sobota 20. dubna, 15:10 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co si kdo,kde objednává za kytičky?

Datum: 03.01.2007 19:53
 

A protože jsem zvědavá, co si kdo objednává u různých zahradníků,tak otvírám tuhle diskuzi. tongue sticking out smiley

 

Už nějak nenakupuju ale dám sem odkaz na pár videí, , třeba vás budou zajímat. winking smiley flower smiley

Jak nakládat s rostlinami po nákupu:

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

A zahrada ve Ctěnicích-O.Fous:

[url]

[/url]

[url]

[/url]

[url]

[/url]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 5 krát. Naposledy upravil hespa (08.01.2014 11:08)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 15
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 06:38
     

    tak já letos celkem odolávám....nemám to fakt nafukovací, ale u p.Krupky (kgardens) jsem si objednala aspon nějaké mečíky.... eye rolling smiley sice mám svých z loni dost, ale tak jen pro ten pocit grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 06:49
     
    dscn0166.jpg

    jsem zvědava na ty moje od Krupky moje loni nové . ale měly mouchu - několik jich v poupatech uhnilo. vypadá to jako od deště , ale uvnitř jsou malinké housenky . . te´d mám informaci , že hned jak se nahmatá poupě , má se stříknout Mospilanem . zkusím kolem nich i nalít . do země . samí nějací škůdci - člověk se těší a houby . taky je narcisová moucha - od té housenky zase vyžírají cibule . nejvíc když je sucho akolem cibule vyschne zem , tak se tam lehce dostane a naklade vajíčka. nebo do lehké půdy . .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (08.04.2016 10:18)
     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 06:51
     

    Kájo, mečíky mořím proti třásněnkám a pak ještě 2x stříkám, poprvé jen listy, potom když se vysune klas......jinak nekvetou a jsou sežrané.....

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 09:47
     

    Romi,prosím ,čím je stříkáš? Taky jsem je měla otřesný,vůbec se nerozvinul ani jeden květ,zůstalo tvrdý poupě.Pár jsem jich hned po odkvětu vyhodila.

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 09:59
     

    Přidám letošní zkušenost se Starklem / už od něho objednávám léta a reklamace, pokud byla, vyřídili vždycky OK/. Měla jsem objednané sazeničky fuchsií. Jeden druh přišel v pořádku a druhá místo dvou přišla jen jedna. No nelenila jsem a telefonovala. Omluva a za tři dny balíček se dvěma krásnými rostlinami. thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 10:12
     

    Naštěstí už si neobjednávám nikde nic smiling smiley. Zahrada opravdu není nafukovací smiling smiley. Už si můžu koupit něco jen v případě, že něco chcípne grinning smiley. A to já věřím, že se lalokonosci postarají!!! winking smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 10:14
     

    Bosk - používám vertimec......rozdělám, hlízy v tom namořím a pak 2x za sezonu (jak jsem popisovala) stříkám. Stříkám i denivky a hlavně lilie......taky mi to mrchy žerou (vrtalka liliová), ale ty stačí nějakým sajrajtem obyč....mospilan např.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 18:00
     

    Romi stříkáš i preventivně? musím vypozorovat ale mamka tvrdí, že na ty kostelní lilie jí lezl nějaký červený brouček, proto nekvetly....tak budu muset sbírat....jsou už dost narašené ale zatím jsem nic podezřelého neobjevila...

     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 18:41
     

    Chřestovníček liliový[www.obrazky.cz] je mrcha, chutnají mu i jiné lilie grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 18:45
     

    červený brouček neleze do květu vyžírat - ten žere všechno i listí a je to hajzlík tvrdý .navíc pokud zpozoruje , že by mohl být chycen - rychle spadne na zem. ale je dobře vidět , tak stačí vypozorovat a ulovit . kostelní lilie nesmí být nasazeny hluboko . sadí se hned pod povrch půdy. jinak nekvetou . listí jim leze na podzim , takže pozor na pletí .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (08.04.2016 19:17)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 19:12
     

    ... nějakou porvoru mám na tulipánech, jsou divně pokroucené listy

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 19:58
     

    Tak chřestovníčky už honím od minulýho týdne....no babičky kostelní lilie už jsou velký a tak ho lákají. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.04.2016 23:18
     

    Kájo, květy nežere, ale ještě zelená malá poupata zlikviduje totálně thumbs up grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 09.04.2016 07:17
     

    jo - nemyslela jsem to tak , že květy nežere - blbě jsem to napsala ,žere všechno -- angry smiley

    je nový katalog Hornbachu, nejde mi odkaz , že je to spam . musíte si to sami najít . z toho usuzuji , že už navezli nové zboží ..je to něco přes týden co jsem tam byla . ještě skoro nic nebylo . ale to co je v katalogu by být mělo . aspoń tak bylo loni .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (09.04.2016 15:29)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 09.04.2016 14:59
     

    ta červená potvora je vceku nápadná, naštěstí, ale zatím jsem nic neobjevila a ani není nic ožraného....naštěstí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.