čtvrtek 28. března, 20:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 17
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 05.12.2013 19:10
     



    tak63 napsal(a):

    ... už se dá stáhnout padesát odstínů svobody (III.díl). stydlin smiley winking smiley winking smiley

    P.S.

    mám ho

    A jaký je to překlad? Já už mám staženo delší dobu, ale překlad je příšernej - nejspíš z překladače.

     

    Dočetla jsem Na rozcestí - kolotoč nástrah se opět roztáčí (Barbora Koudelková). Je to třetí díl a všechny jsou neuvěřitelně čtivý. Báry je mi líto, ale hodně si za to může sama díky svý naivitě sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 05.12.2013 19:44
     



    Diky, to jsem nevedel flower smiley winking smiley

    Janina44 napsal(a):


    je i v češtině winking smiley [www.databazeknih.cz]

    Rejpal napsal(a):

    Prave jsem docetl knizku od Lisa Jackson - Without Mercy. Je to opravdu zajimay. Muzu kazdymu doporucit thumbs down

    Bohuzel je to jen v anglictine winking smiley

     

    [www.lisajackson.com]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 06.12.2013 14:44
     

    ....... v nejméně vhodnou dobu jsem objevila knížku " Francouzský zahradník " od S. Montefiore, je to krásně čtivé winking smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 06.12.2013 14:58
     

    Káju Maříka. grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 06.12.2013 15:11
     

    Oceán na konci uličky - Neil Gaiman

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 06.12.2013 19:56
     



    Trina1 napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    ... už se dá stáhnout padesát odstínů svobody (III.díl). stydlin smiley winking smiley winking smiley

    P.S.

    mám ho

    A jaký je to překlad? Já už mám staženo delší dobu, ale překlad je příšernej - nejspíš z překladače.

    Překlad dobrý - akorád vždy vynechaný řádek mezi odstavci - jinak v pohodě.

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.12.2013 18:34
     

    Právě jsem dočetla "O ženách vím všechno" - René Decastelo. Docela se mi to líbilo, žádný zbytečný kecy, prostě k věci grinning smiley . Taková čtivá oddechovka.

    Teď čtu taky od Decastela Pro lásku by vraždil každý, taky dobrý a čtivý, i když chvílema trošku nechutný grinning smiley

    Ještě mám rozečtené Provinilé slasti - Laurell K. Hamilton. Jsem na začátku, zatím dobrý, čte se to výborně.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 15.01.2014 17:06
     

    Ahoj, hlásím, že Kosprd a telecí je fakt skvělá dětská knížka. Před chvílí jsem ji musela dcerce začít číst - už potřetí (od Vánoc). grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 15.01.2014 22:20
     



    Trina1 napsal(a):

     

    Ještě mám rozečtené Provinilé slasti - Laurell K. Hamilton. Jsem na začátku, zatím dobrý, čte se to výborně.

    ... Provinilé slasti jsem přetl a včera jsem dočetl Rozesmátou mrtvolu - taky čtivé a jdu na třetí díl Cirkus prokletých - uvidíme.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 16.01.2014 00:08
     

    Chystám se na Černobílý svět (film jsem viděla a moc se mi líbil). Ale nejdřív na konci dubna ...

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 11:47
     

    Taku, já už čtu čtvrtej díl eye popping smiley . Nemůžu se od toho odtrhnout grinning smiley . Mám to ve čtečce, jenže knížky z knihovny tím pádem zahálej. Takže jsem si teď dala od Anity pauzu a musím dojet to, co mám půjčený, ale moc se mi do toho nechce, upíři jsou upíři grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 11:50
     

    Jinak jsem teda bleskově přelouskala oba díly Poslední aristokratky a myslím, že by si to měl přečíst každej, já se normálně řehtala nahlas grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 12:22
     



    Galad_Elen napsal(a):

    Jinak jsem teda bleskově přelouskala oba díly Poslední aristokratky a myslím, že by si to měl přečíst každej, já se normálně řehtala nahlas grinning smiley

    Jééé, jsem o ní četla na Fb, jenže momentálně jsem už překročila rozpočet na knížky ...

    V knihovně jsme už dlouho nebyla, samozásobuju se v levných knihách, různé výprodeje a z druhé ruky... tak nevím, ale zase taková knížka se doma neztratí ?

    Zkusím juknout, zda někdo neprodává smoking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 17:02
     



    Trina1 napsal(a):

    Taku, já už čtu čtvrtej díl eye popping smiley . Nemůžu se od toho odtrhnout grinning smiley . Mám to ve čtečce, jenže knížky z knihovny tím pádem zahálej. Takže jsem si teď dala od Anity pauzu a musím dojet to, co mám půjčený, ale moc se mi do toho nechce, upíři jsou upíři grinning smiley

    .... jak se jmenuje 4. díl ?? Prosím ! Díky !

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.