středa 24. dubna, 19:30 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: yaga
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

pomoc

Datum: 11.09.2010 20:10
 

Nemohu se dostat do žádné diskuse.Když si nějakou vyberu sekne se stránka,objeví se hodiny a pak už jen,že program neodpovídá.Prosím co s tím?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 15
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 11.09.2010 20:18
     

    Mě jdou otevírat diskuze. Nejsem žádný odborník, ale zkusila bych restartovat PC. Já ti odpovídám, ale ty si to stejně nemůžeš přečíst, když ti nejdou otevírat diskuze eye rolling smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Arturka (11.09.2010 20:22)
     
  • Autor: Reklama

    Re: pomoc

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: pomoc

    Datum: 11.09.2010 23:14
     

    Jedině restart, pak zkusit i jiné podobné stránky (např. Lidé.cz), poku stav přetrvává i na tomto serveru, vrátit PC do stavu podle posledního bodu obnovy. Něco se ti aktualizovalo a teď se to hádá ..... Modlím se ať pomůže už restart eye rolling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    bobo121

    Re: pomoc

    Datum: 11.09.2010 23:33
     
    Předchvílí se to kouslo i mě.
    A od rána vyskakuje v každé diskuzi tabulka s chybou na 77 řádku.
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: pomoc

    Datum: 12.09.2010 17:47
     

    A jaký máš připojení ? Občas přes kabelové připojení dochází k podobným excesům, to když poskytovatel má rovna nějakou technologickou výluku .......

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    bobo121

    Re: pomoc

    Datum: 12.09.2010 18:14
     
    Kabelové připojení.
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: pomoc

    Datum: 12.09.2010 18:58
     

    A ten stav přetrvává dýl jak jeden den ? Nebo je to záležitost pouze dnešního dne ? Jeden si nevybere, já nemůžu občas otevřít odkazy v mailu, protože mě klik na odkaz z nějakého záhadného důvodu z malu odhlásí. Jednou mě to jde, z toho dvakrát nejde. A teď babo raď winking smiley

     
  • Autor: fox
    Status: nováček

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 09:43
     

    Já už asi pátý den,také nemohu vstoupit do žádné diskuze,pořád mi to ukazuje jakousi chybu 77.Co s tím??Poradíte někdo?Děkuji

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 11:19
     

    Zdravím,

    já se bojím, že problém bude u vás.

    Co prosím používáte za prohlížeč? Dělají vám to i jiné stránky?

    A co je to přesně za chybu? (week jako takový žádné číselné chyby nevrací, vždy jen textové..)

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 12:46
     

    Taky mě to poslední cca týden házelo nějakou chybu 77 o víkendu sem byla pryč a dneska už jí to zase nehází a s počítačem nikdo nic nedělal tož si nejsem jistá že chyba bude na naší straně ;-)

     
  • Status:

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 12:48
     

    Měl jsem podobné problémy na facebooku. Včera jsem zjistil že je to prográmkem Adblock Plus, který jsem si nainstaloval aby mě nesraly reklamy. Tak jsem mu zakázal vstup na fb a už tam mám reklamy, ale zároveň můžu otevřít vzkazy.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 15:30
     

    Ahoj všichni!Dnes jsem se sem zničehožnic dostala.Trvalo to od čtvrtka.Tak nevím.Dělalo mi to jen tady-na Lidé mně pustili.Moc děkuji všem co se mi snažili pomoci.Jste bezva a já jsem ráda,že jsem zpátky.Doufám,že už to tak zůstane-už jsem měla pomalu absťák.Ještě jednou díky za pomoc!

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 16:08
     

    U mě na Firefoxu OK..bez sebemenších závad

     
  • Autor: kive
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 16:19
     

    V sobotu jsem si četla tento problém - trápilo mě to taky.Ale právě v sobotu mi tu chybu neházelo.Tak už jsem nepsala - s tím, že je to vyřešeno. Včera opět stejný problém problém. Dnes Ok. Sedávám u třech různých, na sobě ničem nezávislých PC - všude je to stejné. Mozzilu - Firefox jsem ještě nezkoušela, všude mám Explorer - taky si myslím, že chyba nemůže být na naší straně.sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 13.09.2010 16:22
     

    Já mám Mozilu a OK nikdy žádný problém.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.