čtvrtek 28. března, 18:24 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Puberta a dospívání
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Puberta a dospívání
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Nikkysek
Status: nováček

Co puberťákovi k VánocůM

Datum: 26.10.2012 11:03
 

Ahojky, potřebuju poradit, co koupit 13ti leté sestřenici k Vánocům. Je jedináček, všechno samozřejmě má. Napadlo mě nějaké tvoření nebo tak něco, na ruce je docela šikovná. Prosím poraďte něco kreaativního a originálního. Díky moc.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 10:24
     

    Foukací fixy, prstové barvy, barva na batikování, barvy na sklo? Se vším se dá vymyslet víc věcí, ty barvy na sklo měly vždycky úspěch. Alespoň za mě smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 13:57
     

    Já když četla ten nadpis, tak mě napadlo: preventivně přes držku stydlin smiley Ale to by asi neprošlo, zejména v případě, že se jedná o holku grinning smiley 

    Teda ať tlačím, nic moudrýho mě nenapadá. Když všechno má... jestli mají doma xbox a kinect, tak bych doporučila Zumbu, u nás to má velký úspěch. Pokud teda nemá i ji sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:06
     

    Preventivně přes držku .... grinning smiley grinning smiley to na naší mladou sedí, ale proč čekat až do vánoc ? smoking smiley předčasná nadílka zcela jistě potěší winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley -mám vnuka - 14 roků . když mu něco řeknem co se mu nelíbí - švihne dveřma a řekne ---nemusím tu být - jdu do Tibetu grinning smiley jsem mu chtěla na vánoce koupit takovou tu deku co má dalajáma ... spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:15
     

    Kaaj, to je skvělý nápad grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:18
     

    grinning smiley Tibet ...to je nějaká putyka, né ? Něco jako Zanzi bar grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:29
     

    ne ne -- Asie - co by ne , že ?? jinak už se zklidňuje .má nadání a hraje celkem slušně na housle, tak ho dirigent vzal do komorniho orchestru .. jeden koncert za druhým - teď před vánocema , tak drží klapačku a cvičí .. spinning smiley sticking its tongue out držela ho blbá už ve 12 rokách . a na vánoce?? nic menšího než foťák , letos kameru a tak ... ale se skládáme celá rodina.- než nějaké blbosti ...

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:34
     

    Kaaj, ve čtrnácti letech hraje v komorním orchestru ?! eye popping smiley Tak ten už má pubertu dááávno za sebou. Já mám dvě holky - 11 a 7 let, s tou starší už to mlátí docela obstojně a to je teprve začátek. Jak říkám - jestli budou po mně, tak nás potěš pánbů grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:47
     

    ale nemá - dceru denně vytáčí .. na ty housle jsme rádi že hraje - jinak by nesundal pracky z počítače. teď hráli sérii koncertů - v Ostravě v kostele měli aplaus ve stoje . dcera hraje taky - jsem mu koupila černé kalhoty - blbeček chtěl hrát v riflích co mu z nich leze zadek .. ach jo -- no prý si je oblékl .. taky začal chodit do posilovny a jedl sušené červy .. smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (13.11.2012 15:01)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:48
     


    představte si ten ksicht, kdyby dostal tohle grinning smiley

    radim.dlouhy napsal(a):

    Foukací fixy, prstové barvy, barva na batikování, barvy na sklo? Se vším se dá vymyslet víc věcí, ty barvy na sklo měly vždycky úspěch. Alespoň za mě smiling smiley

    (pokud je ověřeno, že to slečně udělá radost, tak proč ne)

    Moje puberťačka dostala loni bambulkovou vlnu a jehlice, taky se tvářila dost sveřepě, že si ji má sama štrykovat tongue sticking out smiley , ale zvládla to. Letos dostane tu volánkovou.

    (nemyslím si, že by pletení byla nezbytná součást vzdělání, kdyby ji to nebavilo, upletu jí to já)

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:54
     

    grinning smiley Hančí, co je to ta volánková vlna ? Tu neznám ... confused smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:59
     

    třeba tady, plete se to jednoduše pořád hladce, nabírá se jenom horní nit. Zkušená pletařka to prý uplete za večer.....

    [www.svet-prizi.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 14:59
     



    cancourek napsal(a):

    Kaaj, ve čtrnácti letech hraje v komorním orchestru ?! eye popping smiley Tak ten už má pubertu dááávno za sebou. Já mám dvě holky - 11 a 7 let, s tou starší už to mlátí docela obstojně a to je teprve začátek. Jak říkám - jestli budou po mně, tak nás potěš pánbů grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    cancourku, já pubertu vůbec neměla, byla jsem taková spořádaná dívka - no alcohol drinking smiley , no cigarettes smoking smiley nono smiley , tak se poměrně děsím, jestli nebudou po mně winking smiley a bude to nějaké divoké. Každopádně mám dva chlapecké exepmláře ve věku těch tvých, tak to můžem případně dát dohromady grinning smiley.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 15:02
     



    HanaK napsal(a):


    představte si ten ksicht, kdyby dostal tohle grinning smiley

    radim.dlouhy napsal(a):

    Foukací fixy, prstové barvy, barva na batikování, barvy na sklo? Se vším se dá vymyslet víc věcí, ty barvy na sklo měly vždycky úspěch. Alespoň za mě smiling smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale pána baví skládat Duplo, tak možná jeho puberťáka baví foukací fixy winking smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Puberta a dospívání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.