středa 24. dubna, 07:35 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: JamaicaSi
Status: začátečník

Co si myslíte o kastraci psa?

Datum: 23.01.2009 19:30
 

chtěla bych slyšet váš názor na kastraci zdravého psa....chápu kastrace jedince který trpí onemocněním prostaty atd. Mám 4,5 měsíční štěně bígla v paneláku, a rodiče ho chtějí nechat vykastrovat, jen proto, že náš minulý pejsek kňučel když cítil hárající fenu, a nechtějí si nechat vymluvit, že náš bíglík se může chovat úplně jinak, že třeba ani nic dělat nebude...záleží přeci i na výchově nebo ne? prostě já to nechci a přemýšlím pořád jak jim to vymluvit...sad smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: pavlina
    Status: nováček

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 24.10.2011 14:01
     
    tody.jpg

    kamaratka ma stavbulka---taky mu nesestoupila jedna kulička ma už tet --3 roky aje to v poho

     

    muj tatka asi v roce1970 byl na vojně a pokut se to stalo s pracovními psy nechávalao se to tak ...pry co tělu patří at tam zustane...ale zase je dobre se zamyslet kdyby měl pejsek komplikace třeba v 7 nebo vice letech a bylo problem ho uspat jesli není lepší kastrace hned ..ja bych tedy neváhala a pejske vykastrovat nechala --oni to špatňě snášej chlapistydlin smileypokut jeho miláčka necháte vykastrovat ---že pry už to není pes --ale je to nesmysl winking smiley

     

    na obrazku je kamarat co ma jednu kuličku ale je v pohooo..je to papirovy pejsek takže uchovněn nebudestydlin smileyale majitele by ho nevyměnili za žadneho na světě,,,,vykastrovany neni je to ten 3lety---chovatel řikal kamaratce že měla použit hormony to byla zas proti kamaratka...

     

    ja mužu jen poradit ja bych do toho šla....ale rozhodnutí je jen na vás ..a věřte že tím pejskovi neublížíte....smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

     
     
  • Status: nováček

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 28.10.2011 07:11
     

    AHOJ,ASI TĚ VELMI SKLAMU,ALE JSEM JIŽ TÉHOŽ NÁZORU JAKO TVOJI RODIČE. MÁME DOMA TU SAMOU RASU PSA A PŘED PŮL ROKEM ZAČAL PRVNĚ NESKUTEČNĚ SKUČET,NEŽRAL,NEPIL,NESPAL ASI ČTYŘI DNY V KUSE!!!!!!!!!. NO A TEĎ MÁME ZA SEBOU DALŠÍ HÁRÁNÍ FENEK A BYLO TO NESKUTEČNÉ PEKLO!! TÝDEN JSME NESPALI ANI V NOCI ANI VE DNE(AKORÁT JSEM MĚLA NOČNÍ SMĚNU),MY I PES JSME BYLI ÚPLNĚ VYČERPANÍ A VÁŽNĚ UVAŽUJEME O KASTRACI. PES SE PODLE MĚ STRAŠNĚ STRESUJE A POKUD NEHODLÁŠ MÍT PSÍKA NA CHOV JSEM TAKY PRO KASTRACI.

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 29.03.2012 22:22
     

    BELINKU JSME MĚLI KASTROVANOU.DVAKRÁT DO ROKA HÁRALA,PSI NÁS OBTĚŽOVALI.DVAKRÁT DO ROKA MĚLA FALEŠNOU BŘEZOST,MĚLA ZAPÁLENÉ CECÍKY,TO JSOU ČTYŘI MĚSÍCE DO ROKA,KDY MĚLA NEKVALITNÍ ŽIVOT A NEJEN ONA.PO KASTRACI JSME ŽILY OBE V POHODĚ.TEDˇMÁME PEJSKA A PO ROCE PUJDE TÉŽ NA KASTRACI.JE MU SEDUM MĚSÍCU.VENKU TAHÁ VODÍTKO DIV HO NEPŘETRHNE.SEXUÁLNÍ POHYBY DĚLÁ KDE MUŽE.MYSLÍM ŽE MÁ NEKVALITNÍ ŽIVOT. eye popping smiley

     
  • Autor: Martina156
    Status: nováček

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 08.02.2014 17:11
     

    Já se připojuji k diskuzi o veterinářích...i nám totiž veterinář doporučil kastraci před prvním háráním sad smiley a takových lékařů je opravdu mnoho.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 09.02.2014 10:54
     

    Já myslím, že kastraci nejhůře snášejí majitelé a to zejména muži. I majitelé, kteří se nijak zvlášť o svého psa nestarají ,tak v tomto "rozmnožovacím aspektu" se s ním identifikují a zásadně odmítají kastraci. Toť moje letitá zkušenost.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 09.02.2014 10:59
     

    Taky uvažuji o kastraci...ne psa,ale fenky.Trpí na falešnou březost,je při ní pěkná hysterka a taky uhlídat ji při hárání na vesnici,kde si mnozí s volným pobíháním psů nedělají těžkou hlavu..... eye rolling smiley.Navíc máme tzv.vestaje,takže co pak se štěňaty?

     
  • Status: expert

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 09.02.2014 11:08
     

    Yago, myslím dobře uděláte, pomůžeš i jí od hormonálních bouří, musí ji to strašně ničit. Mě stačej moje babuchy když hárají, i ony jak se trápí, zdrhají, stále pláčou, rvou se mezi sebou (hárají zásadně spolu zároveň). Jako bych měla doma dvě šestnáctky co chtějí na dýzu s týmem hokejistů a já je tam nechtěla pustit, tak si připadám. smoking smiley Jako by mi někdo místo mých babek podstrčil cizí běsné psy.

     
  • Autor: Hanicccka
    Status: nováček

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 09.08.2016 19:30
     

    Dobrý den,

     

    po přečtění mnoha článků si myslím, že kastrace u fenky není úplně nutná (viz. [psiusmev.cz] ) no a u psa? Tam určitě ne, teda pokud k tomu nejsou jiné určité důvody majitele/psa... Nechal bych to prostě na přírodě :-) Jen tak mimochodem - do přečtění toho článku jsem netušil, že jsou i negativa kastrace.. :-)

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 19.11.2016 20:39
     

    jsem pro kastraci.Pes má klidný život a já taky.Dva psy mám kastrovaný a třetí pujde až bude mít rokapul.Pani doktor. říkala že se mužou malá plemena kastrovat od 4.měsícu ale to se mě zdá brzo smiling smiley winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 19.11.2016 23:07
     

    Emilko to jsi asi popletla - ve 4 měsících je to štěně, pes ještě není ani přezuben, není dorostlý.

     
  • Status: expert

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 19.11.2016 23:20
     

    Naše Žofka je kastrovaná. Štěnátka jsem nepřipustila, to by tu zas ještě nějaké zůstalo eye rolling smiley a v tom případě doporučují snad i z nějakých zdravotních důvodů. Navíc jezdívala na chalupu a okolo samí psi. To bych taky nemusela uhlídat. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (19.11.2016 23:20)
     
  • Status:

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 21.11.2016 08:21
     

    My máme našeho Bertíka taky kastrovaného. Protože naše dcery mají tři feny, je to nezbytnost. Myslím, že u psa to nevadí. On ten náš mrňous byl zvláště čiperný, lítal za fenama tak, že nám kastraci doporučil veterinář. Jedinou nevýhodou je, že se musí hlídat váha pejska neb tou kastrací získal v žrádle nový smysl života. smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 25.01.2017 20:02
     



    Missi napsal(a):

    Emilko to jsi asi popletla - ve 4 měsících je to štěně, pes ještě není ani přezuben, není dorostlý.

    Missi, ve Americe je kastrují hned po odstavení od feny. Má vetka byla v Kanadě a říkala, že tím, že jsou psi kastrovaní v tak útlém věku, není pak u dorostlých poznat fenu od psa. mají stejnou velikost, stejné proporce... prostě děs thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 25.01.2017 22:29
     

    Drahus, tam mají prapodivné zvyky. grinning smiley Stačilo mi kdysi preventivní vyoperování slepého střeva, které tuším vzešlo taky odtamtud.

     
  • Status:

    Re: Co si myslíte o kastraci psa?

    Datum: 21.12.2019 09:30
     

    Já kvůli nádorům jsem psa musela nechat vykastrovat a jsem ráda, teď je zdravý, pouze jsem změnila granule a pes se i příjemně sklidnil.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.