čtvrtek 28. března, 16:30 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 11
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.11.2013 17:52
     

    dadada, pod to se ti podepíšu thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: Mispulina
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 03.07.2014 20:50
     

    Já to spíš řeším přírodou, s dětmi se snažím chodit hodně ven, naučit je, že není dobré a špatné počasí (jakože sluníčko a vítr), stačí děti dobře obléknout a venku se může být téměř pořád a to má podle mě velký vliv. Zároveň se snažím jim poskytovat zdravou stravu, ale asi se shodneme na to, že je určitý věk, kdy dětem můžete říkat, že mrkev je sladká, dobrota a cosi dalšího a oni jí stejně nesní grinning smiley Ale je fakt, že v takových těch krizových obdobích jako je podzim, se snažím jim tu imunitu taky podporovat ještě nějakými doplňky, ale většinou jen probiotiky, protože mám u sebe odzkoušený biopron forte, tak jim kupuju to stejné jen pro děti (je to nějaký méďa). Jinak se snažím do nich nic moc necpat :/

     
  • Autor: ewa
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 14.07.2014 18:32
     

    vitamíny, zdravý životní styl, pobyt na čerstvém vzduchu

     
  • Autor: KackaP
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2014 06:45
     

    Ahojky, tu jsem skoušela a moc mi nepomohla, užívala jsem asi 2 měsíce, tak to byla možná krátká doba...Teď užívám biopron premium už nějakou dobu a nemůžu proti němu říct křivého slova. Dozvěděla jsem se o něm od Tchýně, která mi ho dala, když jsem brala antibiotika a začala jsem mít problém se zažíváním kvůli nim. Pak jsem si ho začala kupovat i na další problémy, upravil mi zažívání, které mě trápilo snad odmalička, což považuju za velké pozitivum a navíc mi funguje i jako podpora imunity, užívám ho už celoročně, jako prevenci.Navíc od Valosunu kupuji i pro děti Laktobacílky višňové a jsou taky zdravé jako řípa. Dřív jsem si vždycky kupovala taková ty děsně drahá probiotika, ale zrovna ten biopron premium je důkaz, že dneska už neplatí čím dražší, tím lepší, protože v mnoha případech se neplatí za lék, ale za značku ....

     
  • Autor: KackaP
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2014 07:06
     

    Já nejsem příznivcem vitamínových doplnků , ale probiotikám říkám velké ano!!!!. Můj důvod proč ano? Potom, co jsem vloni nastoupila po mateřské do práce a malou dala do školky jsem musela názor přehodnotit. Malá byla za ten rok asi 5x nemocna a z toho jí doktorka dala 3x antibiotika, já samožřejmě musela na oštřovačku a v práci to vypadalo na vyhazov!!! V dnešní době jsem fakt ráda, že mě po mateřské přijali zpět a nemůžu si dovolit o práci přijít!!! Navíc do toho prázdniny, kdy jsem si vyčerpala skoro celou dovolenou abych hlídala, protože babičky nám chodí ještě obě do práce. Tak jsem se bavila s holkama a doporučili mi abych se zaregistrovala na unikatnilekarna a tím získala 30% slevu na vše a koupila malé třeba ty cucací višňové Laktobacílky. Píší ,že jejich výrobky jsou přírodní.Tak jsem učinila a malá je bere asi 4 měsíce a vypadá to slibně, už skoro měsíc ve školce pořád je fit!!! Ttak uvidíme co nám pobyt ve školce dál zase přinese. Jinak co se týká stravy a životosprávy tak vitamínů má habakuk, babi má zahradu takže ovoce a zeleniny dostatek a navíc jí to i chutná, takže memusím nutit!!!Sýry má taky ráda, ale jogurty ne... takže opět probiotika pro náhradu... winking smiley

     
  • Autor: KackaP
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 05.10.2014 10:57
     

    Jo anavi to s tebou souhlasím, ale třeba se někdo chytne... Já přidávám svou zkušenost, taky je to více méně reklama.... ale jak píšeš je asi lepší vložit přímo odkaz ať si každý přečte co potřebuje vědět: opps nejde mi to vložit, takže takhle je to unikatnilekarna a Laktobacílky pastilky. My používáme tohle, jsou to višňové pastilky a dětem chutná a hlavně pomáhá. My celkově od Valosunu používáme dost doplňků, protože jsem se registreovala a získala jsem 30% slevu. Nakupuji tam i pro prarodiče a pro rodiče... Však se podívejte co vše mají v nabídce...

     
  • Autor: jarusoko
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 07.10.2014 19:55
     

    Mým dětem bohužel pohyb a pestrá strava nepomohly. Hned po nástupu do školky starší syn dostal infekční zápal plic a pak už se to vezlo. Osvědčily se mi preparáty z hlívy ústřičné. Hodně se to spravilo.

     
  • Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 25.02.2015 14:10
     

    Určitě cvičit a aktivni životní styl. To pomáhá dost.

     
  • Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 19.04.2015 15:23
     

    Životní styl a psychika je samozřejmě základ úspěchu. Z preparátů mám nejradši Wobenzym, který mi pomohl vyřešit řadu chronických zánětlivých potíží, které se mi pořád vracely právě kvůli oslabené imunitě. Moje dětičky jsou naštěstí zdravé a nemají žádné nenormální potíže. Nicméně kamarád má dvě dětičky a ty jsou neustále nemocné. Jedna se uzdraví a druhá to hned chytne, Zkoušejí všechno možný, mají pohyb, kvalitní stravu, berou vitamíny, laktobacily i enzymy vyzkoušeli, jezdí do přírody, ale prostě nic nefunguje. Teď už jen doufají, že z toho dětska vyrostou a bude klid.

     
  • Autor: simonatut
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 20.04.2015 17:04
     

    U nás má úspěch celaskon

     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 18.05.2016 15:21
     

    Na posílení imunity je dobré mít v pořádku trávení a střeva. Doporučuji proto probiotika a pokud chcete tak už jsou i probiotika spojená s vitamíny, což je podle mne super volba např. Probio C+D můžu doporučit na zlepšení imunity.

     
  • Autor: Eliska744
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 19.10.2016 14:24
     

    My posilujeme imunitu pomocí ovocných a zeleninových šťáv, každý den alespoň sklenici, kombinujeme vše možné, od listové zeleniny, až po nejrůznější ovoce. Malé šťávy moc chutnají a, po velmi častých nemocích, je malá už několik měsíců zdravá jako řípa. Doporučuji šnekový odšťavňovač od Philipsu, tan máme my a je velmi výkonný a zároveň tichý - detail tady: [www.philips.cz] myslím, že nejlepší investice pro zdraví, jakou můžete udělat smiling smiley

     
  • Autor: Mirka1960
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 31.10.2016 15:17
     

    Ovocné a zeleninové šťávy doma taky děláme. Nejen, že nám ohromě chutnají, ale ještě k tomu jsou zdravé... Zkrátka skvělá kombinace :-). Doporučuji nebát se zkoušet všechny možné kombinace, protože člověk je kolikrát překvapen, jak směs ovoce a zeleniny dokáže být výtečná. Když jsme pak doma nemocní, bereme wobenzym. Mám s ním zkušenosti několik let a za nic bych ho neměnila.

     
  • Autor: jaskula27
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 09.11.2017 12:58
     

    coffe smiley Mě na oslabenou imunitu pomáhla Echinacea, ale ta se nedopručuje brát více jako 14 dní v kuse. Každé ráno sklenice vlažné vody s citronem na lačný žaludek. To pomáhá i sklidňovat žaludeční šťávy a českécolostrum. HLAVNĚ, ale psychická pohoda, když jsem byla ve stresu byla jsem i častěji nemocná U dětí to je to samé, hlavně pokud je na ně dělán větší nátlak X kroužků, jazykové kurzy atd. Děti jsou děti a potřebují mít více odpočinku a i v začátku školní docházky mít prostor na hru. flower smiley

     
  • Autor: MariaS.
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 04.01.2018 15:17
     

    Taky bych nejdříve vyzkoušela běžné věci a přírodu než dávat dětem hned prášky. Určitě je důležitá strava, spánek a otužování.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.