pátek 29. března, 10:15 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 13
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 13:56
     

    Každej plevel svoji diskuzi nemá, ale zase bavit se o ronďákách v keřích, to se mi fakt nechce confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 14:05
     

    No však proto Otajda navrhuje to nějak rozškatulkovat, aby se od každé kategorie zobrazovaly třebas první tři. Můžu si sice nějaké téma zakázat, ale třebas jedna diskuze mě z toho zajímá. sad smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 14:06
     

    Ivčo, nikde nepíšu o lákání zástupů nováčků. Četlas, jak reagovala na můj příspěvek Majka? Já mám spoustu věcí v ignoraci, takže mám Week opravdu o tom, co chci vidět a číst, ale když jsem ho zhlédla v ryzí podobě, myslela jsem, že jsem snad netrefila na správnou adresu.

    Chápu, že ty jsi zahradník tělem a duší, že máš potřebu ohradit se, ale ....... (nemám chuť ztrácet čas obhajováním svého názoru a vyvracet někomu jinému názor jeho).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 14:07
     

    já už taky ne smiling smiley, takže ať se tady dohodnou jiní

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 14:10
     


    Ale tady nejsi na spešl zahradnickém serveru, tohle má snad být server o všem /jestli o něčem hodně pochybuju, tak třeba zrovna o tom, že Week admin založil právě pro zahradníky/.

    Anavi napsal(a):

    Každej plevel svoji diskuzi nemá, ale zase bavit se o ronďákách v keřích, to se mi fakt nechce confused smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 15:12
     

    ahoj,

    tak youtube v neverejnych je opravene..

     

    honza

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 16:07
     

    Díky moc Honzíku flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 18:42
     

    Honzo, jsi zlato love smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 18:57
     

    Přijde mi to přehledný, jde o jeden klik navíc na jednu ze šesti základních kategorií, tam pak jsou většinou nové příspěvky ani ne na celé stránce, někde i za týden. Nelistuju z hlavní strany, to jen přehlédnu první stránku a prokliknu přes kategorie, podle času kolik mám, tak začnu tím, co mě zajímá nejvíc..Třeba diskuze děti vynechávám, jen občas nakouknu..myslím, že to není problém..Když tady bude psát 70 % přítomných i o kytkách, tak holt budou na první stránce kytky...Když bude 70% přítomných řešit i motorky a auta, tak bude nejvíc příspěvků o tom..To že jsou některá témata málo probíraná...nebo tu třeba nejsou..Každej má možnost založit takové které ho zajímá a nabalit do něj spoustu lidí...Když bude zajímavé a akční z úplně jinýho soudku, tak bude na prvních stránkách zase to..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 19:01
     

    Taky to tak cítím. Souhlasím s tebou Lado thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 19:22
     

    eye rolling smiley

    Ještěže aspoň Majka rozumí česky.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 19:27
     

    já problém nemám smiling smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 21:45
     

    taky nemám problém a ještě bych si troufla rozumět česky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 22:04
     

    Mě to taky problém nedělá. flower smiley Když chci jisté téma diskuze, kliknu na hlavní straně na podkategorie a dohledám. smiling smiley To že jsou zrovna frekventovanější zahrádková témata mě nerve. Je jaro, to patří k roční době. grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 27.04.2012 22:04
     

    Já též souhlasím s Ladou. Pokud se v nynější předjarní době probírají víc kytičky, no tak jsou na první stránce. V zimním období se nevyskytovaly, snad jen fialky a ibišky winking smiley .

    Pokud hledám něco jiného, jdu přes kategorie a je to krásně přehledné thumbs down .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.