pátek 29. března, 15:20 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 11
  • Autor: Nicolla
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 19.09.2013 11:38
     

    S imunitou jsme si také užily svoje. Zvlášť při nástupu do školky. Pročítala jsem různé diskuze, ale bylo toho moc. Pak jsme se tedy zeptaly paní lékárnice a ta řikala, že hodně maminky berou toho biopron Méďa. Tak jsem ho dceři pořídila také a od té doby si nemůžeme stěžovat na nějaké nachlazení. Navíc by se toho dcerka mohla ujíst, jak jí to chutná smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: mirandaa
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 13:28
     

    Já nedám dopustit na Hlívu 800mg s rakytníkem a echinaceou, bereme ji s manželem už delší dobu a nechytá se nás ani žádné nachlazení, o nemocích nemluvě, dětem kupuji Hlívu pro děti a musím říct, že se také drží, jak starší ve škole, tak malá ve školce

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 13:40
     

    Osobně mám velmi dobré zkušenosti s hlívou ústřičnou s rakytníkovým olejem 600 mg.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 13:41
     

    že to těm nováčkům stojí zato, registrovat se kvůli jednoho přípravku, že? Hele, taky by se mi hodil přivýdělek k mateřské, asi to zkusím v Biopronu, vypadá to, že platí dobře thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 13:44
     

    Taky by se mi hodil přivýděleček k důchodu, ale nemám na to žaludek.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 15:10
     

    Jájo, je to humus. Farmaceutické firmy jsou podle mě jedním z největších neřádstev na světě. Známá dělala dealerku, co chodila po doktorech, psychicky to neunesla. Druhá zase manažerku ve firmě s doplňky stravy, taky se jim na to vysr... Mám kamarádku gyndařku. Vnesly mi do života docela dost nepříjemných informací. Díky nim jsem na tohle trapné PR extra háklvá.

     
  • Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 15:18
     

    Denisko já pro svou imunitu zasadila tři rakytníky :-) sice si počkám, ale já se dočkám.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 15:27
     

    Denisko, moje slova thumbs down Oni nechtějí, abychom byli zdraví, kdo by ty jejich chemické s*ačky kupoval?Tak je lepší nám namluvit,že ty umělé vitamíny jsou to nej, zkazit nám organismus a těšit se z toho, že si zase na něco dalšího vezmeme piluli. Já to teda nepodporuji, moje domácí lékárna obsahuje asi tři léčiva a podporovat tenhle špinavý průmysl nehodlám thumbs up



    Deniska napsal(a):

    Jájo, je to humus. Farmaceutické firmy jsou podle mě jedním z největších neřádstev na světě. Známá dělala dealerku, co chodila po doktorech, psychicky to neunesla. Druhá zase manažerku ve firmě s doplňky stravy, taky se jim na to vysr... Mám kamarádku gyndařku. Vnesly mi do života docela dost nepříjemných informací. Díky nim jsem na tohle trapné PR extra háklvá.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 16:53
     

    jj, holky, taky zjišťuju, že se obracím k přírodě více a více. Jsou to šmejdi s obrovským mega Š a doktoři mají hodně slušnou masáž! Je málo lékařů, které opravdu uznávám :-(

    Rakytníček taky zvažuju na jaro love smiley , ale vlezou se mi jenom samec a samYce grinning smiley . Kdo si počká, ten se dočká mls smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 16:59
     

    Čas od času navštívím lékaře, nechám se vyšetřit, protože i lékař musí (z něčeho) žít. Potom jdu do lékárny pro léky, protože i lékárník chce žít. Následně léky vyliji do kanálu – protože i já chci žít. (Mark Twain)

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 23.09.2013 17:06
     

    pan Twain by si rozměl s panem Duškem grinning smiley .

     
  • Autor: mirandaa
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 13.10.2013 15:50
     

    Mě pomáhá pro zlepšení imunity Hlíva 800mg z lékárny, je nejsilnější na trhu a jak mě ujistila lékárnice, obsahuje jen sušenou pomletou hlívu, proto si zachová všechny vitamíny a důležité látky, dětem kupuji od stejné firmy hlívu dětskou, to jsou cucací tablety a dětem i chutnají

     
  • Autor: katcha29
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.11.2013 22:33
     

    Já bych doporučila začít s otužováním. Opravdu to pomáhá a běžné virózy už Vás do postele nedostanou.

    Dále pak vitamíny a nějaké ty bylinky. Pokud si je nesušíte sami, můžete si je koupit v podobě kapek. Druhů je spousta, mě se celkem osvědčil český produkt OK Alfa, který kupuji v obchodě PorceZdravi.cz. Levněji jsem ho nikde nesehnala a mají tam poštovné zdarma a pěkné recenze.

    Já už nemarodila 5 let, do práce jezdím autobusem a i v práci na mě kolegové v chřipkové sezóně prskaj.

    Jsem tedy celkem odolná winking smiley Tak že za mě otužování + vitamíny a bylinky. thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.11.2013 22:49
     
    hliva+rakytnik.jpg



    555 napsal(a):

    Osobně mám velmi dobré zkušenosti s hlívou ústřičnou s rakytníkovým olejem 600 mg.

    Něco takového jsem koupila synovi, protože loni v prosinci a letos v únoru měl hnusný zánět dutin - prý to může souviset s pubertou. Má naordinovanou imunokůru už podruhé.

     
  • Autor: dadada
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 24.11.2013 17:40
     

    Džusy, ovoce, zeleniny, horký čaj, med, oblečení z vlny, vitamin C, míň stresu, víc spánku smoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.