středa 24. dubna, 16:06 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 11
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 26.09.2010 23:12
     

    Oslabená imunita? Máte také problémy s imunitou? Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil. V prvním

    pololetí měl zameškáno 200 hodin .Pak začal

    užívat přírodní produkty OK

    alfa ,Ok omega ,pokud máte zájem

    dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova @seznam.cz skype vlastafu (03-000334)

    love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ščopka

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 30.09.2010 13:05
     

    Mám 2,5 letého kluka. Loni na podzim jsem mu začala pravidelně ráno dávat naši domácí medicínku: rozmixovat česnek, cibuli - smíchat s medem a olivovým olejem. V lednici vydrží do jara - denně (nebo, když jsem si vzpomnělasmiling smiley dostal na špičku lžičky. Více než rok nebyl nemocný. Je ale možné, že je zdravý od přírody - ovoce a zeleninu baští sám dobrovolně, a nikdy jsme ho přehnaně neoblíkali, ven chodí denně.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Akuka

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 04.10.2010 23:05
     

    Martánci,nic moc vitamíny ,ale aspon něco. Koukněte na kouzlobylinek.cz, LPJunior dodá dětem vše potřebné na vývoj kostí ,zraku,růstu atd. Vlivem moderní doby,chybí v zelenině,ovoci dostatek vitamínů atd. Všechny výrobky splnují nejvyšší standart kvality GMP.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Dodo

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 06.10.2010 19:28
     

    Po dlouhém souboji s imunitou jsme narazili na skvost v této oblasti:

     

    [chlorella-a-spirulina.euweb.cz]

     

    mrkněte, stojí to za podívání. Neřeší to jednotlivosti, ale vše, od bifidoflóry ve střevech po produkci přirozeného protivirového prvku v těle NTERFERONU až po posílení bílých i červených krvinek. Zaručené a i praxí ověřené posílení imunity o 40% vhodné i pro kojící maminky a děti od příkrmů. využívá i OSN.

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 15.10.2010 11:38
     

     

     

    Oslabená imunita? Máte také problémy s imunitou? Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil. V prvním

    pololetí měl zameškáno 200 hodin .Pak začal

    užívat přírodní produkty OK

    alfa ,Ok omega ,pokud máte zájem

    dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova @seznam.cz skype vlastafu (03-000334)

    thumbs down

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 15.10.2010 11:42
     

    Oslabená imunita? Máte také problémy s imunitou? Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil. V prvním

    pololetí měl zameškáno 200 hodin .Pak začal

    užívat přírodní produkty OK

    alfa ,Ok omega ,pokud máte zájem

    dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova @seznam.cz skype vlastafu (03-000334)

    flower smiley

     
  • Autor: Karol.V
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.07.2011 15:24
     

    Mám dvě děti ve věku 4 a 6ti let. Obě jsou to krásné holčičky...jen ta starší měla časté zdravotní problémy - chřipky, angíny a s tím spojeny záněty středního ucha. Bohužel jsem byla velmi naivní a zcela jsem se oddala lékařce. Malá dostávala 3 do roka atb. Nakonec jsem pochopila, kde je zakopaný pes. Markétka měla z atb tak vymlácenou imunitu, že její tělo nebylo schopno bojovat jen s malou nákazou. Lékařku jsem změnila a další mi doporučila wobenzym. Teď už je malá v pořádku. Jen mě mrzí, že na mé mládí dva roky doplácela dcera. Jak praví přísloví - dvakrát měř, jednou řeš!

     
  • Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.07.2011 15:29
     

    Většinou je říká řež, ale jestli si to řešila......

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.07.2011 19:04
     

    co to je??? eye popping smiley

     
  • Autor: JarmilaP
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.07.2011 16:40
     

    Jednoznačně na posílení imunity doporučuji Allivictus, měla jsem děti hodně nemocné a tohle na nás zabralo. Mají ho v lékárnách nebo na [www.allivictus.cz]. I mě to pomohlo.

     
  • Autor: kemarka
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 30.03.2012 11:48
     

    Ahoj, také mohu doporučit bylinky OKG (alfa i omega), syn si zvýšil imunitu a není pořád doma ze školky s rýmou, kašlem apod.,a navíc se mu vyčistila pokožka, má atopický ekzém (tatínek má astma,tak jej podědil v této formě), ale naštěstí měl jen červené nesvědící fleky. A já si díky Emulipsu zlepšila trávení a stav jater. Měla jsem doporučení od léčitele pít žaludeční a jaterní čaje a to mi ooopravdu nechutnalo, tak ráda spolknu každý den pár kapek a je to bez trápení smiling smiley Pokud přemýšlíte o bylikách OKG,tak doporučuju stát se jako já zákazníkem na slevě, kdy nakupuju o 40% levněji. Díky slevě jsem vyzkoušela bylinky i na ostatní problémy a mohu jen doporučovat. winking smiley A díky tomu jsem se rozhodla být distributorkou a mám svůj web s bylinkami a články: [www.zdrava-a-krasna.cz]. flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 14.04.2012 15:17
     
    Na chripku/ nachlazeni a vubec celkove na posileni imunity je dobre otuzovani, zdrava strava, pohyb a jako doplnkovou lecbu ja osobne uzivam hlivu ustricnou s rakytnikovym olejem (ten zesiluje ucinek hlivy). Mam pokoj i v chripkovych obdobich. Navic ho delaji i pro deti, jmenuje se hlivacek, je ve forme sirupu winking smiley Da se koupit v lekarnach nebo i pres internet na strankach Vegi
     
  • Autor: Betule22
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 05.06.2012 11:31
     

    Ahoj maminky. Co můžu doporučit na posílení imunity miminek, tak je Biopron junior. Ten nám zabral parádně.

    valosun.cz/kategorie/probiotika/biopron-junior-15-3-zdarma

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 26.06.2012 10:52
     

    Ahoj Bětko. Ten Biopron Junior se dá objednat na těch stránkách jak si poslala? Objednávala jsi ho tam nebo normálně si ho koupila v lékarne volně, nebo na předpis? Díky

     
  • Autor: Betule22
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 03.07.2012 12:37
     

    Ahoj Barborkavz. Já jsem to objednávala přímo z těch stránek, bylo to rychle, taky jsem nevěděla jestli to je na předpis nebo ne, tak jsem to právě objednala. Ale to asi nebude, kdyz se to dá takle objenat smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.