čtvrtek 25. dubna, 20:57 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 17
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.02.2014 13:50
     



    cancourek napsal(a):

    Daguš, tak manžel už nemusí shánět grinning smiley tak ještě tu Knihárnu ?

    Cancourku - tak tak smoking smiley

    Od Jane Green Knihárna a Manžel s.r.o. - bo ten antikvariát ji už fyzicky nenašel, ač inzeroval ..takže ta taky není ...

    Ještě to manžela baví?

    Bych přidala grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.02.2014 13:56
     

    To se ví, přidej grinning smiley Tu Dárek si asi vyhrábla poslední kus, v nabídce už není nono smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.02.2014 14:16
     



    cancourek napsal(a):

    To se ví, přidej grinning smiley Tu Dárek si asi vyhrábla poslední kus, v nabídce už není nono smiley

    Leni, sehnala jsem ji na inzerát ... paní byla čerstvě registrovaná na Databázi knih, takže žádné hodnocení, takže sem si ji nechala poslat radši na dobírku a když jsem rozbalovala balíček, i tak jsem nevěřila, že tam bude ona, jako v hloubi duše jsme se bála, aby tam nebyla nějaká antikvariátová knížka , co se prodává za 10 Kč kus ..

    Ale byla, však jsem napsala paní kladné hodnocení ...

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 06.02.2014 17:43
     

    Dočetla jsem Vampýrskou akademii - 1. díl. Je to určený trošku jiný věkový skupině, než jsem já grinning smiley . Nejdřív jsem si myslela, že jeden díl stačí, přece nebudu číst celou sérii, už nejsem puberťačka............ no... budu číst celou sérii grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.02.2014 11:45
     

    Tak jsem začala číst ono tolik diskutované dílo "50 odstínů šedi" - dlouho jsem odolávala, ale nakonec jsem podlehla doporučení mých kolegyň, které o knize mluví jen v superlativech... no uvidíme... winking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.02.2014 14:41
     



    ejka napsal(a):

    Tak jsem začala číst ono tolik diskutované dílo "50 odstínů šedi" - dlouho jsem odolávala, ale nakonec jsem podlehla doporučení mých kolegyň, které o knize mluví jen v superlativech... no uvidíme... winking smiley

    Je to pohádka pro dospělé se sexuální tématikou ... grinning smiley 

    Jen bych řekla, že buď tomu ublížil překlad ... stále se opakující slovní spojení .. a nebo nemá spisovatelka velký slovník ...

    Ale jako relax určitě super ...

    Čtu knihy, abych si odpočinula , abych vypadla z běžného světa někam jinam - do říše knihy a to mně bylo umožněno thumbs down smoking smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.02.2014 22:37
     

    Jj, je to tak, po nějaký době se stále dokola omílalo jedno a to samý. Jednička se mi líbila nejvíc, dvojka ušla a trojka snad ani neměla vzniknout.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.02.2014 23:11
     

    Překlad to nezabil i v originále je to stejně jazykově chudé...

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.02.2014 23:13
     

    zmíněný bestseller jsem přečetla a bylo to takové jednotvárné pořád jenom *** grinning smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.02.2014 10:51
     

    grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.02.2014 11:42
     

    ... někdo, zřejmě omylem daroval mamce " Tři podoby lásky ", ona to četla na mě to není, tak jsem začala " Tanec v přítmí ", nevím co se z toho vyklube confused smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.02.2014 13:09
     

    Kordul, já vždycky kouknu na nějakou knižní databázi, abych věděla, do čeho jdu grinning smiley . Ten Tanec nevypadá špatně, asi ho zařadím do mýho seznamu thumbs down

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.02.2014 13:40
     

    50 ostínů šedi grinning smiley dnes jsem dočetla 1.díl a akutně potřebuji druhý grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.02.2014 13:44
     



    Trina1 napsal(a):

    Kordul, já vždycky kouknu na nějakou knižní databázi, abych věděla, do čeho jdu grinning smiley . Ten Tanec nevypadá špatně, asi ho zařadím do mýho seznamu thumbs down

    ......já jsem začala opět číst až poslední dobou,co mám npvé brýle winking smiley tak beru co mám doma po ruce,.... z nejlepšího světového čtení,...mám asi pět, nebo šest knížek, v každé 4 povídky, ale čtecí jsou jen některé......ráda jsem četla Remargua, ale te'd se nějak nechytám

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.02.2014 17:10
     



    HanaK napsal(a):

    zmíněný bestseller jsem přečetla a bylo to takové jednotvárné pořád jenom *** grinning smiley

    ... máš na mysli tam a zpátky ?? eye popping smiley coffe smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.