sobota 20. dubna, 04:05 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Co rádi ,,chroupete´´?

Datum: 01.03.2007 18:40
 

Vedou křupky.  Ale nejsou křupky jako křupky, takže zopakuji svůj názor z chatu: nemám ráda, když kousnu do křupky a rozříznu si dáseň. Křupka má sice křupat, ale zároveň se i musí rozpouštět na jazyku. winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 10:24
     

    Anavi...hotové pražené mandle nejsou to ono!! Domácí je domácí.grinning smiley

    anny...to musím zkusit.  A jinak ti rozumím...v době, kdy jsem si hrála ,,na dietu´´ jsem si nakrájela talíř mrkve, kedlubny, papriky, ředkvičky....a zobala jsem.winking smiley  Zkus si k tomu udělat nějaký dietní dresink...třeba z bílého jogurtu s česnekem, bylinkami...a do toho jednotlivé kousky zeleniny namáčet. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 10:26
     
    Mono, TY a dieta? Jak to jde dohromady??????????? eye rolling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 10:29
     
    Anavi...ti někdy pošlu fotku, jak jsem vypadala po druhém porodu. Tři roky do mne cpaly hormony a celé těhotenství jsem proležela ve špitále...tak jak jsem asi mohla vypadat, že.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 10:40
     
    Aha, tak máš taky baculatou minulost jako já? smiling smiley Ale mám pocit, že s těma dvěma dětma to nadlouho nehrozí, že bych přibrala. Kdykoli sednu k jídlu, mám je oba před sebou achtěj se "dělit" smiling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 10:42
     
    Anavi...mně se podařilo dostat se po dvou letech ,,na normál´´. Já na sobě cítím každé deko, nejsem na kila zvyklá. Nakonec pomohl pohyb...aerobik a zahrada. Dnes už mám jen tu zahradu, aerobik později.winking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 14:19
     
    Tak já měla tu kliku, že jsem přes těhotenství přibrala 7 kilo a porodem jsem 7 kilo shodila, domů jsem přišla stejná jako před devíti měsíci a než skončilo šestinedělí, měla jsem ještě míň. Teď jsem se přes Vánoce pracně spravila o 3 kila a jsem spokojená. A s tím chroupáním, někdo tu vzpomenul pistácie, tak ty u mě nemaj konkurenci, škoda, že jsou tak drahý, svině angry smiley. A taky občas ulítávám na slaným popcornu.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 02.03.2007 14:23
     
    Stano...při první holce jsem taky shodila víc, než jsem nabrala.grinning smiley  jo, pistácie jsou super, akorát mne nebaví to vylupování.winking smiley  Popcorn nebrat, vždycky mi mezi zuby zůstávají ty slupky.angry smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 19.07.2007 09:22
     

    Mám novou závislost...buráky. confused smiley Chroupu je večer u tv nebo venku, když si povídáme...zkrátka takové to večerní chroupání. Pokud mi dojdou, stojím celý den za prd, bo už myslím na to, že večer je nebudu mít. Vzpomenu-li si včas, mažu ještě rychle do obchodu.

    A zase i u buráků platí, že není burák jako burák. Ten musí být akorát upražený, aby ,,chroupal´´, ale zase ne moc, aby nebyl hořký. Neměly by na něm bát slupky. Soli přiměřeně.

    grinning smiley 

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 17.01.2024 11:38
     

    Já rád chroupu prakricky cokoliv, co je zrovna po ruce. Nejsem vybíravý a dokud je něco na stole, tak chroupu a chroupu.

    Asi moje nejoblíbenější pochutiny jsou pivní tyčinky, Cyrilovy česnekové brambůrky a pistácie.

     
  • Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 17.01.2024 12:05
     

    Mrkev, celer

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 17.01.2024 12:36
     

    Buráky ve slupce. Ty si nasypu do misky a potom přebiram ,jestli jsem něco nezapomněla vylopat stydlin smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 17.01.2024 20:06
     

    Teď jsem objevila kešu pražené v cukru. Nejsou obalené moc, krásně křupou a mám velký problém nesnist celý pytlík grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co rádi ,,chroupete´´?

    Datum: 18.01.2024 09:04
     



    kordula napsal(a):

    Buráky ve slupce. Ty si nasypu do misky a potom přebiram ,jestli jsem něco nezapomněla vylopat stydlin smiley

    Taky to tak dělám. Je to taková bojovka s hledáním celých buráků v hromadě slupek. grinning smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.