čtvrtek 28. března, 20:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567891011 | další
    Aktuální stránka: 1 z 11
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 31.07.2007 11:24
     
    Nedávám žádné tablety, žádné zázračné nápoje. Děti dostávají dostatek ovoce a zeleniny, mají dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, přiměřeně se oblékají (někdy teda negrinning smiley ). A musím zaťukat...nemarodíme. Kdyby nebyly preventivní kontroly, tak snad ani doktorka neví, že je mám. winking smiley Sem tam nějaké to nachlazení...ale fakt jen vyjjímečně.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 31.07.2007 12:35
     

    Moni, závidím. No ty naše se právě pořád ládují ovocem a zeleninou - dokonce dobrovolně a navíc je to většinou od našich ze zahrady, takže opravdu zdravé, nehnojené.

    Kluci jsou venku téměř furt, za každého počasí. A oblékám je spíš méně, aby nevylezli ven a nebyli nemocný. A stejně pořád jsou sad smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 31.07.2007 18:43
     
    Jak předcházet, to asi teoreticky všichni víte - otužovat a hodně vitamínů. Co mohu ale doporučit při nachlazení, když už k němu dojde. Kromě cibule s medem, což je hnusný, jsem praktikovala s velkým ůspěchem černou ředkev. Ta se vydrbe pod tekoucí vodou kartáčkem NELOUPAT!!! A nakrájí se na půl centimetrová kolečka, která se proloží moučkovým cukrem. Do misky plátek ředkve a posypat ukrem a opakovat. Najednou tak zhruba půlku ředkve. Přikryjeme a dáme do ledničky. Během chvilky se udělá syrup, který dáváme dětem 3-4x denně polévkovou lžíci. Je to moc dobré a protože ředkev obsahuje přírodní antibiotika, také velmi účinné. Když uděláte celou, nestačíte jí využívat a zkazí se.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 01.08.2007 13:22
     

    drahus: je pravda, že si vzpomínám, že tohle jsme kdysi doma taky praktikovali. A pak tuším nějaký cibulový čaj, ale ten byl opravdu hnusný smiling smiley.

    Ta šťáva z cibule s medem mi docela chutná.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kačka

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 03.03.2008 16:15
     

    Ahojky,

    na posílení imunity bych doporučila přírodní doplňky stravy od české firmy. Kamarádka to láduje dětem pořád a dokonce jimi zbavila dvouroční Kristýnku atopického ekzému. Bohužel já děti nemám, ale chtěla bych vám to aspoň poradit.Tyto výrobky totiž tělo hlavně pročišťují. A pamatujte že jen pročištěné tělo je opravdu zdravé.flower smiley Jestli chcete napište mi prosím na mailík chalupovakatka@seznam.cz

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 04.03.2008 14:11
     
    Kačko, pokud si tu jen neděláš reklamu a můžeš doporučit něco spolehlivého, nemohla bys sem napsat přímo název produktu??? My si tu totiž radíme tak nějak neziskově flower smiley . Díky za pochopení.
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 04.03.2008 18:22
     

    Anavi: my jsme si tím prosli taky.

    V jeho 4 letech, kdyz sel do skolky, to bylo fakt skoro ob týden.

    Za rok tak jednou do mesíce a letos, nekecám byl v podstate jenom jednou nachlazený a to nijak dramaticky. Je fakt, ze ho nechávám doma, kdyz má rýmu, protoze se bojím, aby si zase neuhnal zánet str. ucha, ted to jeste jde, nechodí do skoly. Na vzduch chodí to jo, a ovoce, no sní minimálne jedno jablko denne, nekdy dve, tot vse. Obcas hrozny, velmi zrídka banán. Zeleninu vubec.

    Nevím, jestli se to zlepsilo tím, ze uz je opravdu starsí a jeho imunita lepsí anbo taky tím, ze poslední rok pije skoro kazdý den actimel. Jinak mu nic jiného, jako vitamíny nebo podobne nedávám. Nemyslím si, ze je to zrovna zdravé, dávat mu chemii, pokud není zrovna chudokrevný apod. Mozná, ze mu ten actimel fakt pomohl, ale rozhodne neublízil.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 04.03.2008 22:19
     
    Didi, ten Actimel mu moc nejel, mladšímu chutná, ale starší to stejně nikdy nedopil. A navíc - já zase o zázračných účincích tohoto nápoje moc přesvědčená nejsem... Ale zkusit se má cokoliv, to je zas fakt.
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 04.03.2008 22:28
     

    Anavi: se taky divím, ze mu chutná. Taky moc neverím na reklamy a pod., ale uz jsem nekolikrát cetla v ruzných pojednáních, ze se nevylucuje, ze by to melo vliv na posílení imunity. Kdyz to hned nezavrhnou, tak aspon neco.

    I kdyz u malého to bude asi fakt tím, ze uz si to vybral a mozná taky, ze je ted v mnohem mensím kolektivu. Dokonce chodí ted na plavání a zatím dobrý. toho jsem se bála, ze to odstune.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kurioko

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 06.04.2008 20:44
     
    Na vitaminy v tabletkách jsem velice opatrná, zejména po upozornění lékaře, že nedávno dokonce vědci zjistili, že lidé, kteří baští pravidelně chemické vitamíny, umírají dříve. Jestli jsou děti tak často nemocné, tak jste určitě absolvovala alergologické vyšetření. Jinak se držím starých až velmi starých záležitostí - česnek, kysané zelí, cibule. Jak česnek, tak cibule likvidují nežádoucí mikroby a kysané zelí je výborné (nenadýmá, obsahuje kyselinu mléčnou a navíc vlákninu). Žádné sladké limonády, minimálně barevné sladkosti (barviva). Ta ředkev je dobrá. Musím zaťukat, ale celkem to funguje a děcka až na občasné prochladnutí mi nemarodí. A při rýmě doporučuju vynechat nezakysané mléčné výrobky. To mám taky vyzkoušené.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenka Tarabová

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.01.2009 09:50
     

    Dobrý den!

    Sice je váš článek trochu z minulostismiling smiley , ale třeba se k vám moje odpověď a rada dostane. Také jsem měla problémy s velice častým onemocněním svých dětí,hlavně když šel prostřední v září do školky. Nosil domů bacily a marodili, jak nejstarší 12letý tak naše mimčo 18měsíční. Stalo se, že jsem měla plnou kuchyň léků a kapek a siroupků. A to opakovaně každých 14 dní. Když jsem z tolika léků už byla nešťastná, začala jsem hledat na internetu nějaké řešení. A našla přírodní produkty. bio,české výroby, a tak jsem to zkusila. Výsledky,které udávaly byly neuvěřitelné. Mohu říci,že děti již od listopadu nemarodili a to nějaké nachlazení, velice mírné ustoupilo hned druhý den.

    Ráda se s vámi podělím o více informací osobně. Napište mi na mail a nebo pošlete telefonní číslo. Spojím se s vámiwinking smiley

    S pozdravem

    Lenka Tarabová

    +420739351444

    tarabova.lenka@keli.cz

    skype: aknel.tria

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.01.2009 09:54
     

    Lenko, nic ve zlém, dobré rady vítáme, ale KONKRÉTNÍ. Napíšeme: tento lék mému dítěti pomohl, můžete ho koupit tam a tam. Tohle považuji bohužel spíš za reklamu. sad smiley

    Když mi někdo dá odkaz, ráda si to prostuduji, ale psát si o tom maily nebo domlouvat osobní návštěvy, na to většina z nás nemá nejspíš čas ani chuť sad smiley.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenka Tarabová

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.02.2009 15:49
     

    Dobrý den! právě proto jsem dala na sebe kontakty, abych mohla dát rodiči,který má zájem svému dítěti pomoc, odkazy na tyto produkty. Věřím, a mám i takové zkušenosti,že rodič,který chce pro své ratolesti něco udělat, nemá problém napsat mail nebo kontaktovat na skype. To nic nestojí jen trochu času. Já jsem svým dětem pomola stejným způsobem. Já vím,že takových věcí je na internetu dost a dost, ale někdy to musíme risknout s tou důvěrou. A nutit vás nikdo k ničemu nebude. děkuji za pochopení

     
  • Autor: zdenka
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 29.04.2009 13:01
     

    Dobrý den,chtěla bych se podělit o svoji zkušenost. Já dávám denně své holčičce přírodní výrobek firmy OKG a jsem s ním maximálně spokojená.Běžné nemoci jako angina,chřipka,nachlazení se nám vyhýbají. Nemusí užívat žádné antibiotiky a to je velké plus. Ráda pomůžu i Vám smiling smiley

    Zdenca.Havlova jsem na seznamu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.