úterý 23. dubna, 22:32 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 13
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 10:30
     

    Ahoj,

    jde. I když to není automatické (ale mohu tam případně ke každému příspěvku přidat odkaz).

    Ruční postup:

    1) kliknu na Odpovědět

    v url se mi objeví adresa:

    http:// w ww.week.cz/co-vam-na-weeku-chybi/read.php?1,30692,68237#REPLY

     

    2) to REPLY nahradím za "msg-65910", kde to číslo je to poslední číslo v adrese..

    tj. http:// w ww.week.cz/co-vam-na-weeku-chybi/read.php?1,30692,68237#msg-65910

     

    to odkáže na konkrétní příspěvek na stránce..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 11:25
     
    Majko, já nerozuměla ani tvému dotazu a tady už je na něj odpověď grinning smiley. Pan admin je prostě dobrej thumbs down winking smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 12:00
     
    Honzo, díky, já to podobně zkoušela a nějak mi to nešlo. Teď už snad jo winking smiley
    [www.week.cz]
     
  • Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 15:26
     
    Majko potřebuju vanu vody a tlustýho chlapaconfused smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 20:11
     
    Tak jo, návod pro blbý... kdo jinej by to měl zprostředkovat, že? grinning smiley
    Chci někomu dát odkaz na konkrétní příspěvek, ale když zkopíruju adresu nahoře, tak mě to logicky odkáže na ten první na stránce a to nechci, bo bych musela vysvětlovat, že je to ten pátej odshora, co napsala pepina28.

    Tož si u toho konkrétního příspěvku kliknu na ODPOVĚDĚT a v té adrese přepíšu konec. Vymažu REPLY a napíšu místo toho msg-?????? Místo otazníků jen zkopíruju to číslo, co se v adrese ukazuje před tím původním REPLY. Tím získám adresu, která bude ukazovat rovnou na ten příspěvek, o který mi jde.

    tradááá!!!

     
  • Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 21:12
     
    Dík za vanu i tlustýho chlapa, je to perfektníthumbs down
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 10.04.2008 21:14
     
    Kdo je pepina28? Tu neznám.
    tongue sticking out smiley
     
  • Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 11.04.2008 07:05
     
    Manželka toho chlapa ve vaně, ne?
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 11.04.2008 09:23
     
    Aha, to mi asi uniklo.winking smiley grinning smiley
     
  • Status: začátečník

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 12.04.2008 20:24
     


    Gene.Hawkins napsal(a):
    Chybí mi kliknout na slovo "nový", aby mě to přeneslo na první nepřečtený příspěvek ve vláknu.

    Na první nepřečtený příspěvek tedy nejde přejít, a jak jsem pochopil, tak ani nepůjde?
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 13.04.2008 14:06
     

    Zdravím,

    mám to ještě v plánu. Částečně to půjde..

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 13.04.2008 22:01
     

    zdravím,

    udělal jsem ten příznak klikací. Pokud lze najít první nový příspěvek, odkáže vás na něj. Jinak dojde k přesměrování na začátek příspěvku...

     
  • Status: začátečník

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 13.04.2008 22:33
     

    No jo, tak asi dobrý, no. winking smiley

    Škoda teda ještě, že je zrušený to hlídání přečtenosti každýho příspěvku, protože pak by to signalizovalo nový i opakovaně a přenášeno by to pořád na první nepřečtený, ale to se asi nedá nic dělat...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 14:43
     

    Honzo, tak zase další výmysl. Kolikrát se mi stane, že chci poslat nějakou fotku důvěrnějšího charakteru a nechci takto veřejně. Nebylo by možné - třeba i v nějakém menším rozměru, posílat fotky třeba prostřednictvím soukromých zpráv?please smiley Nebo aby to otevřel jen někdo, kdo bude mít od autora fotky povolený přístup?confused smiley Pokud by to bylo nějak hodně komplikované, beru svou prosbu zpět winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:22
     

    Já mám taky jednu: Když se chci podívat na všechny fotky v galerii jednoho konkrétního uživatele, jde to, i když to taky není extra jednoduché, a vzhledem k tomu, že galerie je velevýznamnou součástí Weeku, bylo by lepší, kdyby měl každý uživatel svou galerii (že by šlo otvírat nejen galerie podle témat, ale i podle autorů). Ale víc mě trápí, že se nemůžu (nebo jsem nezjistila jak) podívat na všechny své vlastní dosavadní fotky v galeriích. Ráda bych se podívala, jestli třeba někdo neokomentoval, neobdoval či nečeká na mou reakci u fotky, která je dejme tomu půl roku stará, nebo si třeba nejsem jistá, jestli už jsem nějakou fotku dříve nevystavila a chtěla bych se o tom přesvědčit, ale nenašla jsem jiný způsob, než se složitě prolistovávat galeriemi zpět. Představuji si seznam registrovaných uživatelů a u nich možnost rozkliknout jejich profil, jejich příspěvky a konečně fotografie v galeriích. Ale jestli je to na Červenec moc pracný a hrozí z toho úžeh, tak jsem nic neřekla flower smiley . (Nevylučuji ani variantu, že to jde a že jen pro voči nevidim.)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.