čtvrtek 28. března, 17:32 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: JamaicaSi
Status: začátečník
Klikni pro filtrování

Co používáte na cvičáku jako odměnu?

Datum: 29.03.2009 12:05
 

winking smiley Tak nová diskuze, doufám, že to zase nerozpoutá nějakou "hádku"winking smiley Já osobně mám radši pamlsky v podobě tvrdého sýra nakrájeného na kostičkygrinning smiley Jelikož náš Baryk je prostě bígl se skvělým apetitem, tak mi to vyhovuje víc a jemu taky. Hračky má rád, ale prostě není to ono, pro hračku necvičí tak intezivněthumbs down

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 29.03.2009 12:06
     

    Dávali jsme různé psí sušenky nebo piškoty - mohl se strhat winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 29.03.2009 12:34
     

    Když je pes žravej, tak to je paráda, ovšem u "nežravce" jsou odměny problém. Takže vařený hovězí, nakrájený na malé kousky, uzený sýr, nebo drůbeží párečkywinking smiley . Vše nakrájené na mini kousky.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 29.03.2009 13:17
     

    my piškótky ,len pri neoblúbených cvikoch,do ktorých sa im nechce -drůbeží páreček,šunčička.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 29.03.2009 13:58
     

    Já dávávala Aronovi piškoty a Brita dostávala za odměnu aport - míček, protože se mi po piškotech dusila a neměla je ráda.

    Na stopu dostávali salám, maso (syrové), syrečky nebo po těžké stopě misku se žrádlem a kyblík vody grinning smiley Při obraně nic, bo tam byla odměna kousnutí si do rukávu winking smiley

     

    Jen jsem těch odměn musela mít trochu větší množství, že je Aron velkej a šíleně žravej grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (29.03.2009 14:01)
     
  • Autor: mar
    Status: nováček

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 10.04.2009 15:39
     

    Já používám toto, vždy nalámané:thumbs down

    [www.happypets.cz]

     
  • Autor: Oharek
    Status: nováček

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 28.06.2009 21:42
     

    My používáme krájený sýr. Obecně se dá doporučit něco co pes rychle hltne a může se věnovat dalším povelům a práci. Znamená to tedy používat více malých kousků. Naprosto nevhodné vidím piškoty (celé) a jiné pamlsky, které vysuší psovi hltan. Zkuste si rychle sníst suchý rohlík. smiling smiley


    Oharek

    Ohař - server o psech

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 29.06.2009 23:40
     

    Oharku, když náš pes se může po piškotech utlouct! grinning smiley

    Ani zdání po dušení... smiling smiley

     

    Ale je fakt, že když jsme na kostičky nakrájeli cihlu, mohl se strhnout taky... ostatně: on se může strhat po čemkoli, co shledá k sežrání winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 30.06.2009 08:50
     

    Baryk měl taky rád piškoty a chvíli jsem je používala, jenže on mi je pak nechtěl jíst...tak beru nakrájenou cihlu, a funguje jako na tlačítkawinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 30.06.2009 08:50
     

    Jó, Oharku, záleží na psovi. Dobrouš se mohl taky po piškotech utlouct a nedusil se, ale ovčounka kašlala, jako kdybych jí držela pod krkem grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 30.06.2009 10:13
     

    já by som tiež tak striktne neformulovala. Keď cvičím nový cvik,alebo odmeňujem na vychádzke,dávam kľudne piškotek. Majú ho rádi,nedusia sa po ňom. Keď cvičím agility,kde po prekážke následujú ešte ďalšie tak dávam niečo iné.Niečo,čo rýchlo a ľahko vklzne do bruška,aby sa nezdržovali chrúpaním. (Ivy to u vás neplatí, u vás i piškot je len malilinká jednohubka)Momentálne používam pamlsky od Brit Caré-sú úžastné,voňajú tak báječne,že som mala nutkanie ochutnať grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Sú to tieto: [www.krmivo-brit.cz]

    Niektoré (tie s rybami) sú vo forme prúžkov,ktoré sa dajú natrhať na potrebnú velkosť. Vrelo doporučujem.thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Oharek
    Status: nováček

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 30.06.2009 10:24
     

    Nerikam nepouzivat piskoty. Nase viszla nedlabe skoro nic jineho. Obcas si odkasle a jede dal. Take pouzivame syr. Samozrejme zalezi na psovi, nekteri jsou schopni shltnout kureci kridelka a ani se nezakuckaji. smiling smiley

    S piskoty mame jeste jiny problem. Kdyz cvici psa nase mala dcerka (5 let), tak vzroste spotreba piskotu az dvojnasobne. Nevite cim to muze byt? smiling smiley

     

    Oharek

    Ohař - server o psech

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 30.06.2009 17:54
     

    Oharku, náš polyká kuřecí řízek v letu... winking smiley ani do toho nekousne, hajzlik grinning smiley.

     

    aničko, máš pravdu eye rolling smiley, ten téměř vše zásadně polyká angry smiley, nezdržuje se kousáním. Jediný, co "žvejká" to je houska... a to se tváří, jak kdyby už byl v psím ráji.. housky a rohlíky miluje!!! Takže taky občas jako odměna winking smiley, když nespěcháme.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    swen

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 08.09.2009 19:17
     

    Ahoj

    nechodí někdo cvičit agility na praze 4.Háje, nebo venčit na Hostík ?? díky Terka 14. 123swen@seznam.cz

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co používáte na cvičáku jako odměnu?

    Datum: 08.09.2009 19:23
     


    Anavi napsal(a):

    Oharku, náš polyká kuřecí řízek v letu... winking smiley ani do toho nekousne, hajzlik grinning smiley.

     

    aničko, máš pravdu eye rolling smiley, ten téměř vše zásadně polyká angry smiley, nezdržuje se kousáním. Jediný, co "žvejká" to je houska... a to se tváří, jak kdyby už byl v psím ráji.. housky a rohlíky miluje!!! Takže taky občas jako odměna winking smiley, když nespěcháme.

    My máme proti tobě dobrmaního "prcka" a polyká také téměř vše, slabý párek mu musíme držet, aby ukusoval, páč ho polykal celý a jednou až moc rychle, tak ho hned vyblil a fakt byl celý a ještě ohřátý smoking smiley

    Taky ho hned zase slupnul grinning smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.