čtvrtek 28. března, 17:53 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 17
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 05.11.2015 22:00
     

    Syn dočetl Fulghuma - Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce.

    Dcerka prvňačka od včerejška čte mně winking smiley, jako první knížku jsem vybrala krásně ilustrovanou od Petra Horáčka - Husa Líza.

    Já jsem se už poněkolikáté vrátila k Horníčkovi - Dobře utajené housle a Jablko je vinno (v jedné knížce).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (05.11.2015 22:00)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.02.2016 14:03
     

    Dva silné literární zážitky: Vypravěčka (Jody Picoult) a Zlodějka knih (Markus Zusak).

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.02.2016 16:05
     

    Omlouvám se, je to trochu od tématu.

    Našla jsem pořad ve kterém vystupuje Patrik Hartl spisovatel, scénárista, režisér.

    [www.ceskatelevize.cz]

    To je roztomile trhlý člověk. grinning smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 14.06.2016 09:12
     

    Právě čtu Kapitán Smrt (Dominik Dán) a mrzí mě, že jsem v kině propásla film sad smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.08.2016 21:38
     

    Dočetla jsem od Richarda Doetsche 13. hodinu. Měla jsem ji přečtenou jedním dechcem za necelé 2 dny. eye rolling smiley Krásně se to čte, jak já říkám psané takovou tou lehkou rukou a je to napínavé jak ,,malé gatě" thumbs down

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.10.2016 20:57
     



    kordula napsal(a):



    lanimka napsal(a):

    Dnes jsem v knize uchmátla knížku Jan Lucemburský - Království na prodej, pustím se do čtení. winking smiley

    [www.martinus.cz]

    ......Lani a pokračování mám já Karla lV winking smiley

     

    Jooo Vaňková, to je moje srdcovka. Mám snad všechno, co napsala. A myslím si, že hlavně díky jejím knížkám mám trochu přehled o českých dějinách...doporučuju, píše neuvěřitelně poutavě a drží se přitom historických faktů..

     
  • Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 18.10.2016 21:41
     

    Já tu mám připravenou Ulici temných krámků. Patrick Mondiano. Dostala jsem to jako takovou výčitku od dcery, že mi to v dobách předrevolučních ušlo. Tenkrát jsem čítávala mnohem víc a dost hlídala, co vychází. Oprášila to Mladá Fronta v roce 2014, když autor dostal Nobelovku za literaturu.Vydali to už kdysi dávno, jak jsem se dočetla v tiráži, v roce 1983, pět let poté, co za ni dostal docela prestižní cenu -Concourtovu cenu. Když jsem to zjistila, tam jsem si říkala, jak je dobře, že jsou tyhle tiráže. I když se dnes tvrdí leccos, tak jsou dokladem, že i tenkrát vycházely občas slušné knížky. Beru to jako takovou satisfakci, že zkreslovat se může leccos ale vždycky se najde nějaký drobný důkaz.Proto je dobré nic nezkreslovat, vzít si poučení z toho, co bylo dobré a snažit se odbourat to špatné.Často mívám pocit, že to tak není. sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (18.10.2016 21:42)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.10.2016 19:00
     
    dscn2478.jpg
    Další fotografie:

    právě čtvrtou knihu od Hany Witton - Prsten princezny Judity . je to další ze serie knih této spisovatelky . romantické příběhy z české historie, celkem se drží faktů . dobře se to čte

    nedávno jsem měla jiné z této serie. . no ale už mi je zabavila dcera . chodím do městslé knihovny . -

    takže pa- jdu s knihou do postele .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (21.10.2016 19:01)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.10.2016 20:14
     

    Jůůů Kaaj díky za tip, vím, pro co poletím do knihovny! Historii, českou i světovou, můžu...četla jsem hodně z anglických dějin, napoleonské války atd, ale spisovatele si moc nepamatuju, musela bych se podívat.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 04.01.2017 18:12
     

    3. díl - Aristokratka na koni (e-kniha)

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 06.01.2017 23:37
     

    taku, jsem ráda, že tuto knihu čte i nějaký chlap. Moc se mi líbila a tak jsem synkovi 1. díl koupila jako audio knihu ať má na cestách co poslouchat, ale pak jsem si nebyla jistá, jestli to jako chlap ocení. Doufám, že su bude líbit.

     
  • Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 07.01.2017 09:00
     

    Nečetla jsem. Ale koukla na recenze. Nejsou úplně špatné. Nejvíc chválí první díl. Ale to asi musí odsouhlasit Tak, pokud četl nebo spíš poslouchal všechny.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 07.01.2017 12:46
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Nečetla jsem. Ale koukla na recenze. Nejsou úplně špatné. Nejvíc chválí první díl. Ale to asi musí odsouhlasit Tak, pokud četl nebo spíš poslouchal všechny.

    Četl jsem všechny (3.dočítám) a doporučuji. U 1. jsem se i hlasitě smál. Byli jsme i na divadelním představení. Hlavní představitelku výborně zahrála A.Polívková thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 26.02.2017 21:13
     

    Sovaka, Dik za vaš smich

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 26.02.2017 21:14
     

    Sovaka, Dik za vaš smich

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.