: 10.12.2015 18:45

Já cvičím různé druhy yogy a jsem spokojená. Je to parádní odpočinkové cvičení které vás neuvěřitelně nakopne pozitivní energií . Občas mám problém jít na lekci protože vlastní lenost je velká ale pak to stojí za to a já jsem na sebe hrdá smiling smiley

• Autor: carlos
    https://www.zon..

Datum: 10.12.2015 19:34

Taku, vybudovali jsme s kolegou v paneláku taky tělocvičnu, ale ještě tam noha nepáchla winking smiley. Teda jedan pár nohou tam chodí pravidelně, ve vedlejší "šatně" posiluje. Ale je to magor. Když jsem se o tělocvičně doma zmínil, dostal jsem čočku, jakto, že s tím svým rostoucím panděrem tam nechodím. A pak dělej dobrý skutky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: Hanule

Datum: 11.12.2015 20:30

Když roste panděro vám, tak nejde o žádný velký průser.

Datum: 11.12.2015 22:11

Hanule napsal(a):

Když roste panděro vám, tak nejde o žádný velký průser.

grinning smiley zkusím tě doma citovat grinning smiley .... . s panděrem se hůř spí na břichu. Na zádech člověk chrápe..... . Jsi mi připomněla, že jsem se s kolegou vsadil, že zhubne do 18.12. 20 kg. Včera jsme provedli kontrolní vážení a má kluk jateční váhu. Tak usilovně hubnul, že z toho přibral 6 kg na 147 kg eye popping smiley . No a jsme domluvený na další sázce, že v hospodě U Matouška sní polívku a tři porce řízku se salátem. Podotýkám, že restaurace je proslavená velkejma řízkama - Evča může potvrdit.

Datum: 11.12.2015 22:57

Ježíšmarjá, jestli to tam smím sežrat taky, klidně tu veřejně odhalím vlastní gramáž!

Datum: 11.12.2015 22:59

No, ale hlavně jestli bych přežila vidět Evču, že jo. Ona, co teď provádí ty stehenní cviky, mám z ní veliký tuten... respekt.

Datum: 11.12.2015 23:02

(Napříště se budu této diskuzi programově vyhýbat. Jen jsem tu vlezla, hnedle mi week nahoře podbídl jakýsi Somatodrol na vylepšení - mé už tak dokonané - postavy.

To nepotřebuju, drolím se sama od sebe...)

Datum: 11.12.2015 23:13

Hanule ! Týý jo ! Evča provádí cviky se stehnamami ? A to jako jakéé ? Např. přitahuje, natahuje, roztahuje eye popping smiley ??

Co se týče pojídání, tak co kolega bude soutěžit, tak já určitě také řádně zobnu . No a prohravší zaplatí outratu smiling smiley .

Stránky:  123 | další komentáře>>

Podobné příspěvky
Diskuze: Jaká léta? Soutěž o sportovní ceny za 4.. dovolená

Zajímalo by mne jak se říká rokům od 1990 do 2000. Dám příklad roky od 1930 do 1940 jsou myslim 40 leta. Dvacátá láta to už nebudou ty byla

Autor: jojojo - 17.10.2008 20:37
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 2

Ahoj, v soutěži Sport roku 2012 můžete hlasovat v anketě o oblíbených sportech a k tomu je soutěž o ceny za 450000 Kč. Mají tam buď sportovní vybavení

Autor: Anna_SC - 14.08.2012 12:05
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 0

Ahojky, potřebovala bych inspiraci kam v létě na dovolenou, kam jedete vy? Hledám dovolenou kde se budu moct válet, ale když tam bude kulturní vložka

Autor: petrusa - 12.04.2014 19:39
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 51
Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Adresář: http://navylet.net   

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.