sobota 20. dubna, 15:31 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 17
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 17:06
     

    ... už jsem to našel a je toho 14 dílů eye popping smiley . Jdu hledat a stahovat ( nono smiley )

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 17:19
     

    ... už je mám všechny nono smiley stydlin smiley coffe smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 17:38
     

    tak já jsem teď četla od Vlastimila Vondrušky Prodavači ostatků .je to víc dílů -- sice z historie , středověk ale zábavnou formou . napsal hodně takových knih - jsou čtivé a většina z nich s krimi zápletkou .

    - a pro ženy -- od Marcia Willettová- Mít pro koho žít .. z anglic . prostředí . četla jsem knihu do rána .

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 19:22
     

    Galad - aristokratku jsem si napsala do mýho sáhodlouhýho seznamu a příště zkusím půjčit v knihovně smiling smiley

    Taku, to je dílů, viď grinning smiley , to nebudu doma nic dělat, jen číst a číst, to ze mě budou mít radost grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

    A koukám, že jsi četl Dominika Dána - píše skvěle, že thumbs down . Já četla Noc plnou lží, ostatní knížky mám ve čtečce, ale ve slovenštině a nějak mi to v ní nejde číst, jsem si odvykla sad smiley

    Kaaj - Vondrušku taky dávám do seznamu, ještě jsem ho nezkoušela, ale hodně o něm slyšela smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 19:47
     

    ta Aristokratka se přesně jmenuje jak? - až půjdu do knihovny . smiling smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 17.01.2014 20:10
     

    Kaaj - asi Poslední aristokratka, aspoň tak to tam píše Galad smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.01.2014 06:53
     

    Díky- flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.01.2014 10:34
     

    Holky, pro vyhledání knížek - autorů doporučuji tento web, hojně ho využívám, když třeba na fb se baví, co kdo čte a já neznám ani dílo, ani autora ...

    A taky se perfektně vyhledají díly, jak jdou za sebou nebo jak se vůbec jmenujou.

    [www.databazeknih.cz]

    Registrace není nutná, jen pro náhledy uživatelů atd..

     

    Další díl aristokratky je Aristokratka ve varu .

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.01.2014 12:43
     

    jj, na databázi jsem registrovaná a mám ji místo čtenářskýho deníku thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.01.2014 12:52
     
    Trina1 napsal(a):

    jj, na databázi jsem registrovaná a mám ji místo čtenářskýho deníku thumbs down

     

    Já taky a hlavně jsem tam už koupila dost knížek, které jsem nemohla sehnat thumbs down

    Postupně si tam zadávám knihy, co mám a knihy , co jsem přečetla ... a v doporučených si silážuju knihy, které bych si chtěla přečíst spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.01.2014 22:03
     



    Trina1 napsal(a):

    Taku, já už čtu čtvrtej díl eye popping smiley . Nemůžu se od toho odtrhnout grinning smiley . Mám to ve čtečce, jenže knížky z knihovny tím pádem zahálej. Takže jsem si teď dala od Anity pauzu a musím dojet to, co mám půjčený, ale moc se mi do toho nechce, upíři jsou upíři grinning smiley

    ... pokud můžeš upíry, tak zkus od Jiřího Kulhánka - Noční klub 1, 2 coffe smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 15:43
     

    Taku, díky, už jsem si to přidala na Databázi do seznamu smiling smiley . A začla jsem Anitu pětku - Krvavé koleno. Já se snad k těm knížkám z knihovny nedostanu sad smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 19:58
     

    Taku, ty čteš Kulhánka? Tos velmi příjemně překvapil. A kdo četl Noční kluby, musí samozřejmě přečíst i pokračování, tedy Vyhlídku na věčnost (musím se pochlubit, že ji mám podepsanou od autora s věnováním). Osobně mám od něj asi nejradši Stroncium a pak Vládce strachu.

     
  • Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 20:51
     

    Galad SOS čítávala jsem ráda, ale moji autoři asi zestárli a vůbec nerozumím tomu co čtete, třeba úpíři by mě tedy vůbec nezajímali, v podstatě nevím co bych z toho nového mohla číst. Moji autoři jsou Saul Below, Irving, Erica Jongová, Philip Rott a podobní. Co bys mi doporučila z té dnešní literatury.

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 21:23
     

    Jájo, já jsem si taky nemyslela, že bych někdy četla o upírech. Stmívání mám už dávno za sebou a další upířinu už jsem neplánovala. Pak jsem jen tak zkusila ty Provinilé slasti a už mě to nepustilo grinning smiley. No ale to se se Stmíváním nedá srovnat.

    Galad, ajaj, další knížky putujou do seznamu grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.