čtvrtek 25. dubna, 21:57 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 11
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.07.2012 09:55
     

    Jo ? tak ja to asi taky objednám, nemám ted vůbec čas nikam chodit. . . je to horzný. Lékarna je docela daleko od nás. Tak se mi to hodí

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.07.2012 11:12
     

    Jasny jasny, tak to je fajn, atm to asi objednám, aspon nemusím nikam lítat smiling smiley. No to asi bude volně, kdyz to takle volne prodávají an stránkách

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.08.2012 13:24
     

    Taky si myslim, tak oukej, taky to objednám. Tak supr. Díky za rady . Snad mi to díte vypije s mlekem, vodou nebo tou štávou.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.08.2012 13:43
     

    Holka, ty si taky zralá na prášečky! Rovnou si nějaký přiobjednej, ale být tebou, další dva měsíce bych nečekala. nono smiley Vypadáš na akutní případ.

     
  • Autor: Niccolla
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.09.2012 08:23
     

    Ahojky. Já jsem dlouho pátrala po něčem, co by dceři (5 let) zlepšilo imunitu, protože byla nachlazená nebo pokašlávala několikrát do roka. Nakonec jsme zakotvily u pastilek Herbalmed s echinaceou a rakytníkem. Jsou bylinné, takže nemusím mít strach, že bych malou cpala chemií a musím zaklepat, že imunita se jí opravdu zlepšila. Navíc jsem nemusela řešit, jak je do ní dostat…vycumlala je jako by to byly bonbóny smiling smiley

     
  • Autor: Lenicka5
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 22.10.2012 10:49
     

    Ahoj, taky se vlozim do vaší diskuze, jestli můžu. Mame 4 letého syna a má také problémy s imunitou, ale uz konečně vím, co na to zaírá, alespon tedy nám. Laktobacílky od biorponu. Fakt jako suprově zabraly a jsou višové, takže mu to i chutná.

     
  • Autor: simivi
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 30.10.2012 21:20
     

    Dobrý den, už to tady bylo několikrát, ale nemůžu si odpustit to znovu připomenout. Mám dvě děcka a vždy zabrala pravidelná dávka vitamínu C, buď v tobolkách nebo přírodně. Utrácela jsem za různé preparáty v lékárnách a nic, ve finále obyčejný vitamín C vždy pomohl, lépe je však jako prevence, četla jsem nějakou studii, že pokud se nasadí již při propuklých respiračních problémech, může je zhoršit, neboť zahlenění dýchacích cest je obranný mechanismus těla a vitamín C jej posiluje, nevím co je na tom pravdy, ale když jsem to začala pozorovat, dala bych tomu asi za pravdu.

     
  • Autor: Nicola
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 27.03.2013 22:26
     

    Ahoj. Když byla dcerka ještě mimčo dávala jsem jí probiotické kapky. Nyní své dceři, která chodí do školky dávám pravidelně biopron méďa, který chutná po bílé čokoládě. Když začala chodit do školky měla problém s imunitou, byla pořád nemocná, jako většina dětí, které začínají chodit do školky. Pak jsem jí začala dávat tyto tobolky a po nějakém čase se jí imunita výrazně zlepšila a nebyla tak často nemocná. Takže s tobolkami od biopronu máme dobré zkušenosti. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 27.03.2013 22:53
     

    já si nemůžu vynachválit kustovnici čínskou (goji), dávám si jí do čaje, občas sezobnu i samotnou a letošní zimu jsem oproti jiným zdárně přečkala thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 28.03.2013 19:33
     

    To já si dám Jagermeistra a jsem zdravá taky. Jenom nevím, jestli je to těmi bylinkami nebo saunou, kam už 40 roků pravidelně chodím smiling smileyProtože je obojí příjemné, raděj to nezkoumám grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 28.03.2013 19:47
     

    Dobře to děláš, Iviku! grinning smiley

     
  • Autor: Nicola
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 28.03.2013 21:50
     

    Zdavím. Vyzkoušela jsem dětem dávat různé vitamíny, byli pořád nemocné obzlášť, když začaly chodit do školky. Jednou když jsem byla u své kamarádky, tak jsem viděla, jak svému synovi dávala biopron Méďa, řikala, že opravdu synovi prospívá a pomáhá. Tak jsem v lékarně druhý den to také koupila a od té doby nekupuji nic jiného. Dětem opravdu zachutnal, no jo příchut čokolády smiling smiley, ale pomáhá jim na hlavně na imunitu a to je hlavní smiling smiley.

     
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 12.06.2013 11:16
     

    Mně na imunitu u dětiček nejlépe zafungovala probiotika. Dávala jsem jim je už od malička, když trpěly na koliky a prdíky, tak nám pomáhaly probiotické kapičky a později, když děti odrostly, jsme přešli na biopron méďu, kterého jim dávám dodnes a můžu říct, že třeba problém, se kterým se potýká většina rodičů při nástupu dětí do školky, které začnou marodit co 14 dní, se nám zdárně vyhnul a dětskou lékařku navštěvujeme téměř jen na preventivní prohlídky.

     
  • Autor: Alena80
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 31.07.2013 16:38
     

    my používáme celá rodina Hlívu ústřičnou 800 pomáhá nám to všem ať nejsme nemocní, hlavně přes to podzimní a jarní období /škola, zaměstnání/taky jsem se dočetla, že snad ta jediná obsahuje přímo pomletou tu hlívu, jiné pouze nějaký extrakt, tak možná i proto pomáhá

     
  • Autor: mirandaa
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.09.2013 22:14
     

    Také mám dobrou zkušenost s Hlívou 800mg, pomohla mi zvýšit imunitu a díky rakytníku, co obsahuje, se mi hodně zlepšily i kožní problémy

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.