čtvrtek 25. dubna, 14:30 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 13
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:04
     

    Otajdo, bohužel se ztratilo hodně diskuzí a fotek, už jsme si nad tím s holkama několikrát zaslzely...třeba Staníkových přeměna bydlení confused smiley Nebo já jsem měla v neveřejkách zdokumentovanou celou dovolenou v Itálii, s veškerými popisky míst a jinde jsem to neměla čili doma prohlížím sice fotky, ale pamatuji si jen málo z toho, kdy jsme tam byli, co přesně to bylo a tak. Myslela jsem, že občas zavzpomínám tu. Asi bylo málo místa,tak to Honza smázl. Jen škoda,že to nebylo hlášeno předem, určitě bych si mnohé uložila doma... sad smiley , takhle jsme o to prostě přišli.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (26.04.2012 11:05)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:05
     

    A ještě mi tu chybí nějaké zařízení, které by mě od Weeku třeba po dvou hodinách vykoplo nemilosrdně k nějaké práci!!! grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:08
     

    taky mi chybí vyhledávání v neveřejných diskusích. Nebo to nějak jde?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:12
     

    to nelze, není to technicky možné sad smiley, už jsme to řešily s adminem confused smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:15
     

    Ivčo, vím, že admin mazal, jen je mi divný, že jsem našla diskuze s posledními příspěvky někdy v pravěku a zdálo se mi, že tyhle tak staré nebyly. Taky je tam v hlubnách spousta diskuzí fakt o ničem, s dvěmi, čtyřmi příspěvky... Spíš jsem myslela, jestli mě paměť neklame.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:15
     

    aha, škoda

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 11:22
     

    Možná bychom ty historické mohly prošmejdit a ty "zbytečné" nechat smáznout, ať to pak zbytečně nezabírá místo věcem, které tu mít chceme.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 12:08
     

    Já jsem se dívala, ( a nenašla jsem) žádnou diskusi např. na téma " zahradní jezírko a vše kolem něj...", tzn. nejen již vybudované jezírka, ale taky třeba postupy stavby, použité materiály, filtry ( i když to je asi jen chlapské téma), problémy s provozem, osázení vhodnými rostlinami atd...

    Já bych to tedy určitě uvítala ( alespoň fotky pro inspiraci), protože ho budeme budovat ..... love smiley

    Možná by to zaujalo i někoho jiného, nejen mě.... smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 12:11
     

    Bylo tady téma Voda v zahradě, tam by mohlo být i o jezírkách, mrknu...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 15:36
     

    Ono by stačilo, aby si každý prohlédl diskuze, které sám založil a udělal selekci. Mám u sebe taky několik diskuzí, které nejsou využívané, tak pryč s nimi. Komu je mám ale nahlásit? Děvčatům moderátorkám nebo jen adminovi? A nebo je prostě nahlásit, jak je možné u každého příspěvku? Zkusím to

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (26.04.2012 15:37)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 15:39
     

    Myslím, že by stačilo použít "Nahlásit" a zdůvodnit, proč to chceme (je tam na to okénko)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 15:52
     

    Já to teď udělala s tím, že jsem tam napsala, že je to moje diskuze a není využívaná, že prosím o smazání... Jen doufám, že ehm, Honzíka nezahltíme najednou grinning smiley Aby nás nesepsul stydlin smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 17:15
     

    Jenže tam je hafo diskuzí, které založili buď lidi, co sem už nechodí anebo různé reklamy, počítám, že tam někde budou viset i ty těhotný na různý způsob apod.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 18:11
     

    Je pravda, že je tady spoustu diskuzí-nediskuzí z úplného začátku..poslední příspěvek 2006, u kterých je do deseti příspěvků...Dost jich je i jen s jedním či dvěma. Ty bych asi smázla rovnou, je asi zbytečné takové nahlašovat...Koukněte se naschlvál od konce strana 126 je poslední...Mrkněte a dejte sem vědět, co si o tom myslíte a co smazat...pokud by bylo něco důležitého, klidně překopíruju nebo připojím do stávající diskuze.

    příklad tyto

     

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil LadaB (26.04.2012 21:08)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 26.04.2012 18:36
     

    Laduš, tu první jsem bez skrupulí smázla, byl tam jen jeden příspěvek o ničem, tak njaký štráchy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.