pátek 29. března, 13:17 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: MarieP
Status: nováček

Co máte na oknách

Datum: 26.09.2012 14:24
 

Držíte se jednoduchosti a lehkosti nebo se nebojíte výrazných závěsů? Právě předěláváme obývací pokoj a tak přemýšlím, kam směřovat. Těžké závěsy jsem si vždycky spojovala s prachem, atd. Přitom v televizních přestavbách vypadají nakonec tak dobře. Hodně se mi líbí květiny. Nakonec jsem se rozhodla pro tuto závěsovou látku [zaclonynadobirku.cz]. Co myslíte? Vybrala jsem dobře?

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil MarieP (14.05.2013 18:34)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 23:05
     

    iris, máš pravdu.... je to i o stylu. My právě po přestěhování a rekonstrukci baráku přešli na jednodušší styl bydlení a do toho mi už ty záclony moc nepasovaly, rušily mě.... taky jsme dlouho byli bez nich grinning smiley, ale nakonec jsem byla donucena ke kompromisu... ale pořád to se mnou škube, že je stejně jednou shodím grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co máte na oknách

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 23:06
     

    Jinak Evčo, jsem na tom stejně a ještě asi nějakou chvíli budu muset vydržet.... naštěstí to přes tu záclonu není tak vidět grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 27.09.2012 06:51
     

    Mě je blízký moderní, jednoduchý styl, okna bez záclon se mi líbí a chtěla jsem je. Jenže okna v paneláku, i když nově vyměněná, jsou stále taková ta velká paneláková okna a pod nimi staré radiátory, tak to ani až tak pěkný pohled není. Takže v obyváku, kde je cca 6 metrů oken vedle sebe mám hladkou záclonu, žádné krajky nebo volánky a mám ji úplně rovně nataženou, bez nabírání. V ložnici jsem dala panelové závěsy a to se mi líbí moc. Jediné okno přiměřené velikosti a s parapetem mám v kuchyni, tak jedině tam jsem bez záclon a mohu se kochat pohledem na kytičky a pohledem z okna ven.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 27.09.2012 09:06
     

    Dole radiátory vůbec nemám, je to vytápěné vše podlahovkou, tak tam nic neruší winking smiley

     
  • Autor: malko.jana
    Status: nováček

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 17:09
     

    zavesy maji sve kouzlo. Vubec bych se toho nebala...My mame v obyvaku zavesy od Diamond Design z Prahy a vypada to opravdu nadherne...jsem alergik, tak jsem vybirala ze specialnich materialu, a super! a jeste perfektne izoluji smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 17:21
     

    Závěsů a záclon jsem se zbavila v ten moment, co jsme nechali udělat kvalitní okna. Mám jen od stropu kraťoučké kanýry. Když mám kvalitní okna nepotřebuju izolovat závěsy, které sbírají prach a je s nimi práce navíc.

    Okna z ložnice a obýváku mám do ulice a naproti je zastávka, ale jsme výš, tak můžou vidět akorát tak mou hlavu. Na oknech mám kytky a proti slunci žaluzky, ale ne na oknech, ale až na kraji parapetu, aby byly kytky i po zatažení nezastíněné. Jediné jedno okno je k baráku vedle nás a soused, z balkónu může šmírovat. Jenže to je debil, tak je mi to jedno. Kdybych věděla, že zrovna šmíruje, vystrčila bych na něj panímandu. spinning smiley sticking its tongue out

    Do zahrady mám proti slunci žaluzky na oknech.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (18.12.2012 17:22)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 17:22
     

    Navíc, jak záclony, tak závěsy zmenšují místnost

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 17:48
     

    drahuško, cože bys to vystrčila? grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 17:50
     

    Panímanda je nejjižnější konec páteře grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 18:09
     



    drahus napsal(a):

    Závěsů a záclon jsem se zbavila v ten moment, co jsme nechali udělat kvalitní okna. Když mám kvalitní okna nepotřebuju izolovat závěsy, které sbírají prach a je s nimi práce navíc.

    ............................, vystrčila bych na něj panímandu. spinning smiley sticking its tongue out

    Do zahrady mám proti slunci žaluzky na oknech.

    U nás nemlich to samé. Souhlasím se vším.

    P.S.

    Že nechám pozdravovat paní Mandu winking smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 18.12.2012 18:28
     

    ,,, mám záclony, sice krátké , ale mám, bydlime v centru a v 1 patře, jsme jak ve víkladní skříni eye rolling smiley

     
  • Autor: janyc
    Status: nováček

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 31.12.2012 20:32
     

    Já nemám ani závěsy ani nic podobného. Všecko je to jenom na prach (obě naše děti jsou alergici). Vyřešili jsme to integrovanou žaluzií. coffe smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.