čtvrtek 25. dubna, 09:20 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co nebo kdo vás naštval.

Datum: 02.10.2006 09:44
 

Odreagování možné zde.

Tak mne včera naštval bývalý muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou umřel...confused smiley Zase před ní rozebíral své choroby (něco s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to simulant a vůl. Pardon.angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 09:53
     
    Mě štve moje strašná nerozhodnostangry smiley 
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 09:58
     

    Štve ma moj počítač!!!!!!!Mám ho úplne rozhasený,nič nie je tam kde bolo.Všteko má inú podobu než ako som bola zvyknutá.Zobrazujú sa mi tam rozne hlásenia-čo ich ani nečítam a vobec im nerozumiem.Štvú ma spamy,čo sa mi vždy nejak prepasírujú cez rozne ochrany do mailov.

    Štve ma moj pes,pripravujem ho na výstavu a nechce behať v kruhu.Keď sa takto šprajcne na výstave tak sa možem zahrabať od hanby.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 10:20
     
    anny...co máš za plemeno psa?
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 11:38
     

    Mona napsal(a): ------------------------------------------------------- > Odreagování možné zde.Tak mne včera naštval bývalý > muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní > vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou > umřel... Zase před ní rozebíral své choroby (něco > s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to > simulant a vůl. Pardon.

    --------------

    Mono, tak to je debil, vůl je slabé slovo. Buď ráda, že je to "bejvalej". Holce se snaž vysvětlit, že jí lže, že mu nic není a že to dělá naschvál, aby ho litovala.  A ať ho nelituje, že když bolí něco jí, tak jemu to je jedno. Vím, jak to je těžké.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 11:41
     
    Moni,havaňáčka.chystáme sa na prvú výstavu,tak s ním nacvičujem behanie do kruhu.Lenže ona je blbá,nechápe prečo by sme mali behať na zahrade furt do kolečka dokola a tak sa šprasce a já ju musím ťahať.keď to predvedie na výstave,tak to možeme zabaliť.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 11:42
     

    Tak mne zase serou líný, nepříjemný, arogantní a neochotný sestřičky v nemocnici u manžela. Člověk do nich "sere" horem, dolem a stejně to je málo. Přitom tam maj málo pacientů, včera to vycházelo 8 sester a 4 pacienti !!

    Jinak vím, co to je za práci, mám to samé vzdělání. Ale na JIPce by měla být skoro elita sester, néé bezcitné kr..y angry smiley.

    Sorry

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 12:08
     
    Missi...já chápu, že chce, aby ho dcera měla ráda...ale tohle je podle mne citové vydírání a sedmileté dítě z toho je na větvi. Nechci ho před ní hanět, nadávat na něj nebo ho zesměšňovat...asi promluvím s ním.  To je přesně ta jejich výchova...nechat děti poslouchat, co si dospělí povídají. Sedí s nima (bývalý muž, tchýně, tchán, švagři a vůbec celá rozvětvená rodina) u stolu a poslouchá nesmysly o mne, řeči o nemocech a bůhví  o čem ještě.thumbs up
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 12:10
     
    anny...tyhle starosti s nacvičováním na výstavy znám. Tady soused má francouzské buldočky a také nacvičují. Mají byt plný pohárů a diplomů. Tak cvičte, cvičte, podej pak zprávu o výsledku.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 14:49
     

    Dobrý témathumbs down

    tak mě k nepříčetnosti nasr..i sousedi. Co tu bydlíme, jsou s nimi stále problémy(né velký,ale kapka ke kapce) .

    Snížily jsme stav popelnic,ze 3 na 2. Počet obyvatel našeho 4domku se snižuje, o 25 kroků níže máme kontejnery na tříděný odpad,tak proč platit třetí popelnici(stejně bývala skoro prázdná). Těmto sousedům už xx let doporučuju,aby petflašky sešlapávali a vůbec,aby do těch popelnic necpali to,co můžou hodit do tříděného. Mají paní na úklid a ta,právě minulý týden, přede mnou vyhazovala do popelnice 4 velké igeliťáky tohohle odpadu. Tak jsem samozřejmě vypěnila.Pak za mnou přišla sousedka a ještě mě drze řekla,že když se tam teď nevejdu se svým odpadem,ať si počkám,až to popeláři vyvezou,že pak budou prázdný. angry smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 02.10.2006 17:22
     

    Hespo, největšího debila souseda mám já.  To se ani nedá popsat. V sobotu jsme opravovali společně kus prasklé izolace kolem baráku. Bylo třeba vyndat ze sklepa 50kg sud s asfaltem, a on mi řekl, že se s tím sám tahat nebude!! Do sklepa to donesl sám můj muž, taky jsme to autem dovezli domů (na naftu nepřidal). Tak se ho ptám, kdo to asi vynese? Prej "no já ne"! Tak mu říkám "to seš teda opravdu chlap". A on na mne začal řvát, ať si dám bacha, aby mi nedal přes hubu.

    S ledovým klidem jsem mu sdělila, ať to klidně zkusí, ale že pak ihned zavolám policajty. - No sice čuměl jak péro z gauče, ale ten sud mne nechal tahat samotnou!! - kripl jeden angry smiley

    .....za silnější slova se omlouvám, ale mám vztek ještě nyní a bolej mi zádasad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 03.10.2006 00:26
     

    Tak dneska sama sebe...grinning smiley Měla jsem chuť založit téma "jak si svojí blbostí přiděláte práci". Přesazovala jsem na chodbě kytku, přikládám foto pro představu. Kytka rozložená po schodech, abych ji nepolámala, sáček s hlínou u zábradlí...Blesklo mi hlavou,abych tu hlínu postavila na druhou stranu ke zdi,co kdyby spadla...A jak tak laboruju, jak ji co nejlépe a bez pohromy přehodit do většího truhlíku, tak pochopitelně kopnu do pytlíku s hlínou a  ta se sypala ze třetího patra až do suterénu...Tak jsem nechala kytku kytkou, doufala, že nikdo nepůjde a šla jsem uklízet komplet celé schodiště, včetně zábradlí...angry smiley

    Anny neboj, až budete v kruhu s ostatníma, tak poběží. Před první výstavou jsme byli taky na nerv, pes to bral jak hru...Ať dobře dopadnete, dej vědět

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 03.10.2006 08:00
     
    Lado, co to je za kytku? Myslím tu, co přepadá dolu (tmavé listy).
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 03.10.2006 11:15
     

    Doprčic,to je to pomalý(tolik času nemám.chichi

    Lado,taky mám dotaz ,co to za kytí? ten lesk je přirozený nebo to stříkáš? Je to fantastický. Moc se mi to líbíthumbs down(ale nechci ji,nemám místo)chichigrinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 03.10.2006 18:32
     
    Děvčata, sama nevím co to je. Mám ji už hrozně dlouho, po čase ostříhám a udělám novou. Listy jsou stříkaný Perfect plantem. Je to pohodlný proti zaprášení. Musela bych si jinak vzít štafle na její očistu a to bych třeba mohla taky skončit v pod schodamagrinning smileygrinning smiley
     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.