sobota 28. ledna, 11:17 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: drahus
Status: expert

Co vám kvete v únoru?

Datum: 08.02.2016 09:46

img_6506.jpg
Další fotografie:

Dnes jsem byla v tom bahně juknout

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (25.02.2017 12:45)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: samanka
    Status:

Re: Co vám kvete v únoru?

Datum: 21.02.2019 13:07

20190220_084827.jpg
    Další fotografie:

Jak vystrčí ty svoje žlutý hlavičky, hned je to na zahradě veselejší smiling smiley smiling smiley smiling smiley Ty moje si zatím dávají na čas, jak jsem je na podzim přesazovala a dlouze sušila v krabičce, tak dohání zimní spánek. Ale co chci, ještě minulý týden byla na záhonku kupa sněhu a stále se drží ocůn. Sice tročku zmuchlaný, (trošku hodně eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley ) přeci jen 50cm sněhu něco váží, ale pořád se drží. Sněženky už pomalu vykukují a pár talovínků mám i v jiné části zahrady. Na skalce se objevují první čemeřice a brambořík má 2 kvítky

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil samanka (21.02.2019 13:10)

• Autor: Reklama

• Autor: babkaela

Datum: 21.02.2019 19:41

dsc03861.jpg
    Další fotografie:

Jů, jaro už opravdu vystrkuje růžky thumbs down . Talovíny jsou vážně jako sluníčka, nemám je, budu muset napravit. A bramboříky docela nepokrytě závidím, ale přeju love smiley flower smiley . Kdysi v dávnověku jsem byla na pionýrském táboře pod Templštýnem, rostly jich tam v okolních lesích velikánské trsy. Nikde v krámě se mi na ně nepodařilo narazit, asi jsem se špatně dívala.

U nás kvetou zahradní sněženky, ty obyč teprve raší, z čemeřic kvete jen jeden semenáč, ostatní velké původní kopce ani nevypadají, že by kvést chtěly. Čemeřice smrdutá se chystá snad už od podzimu na tohle kvetení.

Raší některé starší tulipány, krokusy, na podzim sázené asi ještě dospávají (snad nevyhnily). Letos nekvete dřín, sousedům začíná kvést rakytník. Dnes jsem byla v civilizaci a v zahradnictví měli krááásný vilín, i když prťavý, ale plný květů. Pokochala jsem se a šla dál.

• Status: expert

Datum: 21.02.2019 22:20

Už to začíná vypadat jarně. Aspoň podle fotek skoro u všech.

Eli, semenáček se hezky vybarvil. thumbs down Smrdutku máš pěkného macíka.

• Autor: samanka
    Status:

Datum: 25.02.2019 14:15

Bramboříky mám dva asi 8 let, koupila jsem je náhodou v Baumaxu za 19kč totálně ulité, sice přežily, ale stále mají jen ty 2 kvítky. Jinak jsem na ně v krámu už nenarazila

• Autor: alenak

Datum: 25.02.2019 18:26

Elo, zahradní sněženky máš krásné, u nás teprve začínají,mám jen obyč, čemeřice smrdutka je taky nádherná, u mě se jí nedaří , už 2x kdysi odešla, asi nemám správné místo pro ni, tak ji jenom obdivuji u druhých. smiling smiley

Bramboříky v suchu mi taky nejdou, už je ani nezkouším, nemůžu mít všechno grinning smiley

• Status: expert

Datum: 25.02.2019 19:23

Aleno, kdybys uvažovala zkusit potřetí, dodám sadbu. Dědek je z čemeřic smrdutek na chalupě skoro nešťastnej. I po suchém létě a že určitě neviděly vodu za celou dobu, divočí.

Jinak mám pocit,že se mi nějak poztrácely krokusy.

• Autor: alenak

Datum: 25.02.2019 19:34

Dík za nabídku, zatím ne.. Přirývat už nic nechci a nevím kam to nacpat.

No jo, krokusy taky nemám venku a ani snad nelezou, že by zmizly? Ono je ještě brzo, vždyť je únor. grinning smiley, sluníčko nás mate a vytahuje ven grinning smiley

• Autor: kaaj

Datum: 25.02.2019 19:40

myslím , že krokusky teprve polezou -- sem tam sice špičky vidím , ale taky ne všechny. jinak jsem byla na nervy. nevím ,kde má dědek oči . na kůlně urvané asi 2m krytiny na střeše- to už ze´ták opravil. ale na plotě napíchlá plastová židle, kus netkanky vedle a ze švestky olámané suché větve v záhonech .

• Autor: Betas
    Status:

Datum: 26.02.2019 17:36

Nevim, kam to dat... verily byste, ze snih muze polamat previsly modrin?? angry smiley Ja doted ne! Kdyz jsou to hole vetve a visi smerem dolu... Dnes poprve vykouknul ze snehu a ty nejtlustsi vetve jsou temer vsechny zlomene eye popping smiley Snih je ted asi ve vysce 150cm, ale uz to neni snih, ale masa ledu. Co pres den roztaje, v noci zmrzne. V zivote by me nenapadlo zrovna previsly modrin nejak chranit pred zimou a snehem. To nechci videt, vsechny ty dalsi kere a rododendrony, co jsou ted uveznene v ledu a nekouka jim ani kousicek. Jestli mi minula zima znicila velkou cast zahrady, tak nechci ani pomyslet, jak to dopadne ted. Snad uz tam ani nechci jet.. stydlin smiley

• Autor: gabca

Datum: 26.02.2019 17:47

Betas, tak to je do nadávací. sad smiley thumbs up To mě mrzí. Kolik máte mnm, že máte tolik sněhu? eye popping smiley

Tady už je skoro bez, jen vzadu na zahradě se ještě drží.

• Autor: Betas
    Status:

Datum: 26.02.2019 18:39

img_7883.jpg

Taky me to ted napadlo, ze je to do nadavaci grinning smiley

770mnm...

• Autor: 1romca11
    Status:

Datum: 26.02.2019 20:05

20190223_154435.jpg

začínají sněženky. A spousta dalších jarních kytiček začíná vyrážet winking smiley

• Autor: gabca

Datum: 26.02.2019 20:07

Betas napsal(a):

Taky me to ted napadlo, ze je to do nadavaci grinning smiley

770mnm...

Jak vysoké jsou ty stromy? 1,5 m? eye popping smiley Je to teda síla, to snad nemá ani Jája v horách. eye rolling smiley

• Autor: 1romca11
    Status:

Datum: 26.02.2019 20:14

Betas to je tedy pořádná nadílka eye popping smiley

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.