pátek 29. března, 15:58 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 13
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 05.11.2007 17:52
     

    Už jsem uvažoval o tom,že by bylo dobré každou fotku,zařazenou v diskuzi,reprodukovat do galerie.Někdy je problém takovou fotku i zpětně najít.

    JABRAKA

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 05.11.2007 17:59
     
    mě by třeba vyhovovala možnost připojit k příspěvku nejen fotografii, ale třeba i textový dokument winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 05.11.2007 20:20
     

    Ahojky...Tuhle jsem prohlížela diskuze od začátku a také mě napadlo,že by chtělo některé spojit. Hlavně u vaření nebo u kytek.. jsou tam některé o pár příspěvcích.

    Jabrako,já si myslím,že v galerii by měly být jen výběrové fotky a ne všechny...Už takhle se dohledává pokud nevím autora nebo název dost těžko. A to tam listuju hodně často,tak mám dost přehled.Myslím,že v diskuzi,pokud jsou fotky správně zařazené,dohledám rychleji,navíc jsou všechny k jednomu tématu podromadě...V diskuzích jich je mnohonásobně víc winking smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 06.11.2007 10:02
     

    Co se týká připojení textového dokumentu, to není problém. Je se dohodnout co. Navrhuji "txt, doc, pdf". Ještě něco dalšího?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 07.11.2007 18:57
     
    já by som privítala uzamykatelnú miestnosť na chate.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 07.11.2007 20:48
     

    díky moc, mě by výše jmenované stačilo flower smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 08.11.2007 14:06
     

    ještě jednou díky, už jsem koukala, že to funguje, vy se o nás teda staráte thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 14.11.2007 11:29
     
    anny, ta uzamykatelná místnost by sice byla dobrá pro ten náš "okruh", ale zase by omezovala vstup novým lidem. Takže bych důvěrnosti nechala do sz a chat volně přístupný. Ale to je pouze můj názor.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 14.11.2007 12:22
     
    Uživatelské skupiny....to by asi bylo dobré....právě třeba i kvůli různým fotkám.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 14.11.2007 18:09
     
    Anavi,já viem,ale takto mi niekedy pripadá,že je ten pokec trochu sviazaný,proste funguje autocenzúra.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 15.11.2007 15:29
     

    anny, není divu, když člověk cítí v zádech nepřátelské složky, že? winking smiley grinning smiley Tak třeba se to nějak podaří vymyslet smiling smiley. tajný písmo nebo tak grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 14.02.2008 19:24
     
    nešlo by prosím do odpovědí na příspěvky přidat volbu tisk - třeba u receptů by se mi to docela zamlouvalo, abych je nemusela kopírovat, ale mohla jsem si je rovnout vytisknout winking smiley
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 15.02.2008 08:45
     
    to je dobry napad. pisu si to na seznam a zapracuji smiling smiley
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 19.02.2008 21:51
     

    Ahoj,

    mám rozpracovanou tu stránku pro tisk.

    Již funguje, pouze na ni nevede žádný odkaz. Náhled je možný, když si v detailu příspěvku v url místo "read" napíšete "print".

    Ukázka:

    [www.week.cz]

     

    Je to takhle OK?

    On se totiž připraví pro tisk pouze jeden příspěvek (ten konkrétní). Tj. pro tisk celé diskuze to není moc vhodné. Ale na druhou stranu, tisknou celou diskuzi, např. v případě Fialek (cca 7tisíc příspěvků) je asi nereálné..

     

    Pokud je to takto ok, přidám odkaz ke každému příspěvku..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.