pátek 29. března, 03:27 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co nebo kdo vás naštval.

Datum: 02.10.2006 09:44
 

Odreagování možné zde.

Tak mne včera naštval bývalý muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou umřel...confused smiley Zase před ní rozebíral své choroby (něco s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to simulant a vůl. Pardon.angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 15.02.2008 21:58
     

    Nastvana byvam vynimocne...ale dnes somangry smiley a UFFF hrozneeeee!..tak sa trochu rozpisem...

    winking smiley Predvlani!!! v lete sme kupili umyvacku riadu, kupovali sme len 45cm, lebo ta sa prave vmestila na 5metrovu stenu s kuchyn. linkou, len to chcelo vymenit vrchnu dosku a dat hore na stenu este jednu skrinku...Provizorne som si sama vyhodila dole jednu skrinku, strcila tam umyvacku a zavolala vodara, aby ju aspon napojil na vodu...a medzitym som zhanala stolara..

    - prvy stolar odmeral a viac sa neozval...( to bolo predvlani koncom leta)

    ....druhy odmeral, doniesol novu pracovnu dosku i dve nove skrinky ( vratane sirsej na mikrovlnku), ale nestihol namontovat (.... stal sa mu urcity " pruser"..)..(to bolo vlani na jar )

    ...treti prisiel( v oktobri m.r.) pozriet co treba montovat...ale nemal cas...az dnes konecne poslal aspon dvoch svojich kamaratov - sympaticki chlapici....makali ako fretky az do vecera, vsetko krasne precizne sadlo....a potom nakoniec.. Bac!! ked isli namontovat bateriu , zrazu zacala tiect ...takze nemohli dokoncit!!! a ja som mmt. v kuchyni bez vody...Slubili vsak, ze zajtra kupia co treba a pridu...

    ....ale to nie je vsetkoooooo!...Katastrofa prisla az potom ked odisli a ja som zacala ukladat veci do linky...Ked som tam isla strcit mikrovlnku..sa ukazalo je je o takmer o 5cm plytsia ako by mala byt...a mikrovlnka trci von...angry smiley ..Ten idiot to zle odmeral a...zial reklamovat uz nemam sancu..a ja mam po radosti...Vyzera to otrasne...a neviem co s tym...thumbs up

    UF...bol to tazky den....este k tomu vsetkemu som mala problemy s Bibou, psy boli dnes drzane kvoli tym majstrom cely den v obyvacke - odtial mozu chodit von do zahrady...Nely si na zaciatku trochu pobrechala, ale potom uz bola O.K. Lenze Biba... doobeda este ako tak tiez vydrzala, ale potom zacala priserne cirkusovat - chodila skrabat na vsetkyu dvere, nervozne prskala, dupala, kazdych 5 min. sa pytala von a zase dnu- toto mi robila az do siedmej vecer, ked odchadzali.!!!...Ona neznasa ked sa v dome nieco deje a nema svoj zauzivany rezim...a svoj klud..vtedy je hroznaaaaaa...neda sa s nou vydrzat! Hihi...v tom si mozu s mojim manzelom podat ruky, ten tiez dnes cely den hadzal "citronove" ksichy...

    Ach jaj....a potom necudo, ze ma boliiii hlava...eye rolling smiley..inak sa mi nedivte, ze mi to tak dlho trvalo a neslapala som riadne za tym, aby som to mala skorej hotove... ale ja som vedela!! ze to nebudeeeee vobec lahkeee...a preto sa mi do toho vobec nechcelo!!)winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (15.02.2008 22:09)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

     
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 15.02.2008 22:41
     

    Keri, tak jestli máš dneska nepovedený den, to je mi líto, ale mě jsi pobavila a dokonce rozesmála tak, že pro slzy nevidím.

    Vím o tobě dávno, že jsi vtipná a dovedeš krásně a s humorem popsat každou situaci, ale tohle už tady dlouho nebylo. Tvůj dnešní den si dovedu živě představit, protože jsem taky podobné situace zažila, včetně psa, který se buď všude plete, nebo otravuje a nedá se odehnat. Řemeslníky v domě nesnáším, hlavně ty nešikovné a ty, kteří nadělají víc škody, než užitku. Ach jo ....

    Co s tou mikrovlnkou uděláš? Proč to nemůžeš reklamovat? Přece ti to takhle nemůžou nechat !!! Keri, až zítra ti chlapi přijdou, tak nezavírej psy grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.02.2008 08:33
     

    Evano, dik za slova utechy - hihi... tym myslim aj ako si si poplakalasmoking smiley ...Inak hned skoro rano volala mamka, ci som uz v poriadku...winking smiley

    No coooo....zvykam si, dnes budem naspat ukladat veci do linky( bozinkuu to je bordeluuu, co tam skladujem, musim urcite aspon nieco zlikvidovat!!!)...

    ...pri tej makacke si mozno zvyknem este viaceye rolling smiley ..Zatial mi ta kuchyna pripada nejak "cudzo", po 15r. to vyzera dost inak ...ale este to nie je celkom hotove - mam dohodnute s tymi majstrami, ze pridu poopravovat panty na dvierkach a prelistuju hrany jednej polotvorenje skrinky..)

    S tym reklamovanim je to tak, ze toto spiskal nasich mladych "byvaly" kamarat" - jeho manzelka sa s nami striedala pri opatrovani Matka, ked nevesta nastupila do prace, ako rodiny sa dost priatelili, chodili spolu na rozne akcie, ked sa im narodilo dalsie dietatko dostali vela veci po Matkovi , dali im aj kociar, odo mna starsie PC..

    Lenze ..ten dotycny nikdy nebol celkom O.K., dlho bol bez prace, narobil velke dlhy - nasi im pomahali ako sa dalo, napr. po pravnej stranke dat do poriadku niektore problemy s bytom a aj dalsie okolo dedicstva...Trochu sa pozbierali...mlady zacal pracovat vo firme ktora sa zaoberala prave vyrobou a montazou kuchyn...preto som sa na neho obratila..

    Lenzeeee...potom zrazu to zase zacalo( podla vsetkeho je to gambler.. ) ..nieco robil u nasich mladych ...a prisli na to, ze sa im stratili peniaze a nejake veci..A prave v tom obdobi ho vyhodili aj z prace, lebo sa ukazalo, ze aj tam kradol...Vtedy nasi s nim prerusili uplne kontakt, len im je luto za jeho manzelkou, bola velmi mila a dobra, mali ju velmi radi a aj Matko....

    Takze v podstate mozem byt rada, ze ...aspon za tie peniaze, co som mu dala, nieco mam, lebo...mohla som dopadnut aj horsie..eye rolling smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.02.2008 11:11
     

    Keri, myslím na tebe, nebojwinking smiley jestlipak ti majstri koupili novou baterii, nebo alespoň těsnění, aby netekla? Psala jsi, že mají koupit vše potřebné, tak doufám, že se jim to povede.

    Měla jsi to s rekonstrukcí opravdu složitý, ale to se stává lidem, kteří jsou moc hodný, víš? Nevím, proč to tak je, ale já tomu říkám rovnováha v příroděgrinning smiley

    Zase se ozvi a dej vědět, jak jsi na tom. Já ti nemůžu pomoct, ale ty mě můžeš pobavit .... to jsem potvora, co? Ale já to tak nemyslím a ty to víš, hm?flower smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.02.2008 11:54
     

    rodiče, rodiče, rodiče angry smiley - jestli se někde povídá, že jsme si rodiče před narozením vybrali, tak teda netuším, jaký výběr jsem měla já, jestli jsem si vybrala ty, co mám thumbs up

     

    navíc nikdy neprodávejte pokud to jde nic známým, kámoš (domnívala jsem se, že fakt dobrej) mi doteď po roce a půl nebyl schopnej zaplatit deset tisíc za favorita a ručení, co jsem musela za něj zaplatit, když jsem na něj uhodila, tak mi dal v lednu pouze část s tím, že už mi zbytek nedoplatí, že u toho musel něco vyměnit, tak jsem mu napsala, že na penězích trvám a on se "dohodl", že mi dneska odstaví auto před barákem a bude na mě požadovat peníze zpátky (já mu totiž držím velkej techničák, řekla jsem, že to převedeme až budu mít od něj všechny peníze a jelikož on vyměnil motor confused smiley , tak potřebuje zapsat změnu do techničáku), takže mě zbyde auto a vyměněným motorem, budu vracet peníze (ať počítá s tím, že stejným způsobem jako on) a navíc s poviným ručením ukončeným k minulému červenci - to je fakt k nasrání angry smiley angry smiley thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.02.2008 23:33
     

    Libi, hlavu vzhůru!!!

    No, je fakt, že s tím zaměstnáváním, prodáváním nebo pronajímáním čehokoli známým a příbuzným už máme také zkušnosti a taky nic moc thumbs up.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.02.2008 00:54
     

    Kuchyna funkcna -o desiatej uz som mala aj vodu (hm... a uz som dnes musela aj varitwinking smiley)..

    smoking smileyA majster stolar so mnou spekuloval co s tou nestastnou skrinkou ...sice idealne riesenie by bolo "vyhodit"angry smiley , ale do toho sa mi uz ani nahodou nechce pustat..takze sme nakoniec vydumali, ze na spodnu hranu skrinky prida este 6 cm listu a tym padom nebude mikrovlnka uz takto vycinievat do luftu...sice to nebude ziaden zazrak, ale dufam, ze aspon opticky to bude o nieco lepsie...

    Poobede som zacala ukladat veci na policky - navacsiu radost mam, ze mam teraz volnu policku na kucharske knihy!!...moc som toho vsak nezmakla, lebo...nejak mi to neislo od ruky, zajtra budem pokracovat..

    ..ale stale mi ta kuchyna pripada divna - ta pracovna doska v jednom kuse ( predtym boli 2 osobitne+ 1cast s dresom) a dlhsia o polmetra celu kuchynu riadne opticky predlzila..a mam pocit, ze okolo linky teraz nabeham riadne kilometre...( o co su lepsie rohove linky!!!)

     

    Libi, byvaju lepsie i horsie dni..Mne to Evanino podpichovanie celkom dobre padlowinking smiley.... Dufam, ze takto prijmes aj to moje odporucanie - voci rodicom skus byt nad vecou...Ja som dlhe roky valcila s mojim ockom ( sme rovnake znamenia - tvrdohlaveeeee...) ...dnes si hovorim, ze jeden z nas mal mat rozum, zbytocne sme si zneprijemnovali chvile, ktore sme mohli uplne inak vyuzit...Casto su to len prkotiny, ktorym clovek pripisuje prehnane velku vahu... a zial casto si to uvedomime az neskoro...

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 03.04.2008 12:31
     
    Bezva tak já jsem přímo nasraná na jednu z mých neteří. Když ji bylo 17 let tak přišla o oba dva rodiče.Možná to na ni zanechalo nějaké následky.Je vdaná a její muž se dal na hrací automaty a to je policajt. Nemají peníze tak to pořád plácají půjčkama a to do nekonečna nejde.Už se ozvali i vymahači a zde je ten problém.Má neustále trvalé bydliště u své sestry a ta je spořádaná a s vadou očí se snaží hledat práci jak jen to jde.Všechno co si v domácnosti pořídili nebo sehnali bylo vlastmí pílí.A teď přišla ta mladší s tím,že ať ji pustí do bytu,že tam bude bydlet protože tam je trvale hlášená{ ale neplatí ,žádné poplatky ,se hlášena u svého manžela kde platí vodné ,stočné,plyn atd.ani na nájem nepřidává } prostě vychcaně chce okrást svoji sestru ,aby mohla splácet dluhy.Opravdu rodinné pouto nadevše.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem z toho opravdu zdrcená jak si lidi dokážou poradit na úkor druhých. S V I Ń Á R N A to JE nono smiley confused smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 03.04.2008 13:35
     
    Mně je vždycky hrozně líto těch, na kterých ti druzí parazitují a oni se neumějí (nemohou) nijak bránit sad smileythumbs up . Je mi z toho vždycky zle, ale bohužel existují lidé bez kouska svědomí a myslí jen na vlastní pohodlný život angry smiley
     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.01.2024 20:00
     

    Mě jednou naštvala bývalá spolužačka. Pozvala mě na jednu akci. Domluvili jsme si, kdy a kde se sejdem. když jsem tam dorazil, ona tam nebyla. Tak jsem na ni počkal. Po delší době jsem jí zavolal, kde je. Řekla, že za chvilku přijde, tak jsem čekal dál. Delší dobu nešla, volal jsem jí pak ještě dvakrát. Nakonec, po víc jak půlhodině mi řekla, ať na ni nečekám, že nepřijde. Nijak to nevysvětlila. Nechápu takové jednání, nevím, co si o ní myslet, ale už se s ní nebavím.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 24.01.2024 19:28
     



    Anavi napsal(a):
    Mně je vždycky hrozně líto těch, na kterých ti druzí parazitují a oni se neumějí (nemohou) nijak bránit sad smileythumbs up . Je mi z toho vždycky zle, ale bohužel existují lidé bez kouska svědomí a myslí jen na vlastní pohodlný život angry smiley

    Anavi, vím o čem píšeš. Já, já, já jenom já. Nezajímá je co dělá, nebo jak se má druhý. Rýmu má vždy nejhorší v republice, dovolenou měla nejlepší a když jedeš ty, tak se ani nezeptá kde jsi byla a sama předčítá jídelníček z celého týdne svého pobytu.

    A a a ... vůbec ......... je to marný. Lepší to už nebude ... .

    Hlavně zdraví winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 25.01.2024 15:56
     

    Já nebudu mít klid snad ani v hrobě.

    Kluci od Michala zase děda vyhazuje z baráku.

    .Na obou se podepsalo , že se máma na ně vykašlala a pěstouni to prostě nezvládli. K nám už potom jezdit nechtěli, protože si pokaždé vyslechli ode mě přednašku ,o škole o chováni o práci . Doma si zalezou do pokoje ,nikdo si jich nevšímá , to vlastně každému vyhovuje, ale podle toho to taky vypadá.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 21.02.2024 08:48
     

    no my dva víme svoje prostě... ale neuděláš nic confused smiley eye rolling smiley

    tak63 napsal(a):



    Anavi napsal(a):
    Mně je vždycky hrozně líto těch, na kterých ti druzí parazitují a oni se neumějí (nemohou) nijak bránit sad smileythumbs up . Je mi z toho vždycky zle, ale bohužel existují lidé bez kouska svědomí a myslí jen na vlastní pohodlný život angry smiley

    Anavi, vím o čem píšeš. Já, já, já jenom já. Nezajímá je co dělá, nebo jak se má druhý. Rýmu má vždy nejhorší v republice, dovolenou měla nejlepší a když jedeš ty, tak se ani nezeptá kde jsi byla a sama předčítá jídelníček z celého týdne svého pobytu.

    A a a ... vůbec ......... je to marný. Lepší to už nebude ... .

    Hlavně zdraví winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 21.02.2024 08:48
     

    Drž se a zkus mít trochu nadhled, nic jiného se dělat nedá, bohužel. sad smiley sad smiley

    kordula napsal(a):

    Já nebudu mít klid snad ani v hrobě.

    Kluci od Michala zase děda vyhazuje z baráku.

    .Na obou se podepsalo , že se máma na ně vykašlala a pěstouni to prostě nezvládli. K nám už potom jezdit nechtěli, protože si pokaždé vyslechli ode mě přednašku ,o škole o chováni o práci . Doma si zalezou do pokoje ,nikdo si jich nevšímá , to vlastně každému vyhovuje, ale podle toho to taky vypadá.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    JAK SE VYPOŘÁDAT S ROZCHODEM.

    Datum: 23.02.2024 19:13
     

    TOTO TÉMA TADY MOŽNÁ BYLO-

    Jsem už bába ,ale pořád mám touhu mít někoho ráda.

    Tohle ,když slyšela dcera nechtěla ani uvěřit ,že u starších ročníků něco takového existuje.

    Musím říci ,že u nás je to ještě horší o to ,že tlak stoupá tak rychle až se bojíte , že to nepřežijete . Měla bych mít zkušenosti , ale co vám jsou platné když to příjde ( JSTE S ROZUMEM V KONCÍCH ) .

    Co ale mám dělat ,abych se nezcvokla ??? Opět se snažit to přejít .Jak ? Více povídat o tom jak se z toho dostat ?

    ? Chodit s kamarádkama nebo kamarády na víno drinking smiley - abych se dostala do němoty confused smiley

    Nemám už koníčka pletení,pouze četbu ,hudba vás rozsteskní . sad smiley sad smiley

    Četba má určité pasáže ,kde vás to zasáhne. No teda snad to nebude na léčbu u psychologa. nono smiley

    Jak by jste se k tomu vyjádřily vy ? please smiley please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.