čtvrtek 18. dubna, 08:08 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Puberta a dospívání
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Puberta a dospívání
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Nikkysek
Status: nováček

Co puberťákovi k VánocůM

Datum: 26.10.2012 11:03
 

Ahojky, potřebuju poradit, co koupit 13ti leté sestřenici k Vánocům. Je jedináček, všechno samozřejmě má. Napadlo mě nějaké tvoření nebo tak něco, na ruce je docela šikovná. Prosím poraďte něco kreaativního a originálního. Díky moc.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 30.11.2012 18:24
     

    No však ona si ukázala přesně, co chce. grinning smiley Sama bych si taky netroufla... eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 01.12.2012 13:05
     

    Co jsou nebo je měkkoně?. Nějak mě tento pojem míjí eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 01.12.2012 13:20
     

    amél, přece měkké dárky! Pubošema-klukama nenáviděný, protože to vždycky bývalo triko, ponožky, v nejhorším případě třeba ručník do výbavy grinning smiley, to už teď asi neprobíhá. Můj syn dostává ovšem měkouše rád, protože má rád hezké oblečení, takže se fakt nepokrytě raduje smiling smiley. Druhého to naopak vůbec nebere, ten to klasicky odkládá s výrazem "když to muselo být", asi jako zbytek pánské populace smiling smiley.

    U nás taky budou - koupila jsem jim oběma moirové soupravy-triko a kalhoty-protože mi to pod věci na lyže přijde jako nejlepší volba.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (01.12.2012 13:24)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 01.12.2012 13:23
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley - tak mně by třeba napadly měkké drogy - měkoši spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

     
  • Autor: hanhoza
    Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 00:17
     
    28421-designova-lahev-equa-equa-monsters_250x250.jpg

    u mne porád vítězí tato láhev. Je hezká, je jiná, není to obyč flaška na kolo, můžu do ní nalít horkej čaj a nic se s ní nestane. Ono jde koupit i ponožky za 10 korun, ale jakou udělají službu a jak dlouho. Myslím, že cena odpovídá kvalitě. Jen stále nechápu, co vás na ní tak pobuřuje. Je to jako když se rozhodujete jestli koupit Stellu nebo Barbie. Kvůli ceně bych raději koupila Stellu, ale vím, že holky o ní řeknou, že je to šmejd, takže jim ju na vánoce opravdu kupovat nebudu.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 08:07
     



    hanhoza napsal(a):

    Jen stále nechápu, co vás na ní tak pobuřuje.


    že nám tu neomaleně cpeš pod nos reklamu angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 08:17
     

    No, každý má představu o vánočním dárku jinou. Tu tvou ti nikdo nebere. Kup svým dětem co chceš, jen ji nevnucuj a hlavně nám nevnucuj obchod, ze kterého jí máš, protože je to reklama, za kterou se normálně platí a my jsme tady na to docela citliví. Jinak je to tvá věc. Ale moc prosím, nezaměňuj obyčejnou flašku na kolo s ponožkama za deset korun a levná flaška = krátkodobá funkčnost? To je hovadina, viď? Tos asi říct nechtěla. Protože pokud kupuješ ekologicky odbouratelnou, tak má omezenou životnost - a ty si vlastně odporuješ.

     
  • Autor: hanhoza
    Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 13:33
     

    Vám nic nevnucuji, holčina se v této diskuzi ptala o radu na dárek pro 13ti letou holku, já sem mrkla pro inspiraci (hledala jsem inspiraci pro sebe) a z vašich rad jako přes držku a pod. moc asi moudrá nebyla . A pokud je to holka, která má, jak píše všechno, tak co jí může koupit - už jen nějakou vychytávečku. A když jsem na netu narazila na ty láhve, tak mi to přišel dobrej dárek i pro 13 letou holku, myslím, že to byla lepší rada, než ty vaše nesmysli a náznaky na rozmazlenost dotyčné. ... Naše holky nosí do školy pití ve flaškách na kolo, protože obyč petky jsou po pár dnech hnusné a pomačkané, flašek na kolo už měly několik, jedna teče, druhá je moc klučičí a pořád něco. - 1. důvod. Nevím jak to máte vy, ale my do školy pořád nosíme vybité baterie, staré mobily, papír, dělají různé ekologické projekty atd. - 2. důvod. Holky jsou parádnice a rády mají něco in a Hello Kity už je na ně trochu dětská - 3. důvod ... mohla bych pokračovat. Jestli vám to přijde, že tady propaguji nějaký shop, tak dík, zkusím po nich při příští objednávce vydindat nějakou slevičku, ať z toho teda něco mám, je fakt, že jsem tam nechala dost peněz, nekupovala jsem jenom ty flašky, tak to třeba vyjde, ale asi až příští vánoce, letos už mám nakupování za sebou. ... Jinak chemik nejsem, info že je něco zdravotně nezávadné a že neobsahuje toxíny, mi stačí. A ráda přispěju na dobrou věc - 10 % ze zisku prodeje lahví EQUA putuje ekologickým organizacím - tak lhát by si asi nedovolili.

    A nepředpokládám, že ji budou holky používat deset let, takový optimista opravdu nejsem.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 13:43
     

    no, moc nás tady nevěří, že nováček, co zakládal tuto diskusi, je někdo jiný než tvůj druhý (či kolikátý) nick nebo tvůj kolega podnikající s tebou v branži vecpi reklamu kam můžeš.

    Stači si prohlédnout tvoje příspěvky.... winking smiley

     
  • Autor: hanhoza
    Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 14:15
     

    Jó jasně, já myslím, že i HanaK a drahus je můj nick a sama se sebou se tady nesmyslně hádám. Úžasný virtuální svět smiling smiley ... Myslela jsem si, že tyto weby slouží k tomu, aby si tu lidi pokecali, poradili, moc toho pokecu teď nemám, jsem na mateřké, tak jsem sem vklouzla a normálě si chtěla pozdílet svý pocity a postřehy , nakoupila jsem na té darkyle skoro všechny dárky na vánoce, tak jsem z ní asi trošku nahuštěná. Nakupu ráda přes net, s malým jít do obchodu, tak je to tak na mrtvici. Úplně jste mi zkazili radost, z toho jak jsem si hezky ulehčila nakupování. pa

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 14:42
     

    .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (02.12.2012 18:51)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 02.12.2012 15:50
     

    hanhoza, tak to nás mrzí... Ale on tu někdy někdo vtrhne, slůvka neupustí, zamoří spoustu diskuzí odkazy na různé webové stránky a zmizí. Tak už jsme vůči tomu občas naježené. Ale přicházíš-li opravdu za účelem "jen sí pokecat" a nechceš tady dělat reklamu, jsi vítána jako všichni ostatní flower smiley

     
  • Autor: hanhoza
    Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 03.12.2012 11:35
     

    díky ...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 03.10.2013 17:56
     

    Budem asi pořizovat už třetí eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 03.10.2013 18:51
     

    Jo, třetí v rodině.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Puberta a dospívání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.