pátek 29. března, 08:49 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 13
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 10:29
     

    Druhá varianta zní dobře.

    Admine, a když už si můžeme vymýšlet, existuje možnost, že bych mohla samu sebe vymazat z příjemců určitého vlákna v soukromých zprávách? Často se stane, že se rozpoutá debata (jsme ženské, tj. stroje na plky), na kterou nemám čas, energii ani vůli, a pokaždé musím žádat někoho jiného, aby mě z příjemců onoho vlákna vymazal. Nebo vůbec, když člověk třeba odjíždí na dovolenou a nechce si nechat zahltit schránku a pak to týden číst a promazávat, šlo by si jaksi soukromé zprávy "vypnout"?

    A ten bazén, že až tam bude velkej nával, že by automaticky systém vykopnul ty, co se ráchaj nejdýl? smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 11:25
     

    Mně jako konzervě se též líbí spíš varianta 2 smiling smiley. Jak už jsem na něco zvyklá, neberte mi všeckoo please smiley smiling smiley winking smiley.

    Soukromé weeky mi připadnou jako skvělá myšlenka! To by se určitě využilo!

     

    K těm bazénům - myslím, že raději dva, pro teplomilce s teplejší, pro ledoborce se studenou. Jo a takovej ten stylovej záchrannej kruh tam musí bejt! PS. Jestli splníte Stáníkovi to přání s nakopáváním, tak se fakt nakrknu. smoking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (02.07.2008 11:32)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 13:46
     

    Dvojka mě naprosto uchvátila, čiliže jako též konzerva, hlasuju pro tuto variantu winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 14:30
     

    Mně nechybí nic, takže se přidám k většině grinning smiley

     
  • Autor: Jack
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 20:30
     

    Pokud si smím vybrat, tak bych taky raději hlasoval pro druhou variantu. thumbs down Myslím, že se podstatně víc využije. smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 22:45
     

    To by bylo fajn...druhá varianta je OK...přece jenom je to zajeté a velké změny by mohly vyvolat zmatky...Zaheslované fotky to tady fakt chybí..bylo by to pohodlnější,než si navzájem posílat mailama..., co člověk nechce dávat na sklo.. winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 23:14
     

    Taky jsem pro druhou variantugrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 06:59
     

    Mně chybí možnost přidat do sz adresáta, aniž bych musela nejdřív smáznout kohokoliv a pak ho tam zase šoupnout. Omlouvám se za praktickou odbocku winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 09:42
     

    Majko, bereš mi to z úst, včera jsem to chtěla napsat a pak jsem na to zapomněla!!!! winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 13:58
     

    Když už si "vymýšlíme" ..chybí mi poznámkovej blok...grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 14:02
     

    Lado, na co??? eye popping smiley

     

    Tak aby toho nebylo málo... winking smiley . Sem tam někdo v záplavě sz pošle nějaký odkaz. Ráda bych si tu sz pak přejmenovala, abych za a)věděla, co tam je a za b) abych to pod původním názvem nesmázla sad smiley. Jde to nějak zařídit?please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 14:03
     

    Ad poslední bod - s inteligencí sobě vlastní jsem to teď vyřešila smiling smiley - prostě jsem si to přeposlala sama sobě a ten nadpis změnila. Takže asi dobrý winking smiley . Netřeba žádných změn.grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 14:10
    Hodnocení fotografie "Co vám na weeku chybí?": 5
     

    Anavi, ty seš taaaaaak šikovná thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 03.07.2008 14:28
     

    Anavi to jsem ti chtěla právě poradit...,ale ty seš chytrá holka..

    Blok no třeba komu co jsem slíbila, když napíšu po papírech tak nedohledám...Nejsem také pořád na svým komplu a doma si pak nevzpomenu, abych dopsala do svých poznámek...

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 07.08.2008 08:52
     

    Já bych prosím připomněla Majky prosbu, zda nejde něco udělat s tím přidáváním adresátů do SZ.

    A zároveň bych se chtěla zeptat, zda by nebyla možnost, že odmáznout sám sebe z adresátů.

    Kolikrát jsou SZ, které nechci dostávat, ale musím požádat někoho jiného, aby mě smázl.

    Dík admine

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.