čtvrtek 28. března, 23:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 17
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 26.02.2017 21:37
     

    Já Mattoni........seriál se mi líbil, tak jsem dostala i knížku. Byla jsem v 18ti vKyselce v lázních, tak jsem zavzpomínala.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2017 13:49
     

    Taku, prosím kdes ji sehnal??? Máš ji koupenou nebo staženou?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 24.03.2017 22:53
     

    Jajo, mám jí více méně koupenou, ale mohu zaslat v libovolném formátu.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 10.12.2017 21:05
     

    my máme na nádraží z piana takovou veřejnou knihovnu, už jsem tam také donesla několik tašek, včera jak jsem čekala na vlak, tak jsem je , jako pokaždé eye rolling smiley , začala rovnat a narazila jsem na " Hospoda Jamajka " , kdysi v minulosti jsem viděla film, tak zkusím, jak se to bude číst

     
  • Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 10.12.2017 21:17
     

    Kordulko, docela dobře. Zkraje trochu rozvleklé ale pak už dobrý. Mám ji taky na chalupě ve sbírce detektivek a lehčího čtení pro deštivé dny...

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 29.12.2020 11:08
     

    Mé dámy, přesunu povídání o knihách sem winking smiley ... s TV je jaksi nekompatibilní - i když mám kamarádku, která zvládne (je o rok starší než já) číst a sledovat telku eye rolling smiley , každý to máme jinak ....

    Pro Kaaj, pokud není potřeba detektivní zápletky, doporučuju Hanibala, Koubkovou - velice dobře se čtou, skvělí , taky Whitton Hana, ta už píše trošku ve stylu červené knihovny, ale nezktresluje historické skutečnosti - čte se dobře, ale není to můj šálek kávy, ve své knihovně ji nemám, stejně tak mnoho nových románů Vondrušky, Vondruškové (dopr..., jsem se úplně vyvrátila, Hledala jsem jméno Whi.., jak jsou plodní, neznám některé tituly).

    A úplně top oddychovka, literární "fajnšmekři" by mne za tuto volbu ztrhali ... je Körnerové Pán hor - 5. díl už je jen přilepenec, lepší nečíst. Kamarádka, po začtení kousku si schovala na mezisvátkový klídek Kena Folletta: Pilíře země --- to chce opravdu čas a klid a "fajfku" winking smiley . Bohužel ... čauprostor, prostor na uskladnění, prostor na čtění aa nákup ... další knihy Vondrušky, Folletta a mnohých dalších se nekonají ... taky roků neubývá ...............

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 29.12.2020 13:19
     

    U nás máme dobrou knihovnu, co nemá, tak sežene výměnou v HK. Obec podporuje, tak může docela kupovat, i když někdy má výběr zvláštní. Přesvědčila jsem ji se známou, že dala roční předplatné na časopisy o zahradě, to vychází cenově jak 1 kniha, tj. fajn. Doma už nekupujeme, není kam dávat, muž má čtečku, to jsem nedala, musím mít v ruce knihu. winking smiley 

    Elo a co Hájíček, např. Rybí krev, tuhle s ním bylo povídání v radiu, dobrý.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 29.12.2020 13:58
     

    Aleno, Hájíčka neznám ... unikl mi nějak stydlin smiley , popátrám ....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (30.12.2020 07:53)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 29.12.2020 19:54
     

    Právě se chystám číst Retro příběhy, dostala jsem od Ježíška. Moc se těším, protože je to hodně o místech, které znám coby rodilá pražka winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.01.2021 14:19
     

    Ježíšek nadělil V ráji šumavském a Skláři, obojí od Klostermanna. Tak mám klid od všeho a čtu coffe smiley

     
  • Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.01.2021 15:03
     



    iriska napsal(a):

    Ježíšek nadělil V ráji šumavském a Skláři, obojí od Klostermanna. Tak mám klid od všeho a čtu coffe smiley

    Irisko, docela se divím, že tento autor vychází i v dnešní době. My jsme měli doma několik

    "klostermanek". Možná, že jsou ještě někde na půdě. To se moc dobře čte.A jak říkávala moje babička, jsou v ní jen česká jména - Taky pěkně se četla " Ze světa lesních samot" nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2021 14:06
     

    Alena Mornštajnová: Slepá mapa

    Dostala jsem ji od syna pod stromeček a už 26. jsem měla přečteno winking smiley. Prý je škoda do mě investovat ... že si to vůbec neumím pošetřit... smiling smiley grinning smiley. Takže za trest budu dostávat knihy v angličtině, to mě údajně přibrzdí, až budu muset dohledávat neznámá slovíčka a bude ode mě klid na delší dobu. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2021 14:07
     

    Jakože zvládá číst knížku při zapnuté televizi?

    Tak tento um jsem nikdy nepobrala. Potřebuji se na knihu soustředit, přemýšlet u ní, zapojovat fantazii - já si vždy představuji, jak ten člověk vypadal, jaké asi bylo to místo, jak byli ti lidé v příběhu oblečení... a televize by mě velmi rušila.

    babkaela napsal(a):

    Mé dámy, přesunu povídání o knihách sem winking smiley ... s TV je jaksi nekompatibilní - i když mám kamarádku, která zvládne (je o rok starší než já) číst a sledovat telku eye rolling smiley , každý to máme jinak ....

     

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2021 14:13
     

    Já četla Tvůj starší příspěvek a vidím tam: Já, Proutník... winking smiley grinning smiley tongue sticking out smiley



    tak63 napsal(a):

    Terry Hayes - Já, Poutník . A asi to bude hodně dobrý.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2021 20:19
     



    Anavi napsal(a):

    Já četla Tvůj starší příspěvek a vidím tam: Já, Proutník... winking smiley grinning smiley tongue sticking out smiley



    tak63 napsal(a):

    Terry Hayes - Já, Poutník . A asi to bude hodně dobrý.

    grinning smiley .. no, to je vidět na co myslíš thumbs down , nebo ??? co si o mě myslíš? winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.