čtvrtek 28. března, 11:18 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 17
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 17:05
     



    daga napsal(a):



    tak63napsal(a):
    Trina1 napsal(a):

    Konečně jsem dočetla Vendetu. Měla jsem s tím trošku problém, čím víc knížek Sue Graftonové čtu, tím míň se mi líběj. Zdaj se mi zbytečně zdlouhavý oproti těm prvním.

    Tak jsem začal číst A-jako ... a nic moc. Jsem v půlce a stále takový jalový. Rozjede se to ? Nic se neděje ..... .

    Taku, tak Graftonová je taková detektivka spíš pro ženský ... řekla bych ... jako já nemám ráda těžký detektivky ... kde se řeší sadistické vraždy a já nevím co ještě, tohle jsou takové oddychovky.... spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

    ... smiling smiley už jsem to dolouskal a nakonec se to dalo. No. Ale dostávaly mě zdlouhavé popisy všeho. Oblečení, osob, lustru, obrazu a taky jsem se dozvěděl, že měli před barákem zelený trávník eye rolling smiley smiling smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 23:40
     

    Taku, no vidíš, co se všechno nedozvíš grinning smiley .

    A to je přesně to, co mi na týhle autorce vadí. Na dvou stránkách popisuje místnost nebo vnitřek auta atd... Tohle přeskakuju sad smiley . A právě se mi zdá, že je to s každým dílem horší thumbs up . Tak si dej na chvilku od Sue oddych a pokračuj Anitou grinning smiley . Já dumám, jestli mám jít teď do sedmičky, nebo začít něco jinýho. Ale kouzlo osobnosti Jeana Clauda mě asi zláká love smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 28.02.2014 20:40
     

    ... začal jsem od Tom Rob Smith - Dítě číslo 44 . Hustý !

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 01.03.2014 23:44
     

    řeknu ti, to co vlastním dětem - bejt to řídký, tak byste se moc nepobavili grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 02.03.2014 09:41
     

    ......nemám co číst sad smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 02.03.2014 09:43
     



    tak63 napsal(a):

    ... začal jsem od Tom Rob Smith - Dítě číslo 44 . Hustý !

    Stáhla jsem si to a taky jsem začala číst, fakt dobrý thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.03.2014 20:43
     

    V rámci hlídacích a lenošících chvil jsem přečetla nenáročné, ale čtivé : Eva Brabcová - Žena, s.r.o. - vtipné, docela dobré průpovídky, Vondruškovy historické detektivky - Králův dluh a Prokletí brněnských řeholníků - nezklamaly, H. M. Körnerová - Ve stínu erbu - čte se dobře, Francie Ludvíka XV., četla jsem kdysi 6 dílů Pán hor, věděla jsem do čeho jdu - prima pohádka pro dospělé.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.03.2014 21:16
     

    ...Robert Crais, Temnota.....detektivka coffe smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 05.03.2014 21:43
     

    Právě jsem dočetla Ztracený přístav (Tana French)... ufff... velmi, velmi čtivé thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 10.03.2014 16:56
     

    Dočetla jsem Zápalné oběti (Anita č. 7). Čím víc dílů - tím hůř thumbs up .

    A zároveň mám rozečtenou 13. komnatu - podle TV pořadu. Čtu druhou knížku, ještě mě čekaj dvě.

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 10.03.2014 20:05
     

    Včera jsem dočetla od Sandry Brown Alibi thumbs down-detektivka a dnes jsem začala od Stinga Larssona Muži,kteří nenávidí ženy,první díl trilogie a zatím nevím nono smileyjsem na začátku

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 10.03.2014 21:07
     

    Larsson je super, ale je pravda, že zezačátku se to trochu vleče. Já jsem měla taky trošku bordel v postavách grinning smiley . Ale vyplatí se to přelouskat, pak to začne mít spád thumbs down .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.03.2014 18:09
     



    173monika napsal(a):

    .... a dnes jsem začala od Stinga Larssona Muži,kteří nenávidí ženy,první díl trilogie a zatím nevím nono smileyjsem na začátku

    ....viděl jsem i dvě zfilmování Muži, kteří nenávidí ženy (2009 a 2011). Obě dobrý - z r.2009 možná lepší.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.03.2014 18:34
     

    Dočetla jsem Dítě č. 44 a je to síla. Teď čtu Utajovaný projev. Vůbec nechápu, jak mohli lidi v SSSR žít sad smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.03.2014 19:14
     



    Janina44 napsal(a):

    Dočetla jsem Dítě č. 44 a je to síla. Teď čtu Utajovaný projev. Vůbec nechápu, jak mohli lidi v SSSR žít sad smiley

    ... já jsem dočetl a čtu přesně to samé smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.