čtvrtek 28. března, 12:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: milenka88
Status: nováček

co vy a cvičení ?

Datum: 07.12.2015 18:16
 

Ahoj maminky, máte na sebe při dětech čas ? chodíte někam cvičit ? staráte se nějak o sebe v tomto směru ? Já nych chtěla začít ale nějak nevím co by mě tak bavilo smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 07.12.2015 19:10
     

    Milenko, teď jsi mi připomněla, že jsem si vybudoval ve sklepě tělocvičnu. Už ani nevím, kudy se tam jde stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley . A přitom tam mám TV, DVD, HI-FI věž a také nějaké cajky na cvičení. Že bych to v zimě oprášil confused smiley . Ještě to promyslím winking smiley . Jdu večeřet. Zbyl tam od neděle nějakej ten řízek mls smiley . Potom káva, sakra, zase nezbyl čas na cvičení .... thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: co vy a cvičení ?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 07.12.2015 20:23
     

    Taku,ani jsem netušila,že jsi maminka confused smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 07.12.2015 21:50
     

    Maminka nejsem a snad bych ani holkou nechtěl být. Sportovně uznávám, že to máte v životě těžší. To máte, rodění, vaření, praní, žehlení, uklízení, nakupování, .............. a ještě být milá, usměvavá a příjemná. No to je úžasný thumbs down

    spinning smiley sticking its tongue out. Ale to jsme odbočili od cvičení winking smiley , no a ještě cvičení winking smiley .

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 08.12.2015 11:28
     

    [www.youtube.com]

    To bych eště možná zvládla grinning smiley

     
  • Autor: milenka88
    Status: nováček

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 09.12.2015 17:32
     

    Tak takovou motivaci bych potřebovala smiling smiley to by mě bavilo i cvičit smiling smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 09.12.2015 18:58
     

    když si porovnám hodnoty na těchto odkazech confused smiley confused smiley confused smiley tak proč se ještě někam trmácet grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    [www.kaloricke-tabulky.cz]

    [sjidelnicek.cz]

     
  • Status: nováček

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 10.12.2015 18:45
     

    Já cvičím různé druhy yogy a jsem spokojená. Je to parádní odpočinkové cvičení které vás neuvěřitelně nakopne pozitivní energií . Občas mám problém jít na lekci protože vlastní lenost je velká ale pak to stojí za to a já jsem na sebe hrdá smiling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 10.12.2015 19:34
     

    Taku, vybudovali jsme s kolegou v paneláku taky tělocvičnu, ale ještě tam noha nepáchla winking smiley. Teda jedan pár nohou tam chodí pravidelně, ve vedlejší "šatně" posiluje. Ale je to magor. Když jsem se o tělocvičně doma zmínil, dostal jsem čočku, jakto, že s tím svým rostoucím panděrem tam nechodím. A pak dělej dobrý skutky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 11.12.2015 20:30
     

    Když roste panděro vám, tak nejde o žádný velký průser.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 11.12.2015 22:11
     



    Hanule napsal(a):

    Když roste panděro vám, tak nejde o žádný velký průser.

    grinning smiley zkusím tě doma citovat grinning smiley .... . s panděrem se hůř spí na břichu. Na zádech člověk chrápe..... . Jsi mi připomněla, že jsem se s kolegou vsadil, že zhubne do 18.12. 20 kg. Včera jsme provedli kontrolní vážení a má kluk jateční váhu. Tak usilovně hubnul, že z toho přibral 6 kg na 147 kg eye popping smiley . No a jsme domluvený na další sázce, že v hospodě U Matouška sní polívku a tři porce řízku se salátem. Podotýkám, že restaurace je proslavená velkejma řízkama - Evča může potvrdit.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 11.12.2015 22:57
     

    Ježíšmarjá, jestli to tam smím sežrat taky, klidně tu veřejně odhalím vlastní gramáž!

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 11.12.2015 22:59
     

    No, ale hlavně jestli bych přežila vidět Evču, že jo. Ona, co teď provádí ty stehenní cviky, mám z ní veliký tuten... respekt.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 11.12.2015 23:02
     

    (Napříště se budu této diskuzi programově vyhýbat. Jen jsem tu vlezla, hnedle mi week nahoře podbídl jakýsi Somatodrol na vylepšení - mé už tak dokonané - postavy.

    To nepotřebuju, drolím se sama od sebe...)

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: co vy a cvičení ?

    Datum: 11.12.2015 23:13
     

    Hanule ! Týý jo ! Evča provádí cviky se stehnamami ? A to jako jakéé ? Např. přitahuje, natahuje, roztahuje eye popping smiley ??

    Co se týče pojídání, tak co kolega bude soutěžit, tak já určitě také řádně zobnu . No a prohravší zaplatí outratu smiling smiley .

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.