sobota 20. dubna, 03:46 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:

čo už máte vonku?

Datum: 30.03.2009 21:06
 

Uverila som predpovedi počasia a začala som vyťahovať kvety na terasu. Momentálne mám vonku oleandre,hořcový stromek,abutilon,olověnec.Fuchsie som nechala ešte v sklepe. Mám i jednoduchý červený ibišek,u neho som síce váhala,ale nakoniec som ho tiež vytiahla. Bolo mi ho ľúto,lebo v sklepe prišiel takmer o všetky listy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 31.03.2010 21:34
     

    Bonsajema se taky občas bavím, ale většinou jsou z něčeho obyčejnějšího...

     
  • Autor: Reklama

    Re: čo už máte vonku?

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 13:14
     

    Venku mám jen lilie asijské hybridy, které jsem uspěchaně dala do záhonu. Jsou už aspoň 10cm vysoké. Na noc přikrývám textilií a třesu se, aby mě nepomrzly. V noci je nula. I když bílé lilie, které tam jsou léta, tak jsou taky tak vysoké a o ně strach nemám.

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 14:14
     


    iriska napsal(a):

    rame díky....suprový rostlinkythumbs down .Jsem zblblá našim mladým, co se dal na bonsaje......proto ta zvědavostwinking smiley

    Taky se mi líbí bonsaje,jenže já si je hledám v přírodě,takže to asi bonsaje nebudou,ale já jim tak říkám grinning smiley.Většinu jich mám ještě v zemi,tak až je vydělám,tak nafotím winking smiley.

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 15:03
     
    s6300006.jpg
    Další fotografie:

    Vzpomněla jsem si,že dvě už mám na schodech winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 17:34
     


    jaja99 napsal(a):

    Holky palmy se dají velice dobře prodat asi 500 za list thumbs down

    Co by s tím kdo za takový prachy dělal??? eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 17:35
     


    naba napsal(a):

    Má zpeřené.

    naba, je krásná.

    Můj strýc měl kdysi taky obrovskou palmu v bytě, skoro je vystěhovala z obýváku. Nabídl jí do jedné restaurace, byli nadšení, zařídili si převoz a dodneška ji tam mají!

     
  • Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 17:41
     


    Anavi napsal(a):

     

    jaja99 napsal(a):

    Holky palmy se dají velice dobře prodat asi 500 za list thumbs down

    Co by s tím kdo za takový prachy dělal??? eye popping smiley

    Právě do restaurací atak, když jsou pěkně rostlé. Koukněte někde na aukru a zkuste ji vydražit.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 17:43
     

    Jo tááák! Já pochopila jako že ty listy ostříháš a pak je střelíš po pětistovce kus grinning smiley, tak to mi právě hlava nebrala eye popping smiley eye rolling smiley winking smiley grinning smiley

     

    A už teda dodatečně chápu nadšení majitelů restaurace. Kdybych použila tvůj přepočet, tak ta "palmička" by bývala vyšla na pět až šest tisíc winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (03.04.2010 17:44)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 18:18
     

    Anavi, ta moje, co mi ukradli, sice nebyla datlovník, ale také měla speřené listy, byla odhadnutá na devět tisíc. Já jí tenkrát odhadla na šest a poliši byli naštvaní, že to musí sepisovat, jako trestný čin. Tak ji nechali odhadnout sami a cena byla ještě o tři tácy vyšší...

    Zloděje chytli, byl to feťák, bezdomocec, bez příjmů... nedostala jsem nic, jen zprávu, že ho chytli, odsoudili a zavřeli... thumbs up sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 18:57
     

    By mě nenapadlo, že ty palmy mohou mít takovou hodnotu. Většinou jsem si je vypiplala od mimina (datlové ze semínek) nebo dostala darovanou menší rostlinu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: čo už máte vonku?

    Datum: 03.04.2010 19:21
     

    Anavi, nevzpomenu si na jméno. Byla ze semínka, z Itálie, piplala jsem jí deset let a za tu dobu vyrostla asi do 1,5m výšky a šířky. Proti datlovníku rostla pomalu, ale velmi kompaktně. Tak se té ceně nediv

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.