čtvrtek 25. dubna, 10:21 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co si kdo,kde objednává za kytičky?

Datum: 03.01.2007 19:53
 

A protože jsem zvědavá, co si kdo objednává u různých zahradníků,tak otvírám tuhle diskuzi. tongue sticking out smiley

 

Už nějak nenakupuju ale dám sem odkaz na pár videí, , třeba vás budou zajímat. winking smiley flower smiley

Jak nakládat s rostlinami po nákupu:

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

A zahrada ve Ctěnicích-O.Fous:

[url]

[/url]

[url]

[/url]

[url]

[/url]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 5 krát. Naposledy upravil hespa (08.01.2014 11:08)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 15
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 06.02.2016 20:01
     



    Pinka napsal(a):



    bosk napsal(a):

    Asi jo,na str.z Buchlovic jsou tak uvedeny.Najdi si jejich str.Návod na pěstování a tam to je.

    No píšou že se mají dřív uklidit. Takže asi jen podle toho květu se to dá poznat. Ale nic není jen černobílé winking smiley , takže Kordulce přežívají jako ty ostatní. To jen že jsem to četla při objednávce, kde na to přímo upozorňují, tak jsem myslela, že je hodně choulostivá a radši je neobjednala.

    ......Pinko , uvidíme jesli přežijí, zdaleka není vyhráno, i ty obyč. odejdou raz dva

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 07.02.2016 09:21
     

    Jasně, ale tak mě napadlo, že zkusím ještě změnit objednávku, za pokus nic nedám winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 07.02.2016 10:45
     



    Pinka napsal(a):

    Jasně, ale tak mě napadlo, že zkusím ještě změnit objednávku, za pokus nic nedám winking smiley

    ....Kamarádka si vloni Mělník objednala , přišly už začátkem dubna a byly pěkné flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (08.02.2016 17:04)
     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 16:17
     

    ...já se ze sebe picnu, tak jsem neodolala a obj. u p. Dufka clematisy .... to zas bude doma řečí eye rolling smiley .. njn, když má náhodou v nabídce zrovna ty, co jsem nutně potřebovala stydlin smiley

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 17:24
     

    Jarko, úplně tě chápu, já u pana Dufka vždy najdu nějaký kousek, který nutně potřebuju. A tak jsem zase, spolu s Věrkou, pár kousků objednala. A teď přemýšlým, kam je zasadím. Pro ně se vždy kousek místa najde. K tomu jsme si objednaly pár růžiček od pana Šípa a od Basíku hlízy begonii a k tomu tři denivky. A už dám pokoj, alespoň pro letošní jaro. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 17:44
     



    Alenka napsal(a):

    Jarko, úplně tě chápu, já u pana Dufka vždy najdu nějaký kousek, který nutně potřebuju. A tak jsem zase, spolu s Věrkou, pár kousků objednala. A teď přemýšlým, kam je zasadím. Pro ně se vždy kousek místa najde. K tomu jsme si objednaly pár růžiček od pana Šípa a od Basíku hlízy begonii a k tomu tři denivky. A už dám pokoj, alespoň pro letošní jaro. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley s místem, bude u mě též problém a hodně velký nono smiley ... pak ještě jednu růži, kterou jsem vlastní blbostí zlikvidovala sama. tak jsem znova obj. ... nutně bych potřebovala ještě 2-3 kousky a lilie. No, ale vážně jsem s tím místem totálně v pr.eli.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 18:27
     



    Alenka napsal(a):

    Jarko, úplně tě chápu, já u pana Dufka vždy najdu nějaký kousek, který nutně potřebuju. A tak jsem zase, spolu s Věrkou, pár kousků objednala. A teď přemýšlým, kam je zasadím. Pro ně se vždy kousek místa najde. K tomu jsme si objednaly pár růžiček od pana Šípa a od Basíku hlízy begonii a k tomu tři denivky. A už dám pokoj, alespoň pro letošní jaro. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    Alenko můžu se zeptat, na denivky mám také zálusk. Když se objednají nyní, kdy je zahrádkářství zašle a jak je uchováváte, než se můžou dát na zahrádku??

    Moc děkuju předem:-) flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 19:00
     

    Většinou je zasílají v době, kdy je můžeš vysadit na zahradu smiling smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 19:05
     

    Romčo, ty jsi odněkud od Prahy viď? Tak si pro denivky zajeď k Fousovi do Ctěnic (Zámecké zahradnictví)

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 19:13
     

    Ivik: děkuju za info, měla jsem představu že to zašlou teď a co já s tím do března / dubna...děkuju flower smiley

    Vlaďko ano, okres Praha - západ...jdu se podívat, kde Ctenice jsou....stejně jezdím s mladým na fotbaly po celé Praze a okolí, tak ho můžu vyhodit na hřišti a jít si udělat radost:-)

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 19:21
     

    Hmm tak Zámecké zahradnictví vypadá na webu krásně ale od nás je opravdu z ruky, hodina cesty tam....kamarádka mi ale lákala na zahradnictví v Praze - Střešovicích, zahradnictví Chládek....nemáte zkušenosti?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 19:42
     

    Romčo, do Střešovic občas zavítám. Mají tam širokou nabídku všeho možného, ale ceny jsou vyšší. Zravna teď se tam chystán v pátek protože vezu mamku na kontrolu ne střešovické nemocnice, zahradnictví je kousek od nemocnice.

    Ještě je zahradnictví v Králově Dvoře u Berouna. ještě jsem tam nebyla, ale už jsem o něm leccos slyšela, tak se tam chci zajet podívat. [www.zahradalisy.cz]

    A jedno pěkné zahradnictví je v Kamenných Žehrovicích u Kladna. [www.zahrady-rostliny.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.02.2016 19:52)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 08.02.2016 20:14
     



    SPIKE napsal(a):

    Romčo, do Střešovic občas zavítám. Mají tam širokou nabídku všeho možného, ale ceny jsou vyšší. Zravna teď se tam chystán v pátek protože vezu mamku na kontrolu ne střešovické nemocnice, zahradnictví je kousek od nemocnice.

    Ještě je zahradnictví v Králově Dvoře u Berouna. ještě jsem tam nebyla, ale už jsem o něm leccos slyšela, tak se tam chci zajet podívat. [www.zahradalisy.cz]

    A jedno pěkné zahradnictví je v Kamenných Žehrovicích u Kladna. [www.zahrady-rostliny.cz]

    Vážně? Tím zahradnictvím k Králováku jsi mi potěšila, protože v Králováku pracuji (od Nového roku, proto blízké firmy zatím neznám). Hned zítra vyzpovídám kolegyně a vyzkouším..Jinak já vloni jezdila do Chrášťan, 2 km od Prahy - Zličína, menší zahradnictví ale za mě (začátečníka, tudíž brát s rezervou) velká spokojenost

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 09.02.2016 06:24
     

    Romco,zahradnictví v Chrášťanech se stále zvětšuje, v poslední době do něj dost investovali. Jenže mají přes zimu, myslím, že do března, zavřeno. Ale je tam velice ochotný zahradník, mě poradil, který levnější herbicid používat do trávníku. DICOTEX se ten přípravek jmenuje a stojí polovičku než BOFIX a účinek je stejný. Také tam ráda chodím. Ty Střešovice jsou moc drahé, i když prostředí s posezením a občerstveník, to je velmi příjemné.

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 09.02.2016 06:43
     



    1romca11 napsal(a):



    :

     

    Alenko můžu se zeptat, na denivky mám také zálusk. Když se objednají nyní, kdy je zahrádkářství zašle a jak je uchováváte, než se můžou dát na zahrádku??

    Moc děkuju předem:-) flower smiley

    Romco, já jsem denivky doobjednávala k begoniím a pan Basík mě obě objednávky sloučí a pošle mě je koncem února. Zřejmě už má sazenice denivek připravené a on je velice ochotný, rád vyhoví. A pokud nebude zamrzlá zem, můžou se hned zasadit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Alenka (09.02.2016 06:45)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.