pátek 29. března, 13:05 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 11
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Wobenzym

    Datum: 05.02.2010 14:17
     

    Neužívám nic a neznám co to je nemoc. Pohyb a pestrá strava je tou nejlepší prevencí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Wobenzym

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    CiriN

    Re: Wobenzym

    Datum: 22.02.2010 12:58
     

    Taky jsem do nějakých 30 let nevěděla co je to nemoc, rýmu jsem měla naposled na základce ... Jenže pak přišel zlom a týden co týden mě přemůže nějaký bacil ...

    Takže bych si tu moc nevyskakovala, že zdraví je zásluha životního stylu. Kdo nezažil, neuvěří. Nemoc si holt nevybírá a pak nezbyde než přehodnotit dosavadní zdravý styl života a hledat nějakou pomoc .... Takže asi sáhnu po nějakém tom zázvoru, OKG, Proventanu ...

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.02.2010 18:28
     

    spinning smiley sticking its tongue out Dobrý den chtěla jsem se podělit o moje skušenosti, mněla jsem problémy s imunitou a pak se mně dostal do ruky přírodní produkt české firmy Ok Alfa .Jsem velice spokojená a můžu jen doporučit .Máte-li zájem aspoň nakouknout tak neváhejte coffe smiley [okg-zdravi.webnode.cz] nebo skype vlastafu (03-000334)winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Veronika Nová

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.02.2010 21:21
     

    Dobrý den, přečetla jsem si co jste napsala a měla bych pro vás jiné řešení. Je to ve formě sirupu a dětičky vám to určitě spapají. A určitě už nebudou tak marodit. Pokud by jste chtěla vědět o co přesně jde, tak mi napište na email a já vám řeknu všechno podrobně. Já to synovi dávám také a zatím jsme nemocní nabyli a sestry dcera také ne. Přeji hezký den

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pavel Krameš

    Wobenzym

    Datum: 17.06.2010 10:19
     

    Nevíte někdo, kde se dá koupit nejlevněji Wobenzym? V Praze nebo na internetu...

    Díky P.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Zuzka76

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 16.08.2010 15:03
     

    Nejlepsi hodne zeleniny a ovoce... ale moje deti na ne moc nejsou, bohuzel...yawning smiley( Tak aspon celkem pravidlekne davam multivitaminy (znacky ruzne), kdyz radi chripky nebo chci posilit imunitu - treba ted co maji po nestovicich davam Preventan Junior, ten je ale az od tri let. U mladsiho jen probiotika, kdyz je zapotrebi.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Barbora

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 22.08.2010 13:24
     

    Na posílení imunity mi nejvíce prospívá česneková kůra, jogurty a wobenzym.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.08.2010 14:14
     

    Asi si něco šlehnu eye popping smiley Preventivně, moje imunita právě dostává na prdel.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pavel Krameš

    Re: Wobenzym

    Datum: 05.09.2010 12:09
     

    Už jsem našel, kde je nejlevnější. V jedné lékárně na Karlově náměstí, myslím že Lékárna Císařská.

    P.

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 06.09.2010 11:24
     

    Oslabená imunita?Máte také problémy s imunitou?Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil.V prvním pololetí měl zameškáno 200hodin .Pak začal užívat přírodní produkty OK alfa,Ok omega ,pokud máte zájem dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova skype vlastafu (03-000334) coffe smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 07.09.2010 15:52
     

    Mám dva kluky, 5 let a 16 měsíců, samozřejmě že se je snažim cpát ovocem nebo zeleninou co to jde, ale nevím jak vaše dítka, ale ten starší už tomu moc nedá, s tím mladším je to snažší, ale taky přijde doba, kdy si prostě dobrovolně nic nevezme.

    Když začne tohle počasí, tak prostě nakoupim vitamíny, když byl ten starší malej tak sirup Pikovit, první flaštičku jsem dávala opravdu pravidelně, aby měl alespoň základ, druhou už jme brali, mno když jsem si vzpoměla, nebo pravidelně když na nás něco lezlo, krom pár dní kašle a unudlanýho nosu zatím nic vážného, antibiotika jsme zatím nebrali ani jednou, teď když je starší tak mu kupuju marťánky, ty berem pravidelně jen první měsíc, když se blíží čas chřipkovejch epidemií dávám mu preventan junior. Jakmile se ale přiblíží jaro a pak do konce léta nedostává nic. S tím mladším to budu dělat stejně, jen místo Pikovitu zkusíme Marťánky sirup.

     

    Vím, že plno rejpalů řekne, pane bože chemii dětem? Já si říkám, lepší chemickej vitamín C, než rádoby přírodní produkt nabitej vitamínem E. eye rolling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    BramborkaB.

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 15.09.2010 13:28
     

    Detska imunita... vecne tema. Ja tedy taky zkousim leccos, samozrejme krom co nejvetsiho prisunu ovoce a zeleniny, tedy coby prirodnich zdroju vitaminu, tak davam i klasicke vitaminy pro deti, typu martanci atp. Kdyz je potreba extra posileni imunity (ted po nestovicich,v dobe chripek), tak nasazuju preventan junior, mam s nim dobre zkusenosti. Pro mladsiho pak laktobacily. Na tohle tema je diskuzi spousta, co me se jeste libilo je to otuzovani, i kdyz musim priznat ze moje deti moc otuzile nejsou. naopak solna jeskyne me vylozene zklamala, za hodne penez mi neprisel efekt nijak vyrazny, a to jsme meli permici.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Eva K.

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.09.2010 14:19
     

    V lékárně se dá koupit i rakytníkový sirup smiling smiley

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.09.2010 14:50
     


    Majka napsal(a):

    Asi si něco šlehnu eye popping smiley Preventivně, moje imunita právě dostává na prdel.

    nedělej to! nono smiley pár si jich tady něco šlehlo a vidíš jak to dopadlo grinning smiley

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 26.09.2010 23:11
     

    Oslabená imunita? Máte také problémy s imunitou? Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil. V prvním

    pololetí měl zameškáno 200 hodin .Pak začal

    užívat přírodní produkty OK

    alfa ,Ok omega ,pokud máte zájem

    dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova @seznam.cz skype vlastafu (03-000334)

    coffe smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.