úterý 16. dubna, 22:49 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 17
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.12.2014 18:38
     

    Byla jsem svědkyní vraždy ze cti confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.12.2014 19:48
     



    Emilka12 napsal(a):

    Byla jsem svědkyní vraždy ze cti confused smiley

    ... a už jsi to ohlásila policii ??

    smiling smiley

     
  • Autor: market897
    Status: nováček

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 29.12.2014 23:01
     

    Ahoj já právě čtu knihu TAPATI, je to česká fantasy o obyčejné ženské, která objeví své mimořádné schopnosti a

    následně i záhadné světy mezi dimenzemi a chtě nechtě se musí pokusit o záchranu lidstva (vždycky to všechno spadne na ženskou)grinning smiley V úvodu je to ttrochu zdlouhavé ale pak se to rozjede smiling smiley a zatím musím říct že se to rozjelo dost slušně, je to první díl čtyřdílné ságy a myslím že už teď se těším na další smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 30.12.2014 18:59
     

    Tak minulý a tento týden jsem od F.Kotlety dočetl Bratrstvo krve1. a od Jo Nesba Lovce hlav. Teď se směju u Poslední aristokratky od Evžena Bočka. Manželka čte Dítě č.44, nadává mi, že to je drsný, proč jsem jí to doporučil, ale nemůže se od toho utrhnout.

    coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (30.12.2014 19:12)
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 02.01.2015 22:19
     



    tak63 napsal(a):

    Dočetl jsem 2 díly Hra o trůny a nyní skáču od Charlese Bukowskeho-Paměti starého chlápka (1969) na Fr. Kotletu Bratrstvo krve 2 a ani do jednoho se nemůžu nějak zažrat. Uvidíme coffe smiley .

    Bukowského jsem nedávno zkoušela - knížku Ženský a po jedný třetině jsem to odložila. Jako docela dobrý, ale pak mě to už přestalo bavit - furt to samý dokola eye rolling smiley

    Pak jsem sáhla po Závějích (Tess Gerritsen) a teď čtu Pulz (John Lutz) - další knížka v sérii.

     

    Taku, jak to vypadá s Anitou? Já mám rozečtený nějaký sedmý či osmý díl, už ani nevím a jde to dolů od deseti k pěti. Nejlepší byly první 4 knížky. Ale prý se to zas od nějakého dílu zlepší. Jen si nejsem jistá, jestli se k tomu dílu doberu confused smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 02.01.2015 22:55
     



    tak63 napsal(a):



    Trina1 napsal(a):

    Týjo, jsem tu přes 3 měsíce nebyla a koukám, že tu nikdo nečte. Já mám teď rozečtenou Agátku a J. D. Robb.

    Kde jste všichni??? smiling smiley

    ... nemám čas vykecávat bo čtu ! Kopřiva-Asfalt. winking smiley

    Ahoj

     

    Asfalt je od Kopřivy moje nejmilejší, ale doporučuji i jeho nejnovější...Aktivní kovy a pak taky Zabíjení winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.01.2015 00:25
     



    Trina1 napsal(a):

    Taku, jak to vypadá s Anitou? Já mám rozečtený nějaký sedmý či osmý díl, už ani nevím a jde to dolů od deseti k pěti. Nejlepší byly první 4 knížky. Ale prý se to zas od nějakého dílu zlepší. Jen si nejsem jistá, jestli se k tomu dílu doberu confused smiley

    ... smiling smiley Anitu jsem opustil po 4.díle. Dal jsem přednost Kopřivovi, Kotletovi, Kulhánek, pak taky Jo Nesbo, Tom Rob Smith( thumbs down Dítě č.44) a teď jak jsem už psal čtu pro odlehčení Aristokratku od Bočka. Anitu ale nezatracuji a určitě se k ní vrátím. Při existenci e knih je obrovská možnost výběru a jeden neví co dřív, ale to je dobře. coffe smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2015 16:20
     

    Jo, já taky nevím, kam dřív skočit, resp. po čem dřív šáhnout grinning smiley. Na jednu stranu je to fajn, ale na druhou stranu mám stálou depku, že to všechno nestihnu přečíst angry smiley. A skoro všechny Tebou uvedené autory mám v plánu, jsou v pořadí smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2015 17:12
     

    Jako první bych doporučil Tom Rob Smith-Dítě č.44 a pokračování Utajovaný projev. V papíru vyšel už i třetí díl nějakej Agent 66, nebo tak nějak. První díl to je nejvíc, fakt jednodechovka. Jak jsem už psal, že mi manželka vynadala, proč jí to dávám číst, že ještě ve 3 ráno nespala.

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2015 21:26
     

    No, na databázi knih to má koukám dost vysoký hodnocení, sice mě tam neláká ta politika, ale zkusit to můžu, věřím, že se taky začtu smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2015 21:38
     



    Trina1 napsal(a):

    No, na databázi knih to má koukám dost vysoký hodnocení, sice mě tam neláká ta politika, ale zkusit to můžu, věřím, že se taky začtu smiling smiley

    ... si piš ! Budeš nevyspalá ! winking smiley Pak dej vědět.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 12.01.2015 22:31
     

    Malé (6let) jsem dočetla knihu "Nekončený příběh", autor Michael Ende. Viděla film a to je jen asi 1/3 obsahu knihy. Bylo to na ní asi moc těžké, ale líbilo se jí to. Teď čteme po večerech knihu od Bety MacDonaldové "Paní Láryfáry". Tato hravá dáma léčí všemožné dětské nemoci - napřikad čurbesajdu, budatidu, lakomici, ještěchvilkínu, nimlavu, hádavku apod.

    Už jsem přetla všechny knížky, které mají v knihovně od Viktorie Holt - pseudonym (Noc sedmého úplňku, Sedmero tajemství, Černý opál, Dcera klamu aj.) a Madeleine Brentové - pseudonym (Tregaronova dcera, Ostříží panství, Skála Kozoroha aj.) A potřebhovala bych poradit opět nějakého podobného autora please smiley Byla mi doporučena Barbara Erskinová. Už jsem přečetla dvě knihy. A koho mi doporučíte vy?

    Vrátila jsem se po letech k Waltrovi Tevisovi. Kdysi na mě zapůsobyla jeho kniha "Zpěv drozda". Teď jsem dočetla jeho "Kroky slunce" a opět Plánétu exilu.

    Nedávno jsem přečetla "Divergence", "Rezistence" a "Aliance" od V.Rothové. A pak teprve viděla film, abych byla v obraze.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 12.01.2015 22:59
     

    Dcerce (6 let) četeme druhý díl Lichožroutů, já jsem přečetla Deník kastelána a začínám knížku Květy z půdy. Syn (14) dočetl Labyrint ( J. Dashner), byl nadšený.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 13.01.2015 09:09
     
    knihy-1.jpg
    Další fotografie:

    slunino, jestli máš ráda fantazy, hodím pro inspiraci část knihovny syna.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 13.01.2015 09:40
     

    v čekárně u doktora jsem začala číst knihu Jako diamant a bylo mi skoro líto, že už jsem na řadě... winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.