pátek 29. března, 12:58 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 11
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.07.2009 20:59
     


    drahus napsal(a):

    Česnek je vynikající, ale kdo s dotyčným má vydržet, coooo? smoking smiley

    Já mám po něm imunitu jako řemen, ale žlučník v pr**** spinning smiley sticking its tongue out

    drahu, kdysi jsem zkoušela ten v tabletách a tam se zápachem skutečně problém není... tak jedině se vydat touto cestou smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.07.2009 21:01
     

    K Wobenzymu - cena je strašlivá thumbs up . Manželovi ho kdysi doporučili užívat po operaci ruky, ale aby to mělo smysl, musí se skutečně dodržovat daná množství - myslím, že zpočátku se má brát méně, ale postupně se člověk má dostat cca na 3x10??? tablet denně??? Ono se to asi lidem zdá za ty peníze hodně, tak "šetří", a pak je asi ten výsledný efekt nijaký nebo pramalý.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.07.2009 21:23
     
    Hm...poslusne sa hlasim k tunajsim klonom....dtto nic nedotiahnem do konca...a mnohe- obcas aj mozno osozne - zapadne v supliku...
    Tak dopadol aj moj pripravok z hlivy ustricovej - ktory som konecne!! rychlo zacala brat pri poslednej viroze.. Hm...a "obligatny" zapal priedusiek sa vtedy nekonal, i ked to vyzeralo dost na zaciatku povazlive...lenze ked tazkosti pominuli, na tabletky som zabudla..
    Noooo....a teraz treti den ma uz pobolieva hrdlo a pokaslavam ( minuly tyzden som opatrovala obidvoch vnukov ...s virozou, dostal ju aj syn..) ...
    Uff, asi tu krabicku s tabletkami zas vytiahnem.. eye rolling smiley..mozno druhy pokus sa podari...a doberiem to tak ako sa ma cele!!
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Michaela Princová

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.07.2009 08:25
     

    Mohu doporucit vyrobky OKG, uzivame je cela rodina a dcera 2.5 nebyla nemocna, vylecili jsme i ekzem. Jou to ciste prirodni produkty, vhodne od naroze ni az do... [www.okg-fit.cz] thumbs down

     
  • Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.07.2009 11:55
     

    Na srdce jsou Poděbrady, na posílení imunity parlament!

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.07.2009 11:59
     


    Blb napsal(a):

    ... na posílení imunity parlament!


    ...hm, len by ma zaujimala suma, ktoru taka imunita stoji.... winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Romana Vrabelova 03-000627

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 18.07.2009 19:41
     

    Dobry den,

    Muzu Vam doporucit prirodni produkty.Presneji OK alfu +

    Ja ho davam kazde rano moji 17mesicni dcerce a muzu rict,nam dost pomaha.Kdyz je obdobi chripek atd tak my jsme vpohodethumbs down Parkrat se pbjevila ryma a vypadalo to,ze na ni opravdu neco dolehne,ale nakonec se z toho dostala.

    Takze ja vrele doporucuji.

    Ok alfa stoji 900kc a vydrzi az na 3mesice,takze to stoji za to.my ji uzivame hlavne v obdobi zimy.

    Pokud mate zajem,nebo chcete nejake dalsi informace,napiste mi.

    Limetka44@seznam.cz

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 19.07.2009 15:27
     

    Lze koupit i normálně v lékárně???

     
  • Autor: vrana
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 07.08.2009 10:40
     

    Ahoj. Vůbec s ničím neváhejte. WOBENZYM. Já dávám děckám 2x do roka kůru We a vyhýbají se jim všechny chřipky. Zdá se mi, že to pomohlo i při alergii. Zdánlivě vyšší cena se bohatě vrátí.

    Gábi

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    vlastina

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 03.09.2009 21:52
     

    ahoj Anavi ve vašem případě bych taky radši zvolila šetrnější věci třeba právě přírodní produkt od české firmy jde o OK omegu a OK alfu .Podrobnější informace ti poskytnu na skype vlastafu .03-000334flower smiley

     
  • Autor: tamara.s
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 11.09.2009 14:30
     

    Souhlasim s Gábi. taky dávám dětem Wobenzym a jsou bez chřipek a angínsmiling smiley Bereme ho celá rodina a nemůžeme si ho vynachvalit. je pravda, ze je drazsi, ale jsem si jista, ze se investice vyplaci.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    vlastafu

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 14.09.2009 11:07
     

    Venku je příjemné babí léto, ale chladná rána a chladné počasí tluče na dveře. Předejďěte nachlazení a posilte svoji imunitu pomocí pouze přírodních produktů. Velmi ráda Vám poradím a pomohu. Kontaktujte mě prosím: ''.phorum_html_encode('Vlasta.Fucikova@seznam.cz...skype...vlastafu').''...03-000334coffe smiley flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 14.09.2009 13:49
     

    A proč to nejde tady pro všechny..nějaká ta rada?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenka Danšová

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.09.2009 22:59
     

    Dobrý den,

    pokuť marně hledáte nějakou alternativu na imunitu tak já jí našla. Znáte účinky Colostra? Přezdívá se mu mléko prvních hodin života je to čistý produkt a k nezaplacení.Pomáhá skvěle mám výborné zkušenosti. Tak pokuť by tohle někoho zajímalo písněte mi fakt to stojí za to, moje dvě ratolesti jsou bez nemocí, alergií apod.

    lenka.danisova@seznam.cz

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 21.09.2009 23:36
     

    Pokuď se chceš podělit o dobré zkušenosti, tak to písni sem, ať se to dostane k více lidem. Ušetříš čas sobě i nám. Věra

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.