čtvrtek 28. března, 12:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Katerinka
Status: nováček

Co s dětmi v Praze?

Datum: 08.10.2013 17:52
 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat všech přítomných rodičů, jestli nemáte nějaké tipy na to, kam zajít s dětmi o víkendu v Praze? :-) Nechce se nám vyjíždět každý víkend někam mimo město, je to přece jenom dost časově náročné – než dětem zabalím, všechno nachystám, než tam dojedeme, znáte to :-D Tak bych uvítala nějaké nápady na akční zábavu v rámci města. Díky

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 08.10.2013 23:10
     

    Kromě ZOO, Království železnic na Smíchově.[www.kralovstvi-zeleznic.cz] Byla jsem tam nedávno s 3letou vnučkou.

    Tohle na mne vyskočilo po zadání Co s dětmi v Praze [www.cosdetmi.cz] Myslím, že je nabídka dost pestrá.

    [www.kamaradske-hry.cz]

    [www.kudyznudy.cz]

    [www.dollsland.eu]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (08.10.2013 23:15)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co s dětmi v Praze?

     
     
  • Autor: Katerinka
    Status: nováček

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 09.10.2013 12:36
     

    Děkuju za vaše nápady. Mám dvě holky, takže s železnicemi si nejsem jistá, nicméně je mi jasné, že na internetu se toho dá spousta najít přes vyhledávač, ale chtěla jsem se spíš zeptat, co máte jako rodiče vyzkoušené a na nějaké osobní tipy :-) My s našima holkama třeba moc rády chodíme cvičit do galerie Harfa do takové herny a tělocvičny pro děti :-) mají tam programy pro různé věkové kategorie, takže se zabaví obě a jsou tam moc milí lektoři :-) jo a pouští jim a zpívají s nimi jednoduché dětské písničky v angličtině, což se mi teda moc líbí :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 09.10.2013 13:06
     

    Ne, že bych nějaké to doporučení nečekala už na začátku grinning smiley

     
  • Autor: Katerinka
    Status: nováček

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 10.10.2013 16:15
     

    Dobrá, příště nebudu psát vůbec nic... Nevím, na co tady je diskuzní fórum, když si tu člověk nesmí ani dovolit svobodně říct svůj názor...

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 12.10.2013 00:09
     

    Katerinko, byla jsem na těch mašinkách s 3letou vnučkou a moc se jí tam líbilo. flower smiley

     
  • Autor: nelina
    Status: začátečník

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 24.05.2015 22:24
     

    o víkendu jsme byli v bazénu v Praze na Chodově a moc se tam dětem líbilo.Je tam i tobogán a bylo to fajn.Posílám odkaz kdyby ses chtěla podívat.[www.aquasportclub.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil nelina (24.05.2015 22:26)
     
  • Status:

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 04.06.2015 08:38
     

    souhlas také tam rádi chodíme. Navíc je to jistota, když nevíme co s dětma a teď jak jsou ty horka to je jistota smiling smiley .

     
  • Status: začátečník

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 01.11.2016 12:04
     

    Dobrý den, my jsme si našli na [slevys.cz] projížďku po Vltavě. Máme dva kluky, 2 roky od sebe, takže byli naprosto nadšení. Zkuste mrknout, určitě tam něco takového najdete. smiling smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 14.04.2017 16:58
     

    Zdravím, zkuste se mrknout [www.venkazdyden.cz], je tam mapa dětských hřišť, u kterých jsou i fotky a základní info o tom, co tam najdete, takže si můžete vybrat to, kde si vaše děti nejvíce vyhrají. smiling smiley

     
  • Autor: Dasenaak
    Status: nováček

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 13.07.2017 09:41
     
    Dobrý den, myslíte, že je laser game vhodné k oslavě narozenin? Případně co jiného, byste mi doporučili? Syn bude mít 15 let a chtělo by to něco originálního. Bydlíme v Praze. Předem děkuji za tipy :-)
     
  • Status:

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 14.07.2017 13:51
     

    My jsme slavily narozeniny v Laser game galaxy aréně v Praze. Je to jedna z nejlepších heren, kde jsme byli. Domluva tam je skvělá a personál moc milý. thumbs down

     
  • Autor: Dasenaak
    Status: nováček

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 15.07.2017 21:14
     

    A je lepší udělat rezervaci při větším počtu lidí?

    Asi nás nebude málo grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 18.07.2017 21:04
     

    Já většinou rezervuju dopředu, je to jistější a zabere to minutku, mrkni tady [rezervace.lasergamegalaxy.cz]

     
  • Status: nováček

    Re: Co s dětmi v Praze?

    Datum: 20.12.2021 21:05
     

    Ahoj, tak v lockdownu jsme třeba stále museli vymýšlet aktivity, kterými bychom děti zabavili a musím říct, že dost nás bavili různé hry třeba jako je: [www.antonieemma.cz] , které můžete hrát kdekoliv a určitě je to jedna z věcí, která děti opravdu baví, když třeba nemůžete zrovna dělat nic moc zábavného ve městě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.