čtvrtek 28. března, 22:18 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co se psem o dovolené?

Datum: 06.03.2007 10:47
 

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?

Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku a tak?

Chovatelka nám nabídla, že kdybychom chtěli kamokoli odjet, třeba i na čtrnáct dní, není problém k ní našeho psa dovézt. Má čtyři velké psy, takže by se tam určitě ten náš nenudil, ale nevím, abychom ho tím nějak "nezkazili" - že nám pak nebude důvěřovat, až pojedeme někam autem nebo si nás pak bude pořád extrémně hlídat. Nepraktikujete někdo něco podobného?

Kamarádka má psa malé rasy a dává ho do psího hotelu smiling smiley, když jede na delší služebku, prý je tam nadmíru spokojený. Ale u toho našeho pořád váháme, jestli je to dobrý nápad ho takhle někam přemístit, jestli se radši nevzdáme dovolené nebo to nějak nevymyslíme tak, aby mohl jet s námi.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Amelie

    Re: Co se psem o dovolené?

    Datum: 01.11.2007 01:05
     
    Jet na takovou dovolenou, aby jste ho mohli vzít taky smiling smiley vice na [www.rhodeskyridgeback.eu]
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co se psem o dovolené?

     
     
  • Autor: Adelka
    Status: nováček

    Re: Co se psem o dovolené?

    Datum: 24.01.2010 17:47
     
    p1010681.jpg

    U nás nono smiley je samozřejmé brát každého člena rodiny všude ssebou. Náš má speciálně upravené zadní sedadlo-jenom pro něj.

    (Děti už jezdí bez nás). Na sedadle je spec. plachta pro psy. Pejsek byl s námi u moře,na horách a mimo obchodů

    nás doprovází neustále.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co se psem o dovolené?

    Datum: 24.01.2010 20:22
     

    taky s námi naši psi jezdí všude winking smiley ale spešl upravená sedadla nemají, protože neradi jezdí autem. Jeden mi leží na klíně a druhý uraženě zaleze pod sedačkusmiling smiley Ale u moře se jim moc líbí thumbs down

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: Co se psem o dovolené?

    Datum: 24.01.2010 20:48
     

    já jelikož bydlím doma s rodiči ještě, tak většinou rodiče frčí k moooři a já jsem se pesem domagrinning smiley ale pokud bych já jela na dovču, tak zase budou rodičové doma, bo brácha.....ale jinak jako moje dovolená se bude odvíjet asi tak, že pojedu tam, kam vemu pesa sebou, jelikož by jel i brácha s přítelkou a ta má borderku, tak by jsme jeli všici takhle.....grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Co se psem o dovolené?

    Datum: 31.01.2010 21:30
     

    My se letos v červnu chystáme na týden na vodu a pejsek bude v péči sousedky ( chalupářky) winking smiley Mít hodné sousedy je jako výhra v loterii smiling smiley smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.