pátek 19. dubna, 08:46 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 11
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 22.09.2009 00:04
     

    Wobenzym asi nebude špatný, ale ta cena je fakt neúnosná confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 22.09.2009 17:20
     

    Ivco koupila jsem ho manzelovi kdyz se mu stal ten uraz s kolenem...nakonec se to teda nejak vstrebalo a na op nemusi, ale ze zacatku opravdu jedl ty konske davky eye rolling smiley Pokazde kdyz jsme se na to zeptali doktora, odpoved znela- urcite to neskodi, ale za tu cenu to rozhodne nestoji!!! Tak nam ted stoji doma to nejvetsi baleni sad smiley bylo totiz nejvyhodnejsi, ikdyz teda pekelne drahy angry smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenička a brouček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 27.09.2009 22:01
     

    Tak já na posílení imunity dávám přírodní produkt Ok alfa. Osahuje 18 bylinek. Malej chodí do školky a zatím zvládáme vše bez nemoci. více informací najdete take na [www.okg.tym.cz]

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 08.10.2009 19:14
     

    coffe smiley Dobrý den přeji všem .Stále se tady diskutuje o imunitě a co na ní .Máte-li opravdu zájem něco s tím dělat nabízím přírodní produkty od české firmi,k nahlédnutí nabízím tyto stránky [okg-zdravi.webnode.cz]

    zde se dozvíte jak na to a je to opravdu velmi jednoduché jen mít zájem.Přeji Vám pěkný zbytek dne Vlasta.

    Vlasta.Fucikova@seznam.cz.....skype...vlastafu.......03-000334 flower smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 08.10.2009 19:22
     


    suee napsal(a):

    Ivco koupila jsem ho manzelovi kdyz se mu stal ten uraz s kolenem...nakonec se to teda nejak vstrebalo a na op nemusi, ale ze zacatku opravdu jedl ty konske davky eye rolling smiley Pokazde kdyz jsme se na to zeptali doktora, odpoved znela- urcite to neskodi, ale za tu cenu to rozhodne nestoji!!! Tak nam ted stoji doma to nejvetsi baleni sad smiley bylo totiz nejvyhodnejsi, ikdyz teda pekelne drahy angry smiley

    když už to máte, proč to nekonzumujete??? eye popping smiley Určitě to má nějakou dobu expirace, zbytečně to pak vyhodíte, ne?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 08.10.2009 20:32
     

    Ale jo zrovna vcera rikal, ze ho zase zacne jist, ze k necemu to musi bejt dobry grinning smiley

    Sla jsem se na nej radsi mrknout winking smiley trvanlivost 01-2011 tak to snad sezobeme

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil suee (08.10.2009 20:34)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.10.2009 12:45
     
    dsc_0001.jpg
    Další fotografie:

    Já se teď posiluju rakytníkem (dostala jsem obalenou větvičku v lékárně od hodné paní magistry, ozobávala jsem ho jen tak a teď jsem ho otrhala a smíchala s medem, aby to jedly i vnučky) a taky zázvorem. Jednak jsem si koupila čerstvý (ten míchám jemně nastrouhaný s citronem a medem - poměr tak, aby to bylo poživatelné, ten čerstvý zázvor je hodně ostrý) a pak ještě kandovaný a nějaké želatinové zázvorové bonbony (jsou ke koupi v prodejně zeleniny u Vietnamců). Věra

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.10.2009 14:53
     
    Uff...zazvorom som sa liecila "dvakrat" eye rolling smiley...pred rokmi - prvy a posledny raz!..Caj s citronom a medom ked som mala nejaku virozu( recept kamosky Stepkygrinning smiley)...Uff, odvtedy ma na to nikdo nenahovori!!!
    Hihi, kecam, ked s clovekom je zle, je schopny aj..... psich kusov... smoking smiley
     
  • Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.10.2009 15:02
     

    Zázvor??? Můj nejmilejší čaj, čím silnější tím lepší coffe smiley thumbs down

     
  • Autor: donny0007
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.10.2009 20:10
     

    ahoj ráda bych vám doporučila finské bylinky. Pokud byste měli zájem napište mi prosím, jsou tam i bylinky pro děti. Děkuji donny0007@centrum.cz

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.10.2009 12:56
     
    Asi som to uz v niektorej diskusii spominala, ze pred par rokmi som sa dostala do velmi zaujimavej debaty s jednym lekarnikom (mal nieco okolo 40r.), ked som hladala urcity doplnkovy vyzivovy pripravok( doporucil kamarat z Nemecka).... a kedze take nieco ani nahodou nemali, chcela som aby mi doporucil nieco na celkove posilnenie organizmu - pre manzela...
    Viete co mi vtedy povedal?..ze aby som vacsinu takychto casto popularnych produktov brala s rezervou. Oni sice obsahuju liecive zlozky, ale...v relativne malom pomere, lebo takto mnohe firmy obchadzaju pomerne prisne predpisy pre uznanie lieciv. Ponukaju produkty, ktore maju nizsi obsah ucinej latky a teda su menej ucinne ako schvalene lieciva, ale na druhej strane je tu nebezpecie, ze uvedene latky sa pri dlhodobom uzivani, alebo uzivani vacsich davok - mozu kumulovat v organizme a vtedy uz nekontrolovane posobia na organizmus..a dokonca ho mozu poskodzovat..
    Uff...takze teraz si vyberte! Na jednej masirovanie mozgov bombastickymi reklamami...na druhej v podstate asi logicky a realny pohlad odbornika ( ktory tymto postojom vlastne "ide proti sebe"- svojmu biznisu..)
    -----------------
    Nooo...asi neostava nic ine, len zlata stredna cesta.... spravna zivotosprava, vyvazena strava..a len v pripade potreby siahnut na nieco, co naozaj moze trochu organizmu napomoct..
    -------------------
    Oni vlastne napr. aj take bylinky mozu byt liekom i...nemusia byt ..Minule som prave pocuvala v rozhlase relaciu s jednou asi dost starsou bylinkarkou(presne si uz nepamatam, ale sa mi mari ze mala vystudovanu dokonca farmaciu) , ktora apelovala na posluchacov, aby aj bylinkove caje nepouzivali dlhodobe, ale ich striedali. Dokonca uviedla priklad aj sipok - ze tym ako sa zmenil zivotny styl a stravovanie nasich generacii aj sipky uz na nas organizmus inak posobia ako na nasich predkov, ktori mali uplne iny prijem latok ako my... preto ani sipkovy caj sa nema konzumovat denne..
    -------
    Hm...a na tento clanok som narazila vcera v novinach - tak som vam ho pohladala na nete..Ona ta echinacea mmt. je fakt velmi popularna a casto sa s tym stretavam, ako si ju ludia navzajom odporucaju...aleeeeee vidite, nic nie je take ako sa zda na prvy pohlad..confused smiley

    [www.pluska.sk]
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.10.2009 13:33
     

    Keria já už taky slyšela, že to je jen reklamní tahák na peněženky. A taky od odborníka ...tak si fakt vybersad smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.10.2009 14:28
     


    jaja99 napsal(a):

    Zázvor??? Můj nejmilejší čaj, čím silnější tím lepší coffe smiley thumbs down


    Od včera také mé oblíbené pitíčko grinning smiley teda hlavně při nachalzení eye rolling smiley

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 01.11.2009 20:26
     

    winking smiley Zdravím všechny co se zajímají co užívat na posílení imunity .Jde o přírodní produkt od české firmy .Zde máte možnost se něco dočíst [okg-zdravi.webnode.cz] nebo pište skype vlastafu 03-000334coffe smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.11.2009 22:16
     


    suee napsal(a):

     

    jaja99 napsal(a):

    Zázvor??? Můj nejmilejší čaj, čím silnější tím lepší coffe smiley thumbs down


    Od včera také mé oblíbené pitíčko grinning smiley teda hlavně při nachalzení eye rolling smiley

    Fakt to funguje??? Dneska mi to zrovna radila kolegyně... a´t si koupím čerstvý zázvor, strouhnu trochu do hrníčku a zaleju horkou vodou. Že je to prý trochu trpké, ale na nachlazení geniální... no, když si představím tu chuť, nevím, jestli se odvážím confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.