čtvrtek 28. března, 16:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Benja1
Status: začátečník

Co to žije pod boudou?

Datum: 12.05.2015 17:49
 

Ahoj, zdravím po čase a mám na vás prosbu: netušíte někdo, co se nám to usídlilo pod chatkou? Vydává to hlas jak z pekla, velmi silný, rytmický, ale pouze občas, tak jednou za pár hodin. Jinak je to zcela potichu. Tipuji na nějakého obojživelníka, ale žádný ze známých živočichů žijících u nás to není, pouštěla jsem si na netu jejich hlasy.

Nahrála jsem to zde

[www.youtube.com]

 

[uloz.to]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Benja1 (12.05.2015 19:56)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 13.05.2015 22:08
     

    strašidelný.....netuším confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co to žije pod boudou?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 13.05.2015 22:32
     

    Já teda nic neslyším, rozhodně tedy nic z pekla. Myslíš takový to tááta, táááta...?

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 13.05.2015 22:49
     

    Mně to přijde, jak když v dáli kdáká slepice. stydlin smiley Ale on mikrofon ve foťáku asi nezachytí správnou intenzitu. Zeptám se v práci kolegy zoologa.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 13.05.2015 22:54
     

    Otajdo, já jsem se teda fakt teď zasmála, díky. grinning smiley Jasný, že v dálce je to slepice. Já myslím, že ten zvuk je v 0,40, kdy se Benja přiblíží těsně k chatě. Hele nevedou Vám nějaký trubky po chatkou, našim něco podobného dělá voda, když čerpadlo sepne, jak to natahuje vodu.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 13.05.2015 23:11
     

    Amee, teď se chechtám taky. grinning smiley Jsem se soustředila na tu 40, to je jak když někdo mlátí do trubky. Zasypanej havíř? winking smiley

     
  • Autor: Benja1
    Status: začátečník

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 14.05.2015 06:21
     

    Už jsme tomu přišli na kloub: ubytoval se tam velký ježek smiling smiley Ale byla to síla. Dokázal vydat i víc decibelů. Pod chatkou jsou mimo jiné nastrkané i umělohmotné květináčky. Je tedy možné, že se zvuk odrážel od nich a tim sílil a stával se tak "nezvířecím - technickým"

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 14.05.2015 08:40
     

    Tak to je dobře, že jste záhadu vyřešili.

    Otajdo, já jsem si totiž představila, jak voláš toho zoologa a pak mu pustíš tu slepici. grinning smileygrinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co to žije pod boudou?

    Datum: 14.05.2015 20:13
     

    Tak ježek! Ten mi minulý týden zpříjemňoval noci, taky mi trvalo, než jsem ho odhalila. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.