úterý 16. dubna, 11:07 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 11
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Danča

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 19.05.2009 16:33
     

    Ahoj,

    doufám, že ti taky trochu pomohu. Mám dcerku (7let) a odmalička jsme se potýkali s její slabou imunitou a nebylo toho málo co jsme zkoušeli. Každopádně zdravá strava je na prvním místě! Asi před rokem a půl jsme dostali od doktorky tip na Wobenzym. Musím říct, že od té doby je Natálka mnohem odolnější.

     

    Držím palce s léčbou u tvých dětí. Měj se krásně

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 11:08
     

    Kéž by nebyl tak nechutně drahej. Já ho zmlsala za tisíc korun a nic. angry smiley thumbs up

     

    Danča napsal(a):

    Ahoj,

    doufám, že ti taky trochu pomohu. Mám dcerku (7let) a odmalička jsme se potýkali s její slabou imunitou a nebylo toho málo co jsme zkoušeli. Každopádně zdravá strava je na prvním místě! Asi před rokem a půl jsme dostali od doktorky tip na Wobenzym. Musím říct, že od té doby je Natálka mnohem odolnější.

     

    Držím palce s léčbou u tvých dětí. Měj se krásně

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 14:47
     

    Spike, je to jiné, když dáš odkaz ty a když ho dá buď neregistrovaný nebo právě zaregistrovaný uživatel, který nám dobrosrdečně ukáže nějaký výrobek, vychválí ho do nebe, a už ho/ji nikdy nevidíme. Asi je to součást marketingu confused smiley. Neplacená reklama. Nicméně rady uvítám, neboť chci být zdravá a nedaří se mi to už několik měsíců. Udělala jsem kolečko po doktorech, že to tedy nebudu přecházet, ale doktoři mě v tom nechali - pár základních vyšetření až na chudokrevnost nic neodhalilo a já se plácám ve zvýšených teplotách cca 37,5 - 38´C pořád.

     

    Takže - co na imunitu, očistu organismu, chudokrevnost? Dnes jsem (na radu Jolany, zkušené a poctivé udržovatelky svého zdraví) zahájila aspoň to nejmenší - během dopoledne vypít litr vody s půlkou citrónu. Je to dobrý, svěží, zadarmo a člověk aspoň udržuje pitný režim. Vrátila jsem se k užívání grepových kapek...

    (Mám strašnej problém, že vůbec nejsem důsledná, fakt jsem hrozná, hrozná. Vždycky si nakoupím kdovíco, bylinky, čaje, kapky, blabla, a za pár dnů se na to vyprdnu, nedokážu to... Pomoooooc!!! sad smiley)

     
  • Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 15:07
    Hodnocení fotografie "Co na posílení imunity?": 3
     

    tak Stano možno poradím,môj manžel musel začať pred dvoma rokmi užívať každodenne 2xdenne tabletky,vždy však na to zabúdal a tak ma to už moje stále pripomínanie nahnevalo a vymyslela som plán,ako ho to naučiť

    narobila som si z papieru tabuľky,kde som napísalaTABLETKU RANO--VEČER ,rozmiestnila som ich po byte na viditeľné miesta,po dvoch mesiacoch som to zredukovala na tri lístky--jeden na chladničke,potom na nočnom stolíku a posledný sa osvedčil najviac v kúpelni na zrkadle a naozaj to pomohlo,dokonca toto začali prektizovať aj naši známi

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 15:12
     

    Ono to ani neni vždycky, že bych zapoměla, já prostě nějak přestanu... Bééésad smiley. Ale napadá mě tvůj systém zdokonalit na vyrobení tabulky, kde bych si odškrtávala - odškrtávání splněných úkolů mě baví. Takže na každý den kolonku "grep", "půl litr vody s citronem", "půl litr čaje Imunostim" (jen jako příklad...) Zkusím to takto. Teď "jenom" stanovit plán léčebné/očistné kúry... eye rolling smiley eye rolling smiley Asi vytáhnu z půdy literaturu...

     
  • Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 15:29
     

    Stano držím palce a prajem pevné nervy a maj vždy na mysli, že investícia času a peniazí do seba samého, je investícia najlepšia!!!

     
  • Autor: vrana
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 21:06
     

    Tak to je ale pěkný nesmysl. Ať už jde o reklamu nebo ne, Wobenzym užívá syn po dlouholetých problémech s imunitou a kvůli tomu mnoho dalších a od té doby se strašně zlepšilo. Je možné, že jsi ho užívala špatně, protože je nutné dodržet na lačno. Mimochodem manžel ho bral po operaci a doktoři nevěřili vlastním očím. O jizvách ani nemluvím.
    Tak hlavně, ať něco pomůže, cokoliv.

    Ahoj Gába

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 21:14
     

    Česnek je vynikající, ale kdo s dotyčným má vydržet, coooo? smoking smiley

    Já mám po něm imunitu jako řemen, ale žlučník v pr**** spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 22:23
     

    Já vím, že funguje... Nechtěla jsem, aby to vyznělo takhle. Wobenzym je dobrej, ale myslím, že bych ho musela užívat dýl - aspoň to jedno balení za těch dva a půl či jak - a to je fakt hodně. Já vybrala tuším 160 tablet a výsledek je, že jsem dostala hnisavou angínu - osobně jsem z toho nabyla dojmu, že to bylo v rámci nastartovaného čištění organismu přísunem enzymů...

    vrana napsal(a):

    Tak to je ale pěkný nesmysl. Ať už jde o reklamu nebo ne, Wobenzym užívá syn po dlouholetých problémech s imunitou a kvůli tomu mnoho dalších a od té doby se strašně zlepšilo. Je možné, že jsi ho užívala špatně, protože je nutné dodržet na lačno. Mimochodem manžel ho bral po operaci a doktoři nevěřili vlastním očím. O jizvách ani nemluvím.
    Tak hlavně, ať něco pomůže, cokoliv.

    Ahoj Gába

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 22:24
     

    Já česnek miluju, cpu ho všude, ale samotnej ho nerozkoušu, to nedokážu - dělá mi to hrozný věci se žáhou. eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.06.2009 22:26
     

    Stano, to je dost podobný, jako s různými dietami - může si je dovolit jen někdo. To je pěkně v čudu! A když ti nízkou imunitu zjistili u doktora, oni ti nedali tablety na posílení imunity, abys je nemusela platit?

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 03.06.2009 08:20
     

    Ona mi nezjistila nízkou imunitu, copak se dá nějak exaktně zjistit??? Nicméně ne, nedala. Ani na tu anémii. Jen mi to kamarádsky oznámila. angry smiley Ale ještě tam stejně musím pro výsledky z rtg plic, tak snad z ní něco vymámim.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 03.06.2009 08:28
     

    Ano, snížená imunita se z krve zjistit dá. Pravděpodobně je něčeho málo nebo to "něco" chybí

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Paja

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 08.06.2009 14:18
     

    Ahoj, nevím jak staré máš děti, ale já jsem na podzim a přes zimu dětem zkusila dávat probiotika, Infant dophilus. Docela hezké popisy najdeš tady [www.promimino.cz]. Nevím jestli to byla náhoda, ale oba dva se skoro celou zimu drželi.thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.07.2009 20:56
     
    Stano napsal(a):

    (Mám strašnej problém, že vůbec nejsem důsledná, fakt jsem hrozná, hrozná. Vždycky si nakoupím kdovíco, bylinky, čaje, kapky, blabla, a za pár dnů se na to vyprdnu, nedokážu to... Pomoooooc!!! sad smiley)

    Zdravím tě, klone můj... sad smiley.

    Kdysi jsem zašla k léčiteli, doporučil mi hodně dobrých bylinek, fakt jsem se cítila líp a co myslíš? Po 14 dnech jsem se na to vykašlala, sotva se mi udělalo líp, tak bylinkové čaje byly ve skříni zastrkávané dál a dál, až nakonec skončily v koši jako prošlé... tenkrát v tom bylo fakt dost peněz a já na sebe byla dost naštvaná sad smiley.

    Od té doby dvakrát vždy zvážím, co si koupit a jestli se dokopu k tomu, abych aspoň chvilku! dodržela nějakou pravidelnost, aby to mělo smysl... sad smiley ach joooo!

     

    tuším, že tu byl odkaz na stránky celostní medicíny. Tu já teda propaguji taky kde se dá, takže bych snad v tomto případě ani ze skryté reklamy nepodezírala.

    [www.prozdravi.cz]

    [www.celostnimedicina.cz]

    - tam běžím pokaždé, když mám já nebo někdo z rodiny problém. Je tam na mailu i lékař, který do druhého dne odpoví a poradí příslušné kombinace léků nebo schválí vámi vybrané. Vždy naprostá spokojenost a v mnoha případech už nám to opravdu pomohlo thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.07.2009 21:02)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.